Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Çatlama iğnesinin etkisi 10 gün falan sürüyormuş. Ama 10 günden sonra kanda cikiyor galiba canim. Yani yaptirsam cikar aslında ama ya negatif cikarsa diye korkuyorum. Kendimi henüz hazir hissetmiyorum galiba

Bende bi diyorum baktrmiyim bide baktirayim pozitif cikarsa dikkat edeyim diye cok kotu bise

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende bi diyorum baktrmiyim bide baktirayim pozitif cikarsa dikkat edeyim diye cok kotu bise

aynen canım. kırmızıları görene kadar içimde bi umut bekliyorum. belki de kendimi kandırıyorumdur bilmiyorum ki.....:2::2::2:

bende bugün ovitrelleyi yaptırdım ama 36 saat sonra ilişki demedi doktor bugün yarın hafta sonunu iyi değerlendirin dedi sağda 21-22 mm yumurta oluşmuş

bende bugün ovitrelleyi yaptırdım ama 36 saat sonra ilişki demedi doktor bugün yarın hafta sonunu iyi değerlendirin dedi sağda 21-22 mm yumurta oluşmuş

canım benim dr.um iğneyi vurulduğun saatten 24 ve 36. saatlerde ilişki ve ondan sonrada en az gün aşrı ilişki dