Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Canım korkudan ölüyorum. Benimki anestezili olacak o da ayrı korkutuyor.

odaha rahat cnm agrı sızı duymucn hıc korkma bak o uyandgında acı sızı olmuck bn varya maf olmustum halada duselemedım haftaya doktra gtcm amelıyatı kım yaptysa ona sen ıcını freah tut sıkıntı stres yapma hıc hangı sehrdesın sen cnm

Ya haklı bi yandan da ben acıya çok dayaniksizim. Doktorum anestezili öneriyor . Kanallar tikaliysa aşılama boşuna gidecek dedi doktorum. Çok korkuyorum canim cok

Hatay canım. Ya uyanmazsam diye korkuyorum .çok zormuş bu işler ya. Aşılama dan bile vazgecesim geliyor korkudan

içime su serptin canım yaaaa inşaallah benimde öyledir, yani testlerde çıkmamıştır. En geç pztesi gideyim adet olmazsam canım.

hatay canım. Ya uyanmazsam diye korkuyorum .çok zormuş bu işler ya. Aşılama dan bile vazgecesim geliyor korkudan

sacmalama cnm ya nasıl ya uyanmssm korkutma kendını bn 1,5ayda ıkıkes amelıyat oldum hıc aklıma ole seyler gelmedı hemde zor amelıyatlar gecırdım senınkı amelıyat bıle deıl ya ona narkoza bıle gerek yok ama sen bılırsın cnm narkozluda hıcbısı olmas vazgecme sakın

Ben narkozlu demedim canım doktor dedi anestezisiz çok acir gerek yok dedi. Haklısın belki de canım neyse eşim gelsin bakalım ne diyecek

Hatay canım. Ya uyanmazsam diye korkuyorum .çok zormuş bu işler ya. Aşılama dan bile vazgecesim geliyor korkudan
Canim niye uyanmıyasın zaten on dk birsey diye okudum okadar telaş yapma bence uyanınca hatırlamayacaksın bile endoskobi oldum kalkınca hatırlamadım bile buda aynıdır bence filmini çekin allah in izniyle aşılamanda başarılı olur

Inşallah canım ya bebiş için buna da katlanacaz ne yapalım.

Sağol ablacım merak etme, Dr un verdiği antibiyotikler bayağı faydalıymış, inşallah bu dönem hamile kalmama engel olmaz. Sen de adet belirtileri var mı ? Neden yarına bekliyorsun, pozitif düşün

Ya haklı bi yandan da ben acıya çok dayaniksizim. Doktorum anestezili öneriyor . Kanallar tikaliysa aşılama boşuna gidecek dedi doktorum. Çok korkuyorum canim cok

ariver cimmm yapma yavrucum yaaa bu kadar cok istedigin bebegin icin degmez mi ? oncesinde al bir sakinlestirici sonra ol anestezini zaten onlar dozunu ac aza ayarliyorlar hemencecik oluver ... inan bu kadar korktuguna degmez oyle olsa bircok kadin yaptirabilir miydi ??? lutfen kuzum yaaaaa bozma moralimiiiii benim bakkkk gelicekkk arkasindan ... ben gecen sene bunu cektirdikten sonra hamis kaldim belki hicbirsey yapmana gerek kalmadan hamis olucannnnn

Tamam canım yapacam bebişim gelsin yeter ki.

Sağol ablacım merak etme, Dr un verdiği antibiyotikler bayağı faydalıymış, inşallah bu dönem hamile kalmama engel olmaz. Sen de adet belirtileri var mı ? Neden yarına bekliyorsun, pozitif düşün

napiyim maprincesse hicbir belirti yok sadece biraz once hafif hafif sol tarafima batma oluyor ama regliden de olabilir ... aman ilaclarina dikkat et hamislige engel olsa da uzulme en azindan tedavini olmus olursun ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…