Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

inşallah canım :):):) peki canım yazarım. ben iğneyi ayın 9'unda vuruldum bugün 13. gün ama test yaptırmaya korkuyorum. bekleyeyim gelirse kırmızılar gelir zaten diyorum. diyorum ki pazartesine kadar bekleyeyim. biraz zor olacak ama...

merak etme sende bu ay çatlama iğnesi olursun yeterki stres yapma birde bol bol kuru incir ye canım çok faydası oluyor. birde havuç ye yumurtaların çatlamasını kolaylaştırıyormuş. merakla bekliyorum haberlerini şekerim :KK16::KK16::KK16::KK16:

Daha test yapma bence de...p.tesi ye kadar bekle en azından net olur kafan karışmaz...Umarım güsel sonuç olur... bugün işten çıkınca incir ve havuç alacağım :)) önümüzdeki hafta da yıllık iznimden 1 hafta kullanıcam...hem dinleneyim,hem bu sürece biraz daha fazla odaklanayım die..hep dua ediyorum...dediğin gibi stres ve sabır çok önemli..elbet bir gün olucak ama bis sabırsızlanıyors bebişlerimiz için :))):KK16::KK16:

Canım bana cevap verdiğin için çok teşekkür ederim. İnşallah dediğin gibidir. Sabredecem Artık.. Allahım seninde bebeğini Sağlıkla Kucağına almayı nasip etsin:KK49:. Olmazsa rahim filmi çektirecem artık nasip :KK43: inşallah bşir gun bende burdan hamileyim diye yazabilirim ve arkadaşlarıma yardımcı olabiirim

Amin canımm, şu mübarek cuma saatinde bekleyen bütün herkese Rabbim hayırlı sağlıklı evlat versin diye dua ediyorum, tez zamanda güzel haberlerini alırız

selaaam sonunda kloemen kullananların olduğu aktif bi topik buldum:))
ben de bu ay ilk defa kullanıyorum. bugün son olarak içiyorum. 26 sında da doktor kontrolüne gidicem, gelişmiş mi yumurtalar diye bakçak doktor.

selaaam sonunda kloemen kullananların olduğu aktif bi topik buldum:))
ben de bu ay ilk defa kullanıyorum. bugün son olarak içiyorum. 26 sında da doktor kontrolüne gidicem, gelişmiş mi yumurtalar diye bakçak doktor.

hayırlısi olsun canım hiç ağrın filan var mi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İnsallaahhh eliferdemm..cokk saol duan icinn..hamilemisin sendemi bekleyistesin

canım ben daha yeni hamile yim 12günlük filan daha ne olacağı belli değil bi kere dusugum oldu gene olabilirmis yatıyorum hep

hayırlısi olsun canım hiç ağrın filan var mi

ağrım henüz başlamadı. akıntı da daha yok. ilacın 5. günü bugün zaten, daha içiyorum yani ilacı. bikaç güne başlar belki ağrılar:)) gerçi hiç bilmiyorum ilk defa içiyorum ben de. :44:

ağrım henüz başlamadı. akıntı da daha yok. ilacın 5. günü bugün zaten, daha içiyorum yani ilacı. bikaç güne başlar belki ağrılar:)) gerçi hiç bilmiyorum ilk defa içiyorum ben de. :44:

Dr iliskiyi ne zaman onerdi canim yoksa yumurtalarin durumuna goremi soylicek.

Sent from my GT-S5830i using Kadınlar Kulübü mobile app

Dr iliskiyi ne zaman onerdi canim yoksa yumurtalarin durumuna goremi soylicek.

26 sı daha reglimin 13. günü olcak. ozaman bakıp büyümüşse yumurtalar söyler, ama büyümemişse tekrar çağırır.

Ben 14.gun gittigimde yumurta catlamisti 2 gun ikiskiyi onermisti

benim de bugün 10. gün. bugün başlıcam çalışmalara. reglim buay ilk defa uzun sürdü 1 hafta sürdü. bi de normalde geç yuurtluyorum ben. doktor yumurtlamayı erkene çekmek için verdi klomeni. bi de ben normalde bi tane yumurtluyodum. klomenle daha çok yumurtlama ve tutma imkanı varmış.

benim de bugün 10. gün. bugün başlıcam çalışmalara. reglim buay ilk defa uzun sürdü 1 hafta sürdü. bi de normalde geç yuurtluyorum ben. doktor yumurtlamayı erkene çekmek için verdi klomeni. bi de ben normalde bi tane yumurtluyodum. klomenle daha çok yumurtlama ve tutma imkanı varmış.

Haziran ayi hepimiz icin ugurlu olur insallah

arkadaşlar merhaba bende nisanda klomen kullandım çatlatma iğnesi vurulmadım ve o ay hamile kaldım...malesef bebeğim düştü bu ay doktor tekrar klomen verdi inşallah bu ay yine tutar...haziranda bol bol hamiş haberleri alırız inşallah...

arkadaşlar merhaba bende nisanda klomen kullandım çatlatma iğnesi vurulmadım ve o ay hamile kaldım...malesef bebeğim düştü bu ay doktor tekrar klomen verdi inşallah bu ay yine tutar...haziranda bol bol hamiş haberleri alırız inşallah...

Canım merhaba,
senin adına çok sevindim çünkü en azından hamile kalabilmişsin. inşallah bu kezde kalacaksın. hamile kaldığın zamanki belirtilerini hatırlıyorsan paylaşabilirmisin?

Canım merhaba,
senin adına çok sevindim çünkü en azından hamile kalabilmişsin. inşallah bu kezde kalacaksın. hamile kaldığın zamanki belirtilerini hatırlıyorsan paylaşabilirmisin?
canım benim ara ara kasık batması ve dudak ağız kuruluğundan başka hiçbir belirtim yoktu birde eşim farketti gögüslerindeki damarlar yeşillenmiş dediğinde test yapma gereği duydum...hatta ben adetim geçti 4.günü pozitifi ancak gördüm öncesi hep negatifti :KK43:senin kaçıncı kullanışın klomeni

arkadassss bende durumlar su sekılde ; dun felaket bır bas agrısı ve mıde bulantısı vardı ... Oluyorum herhalde dedım ılacta alamadım ... Bugun oglene kadar mıdem yıne bulandı ama bence bu bas agrısının sıddetınden olsa gerek .. Valla baska bır belırtı yok vucut ısım bıraz yuksek ama nebılıyım hıc hamısmısım gıbı gelmıyor ... Benım cmts hastalanmam lazım .. Yalnız kafam karıstı herkes dıyorkı ıgneden sonra 14.gun hastalanman lazımmıs dun benım 14. Gunumdu ama gelen gıden yok ama catlatma ıgnesı gecıkme yapıyor mu kı ??? Yada gunumde gelıcek herhalde dıyorummm bu seferde catlama mı olmadı dıyorum kendı kendımeee :26:

Ablacım napıyosun ne durumdasın ? Çok merak ediyorum, bi gelişme var mı ? İnşallah hamişsindir, ben çatlatma iğnesinden tam 14 gün sonra hastalandım, yani bi gün önceden oldum, senin hamile olma ihtimalin var yani.
Ablacım benim de adetim başladığından beri kasık ağrılarım vardı felaket, ve dün gece birden bire öyle bi sancı girdi ki, böyle bişey yok, acile götürdü eşim beni, kan ve idrar verdim, idrar yolları enfeksiyon ve kansızlık varmış bende... Antibiyotik fln verdiler ama hala ayağa kalkamıyorum işte...

canım benim ara ara kasık batması ve dudak ağız kuruluğundan başka hiçbir belirtim yoktu birde eşim farketti gögüslerindeki damarlar yeşillenmiş dediğinde test yapma gereği duydum...hatta ben adetim geçti 4.günü pozitifi ancak gördüm öncesi hep negatifti :KK43:senin kaçıncı kullanışın klomeni

canım benim ilk kullanışım ama telaşımın sebebi bende yumurta rezervinde azalma varmış ve klomen biliyorsun bolca yumurta harcatıyor:KK43: bende bel ağrısı var bazen dudak kurumasıda var ama bilemedim belkide bana öyle geliyoordur. kasık batması derken bende de iğne batması gibi oluyor ama bazen her zaman değil.. akıntım azaldı yok gibi:8 göğsümde de hiç hassasiyet yok:2: galiba benim tutmadı:KK43:

canım ben daha yeni hamile yim 12günlük filan daha ne olacağı belli değil bi kere dusugum oldu gene olabilirmis yatıyorum hep

Canım hayırlı olsun, Allah sağlıklı sıhhatli Nur topu gibi bebiş nasip etsin, inşallah güzel geçer hamileliğin. Darısı bizlere ;-)

X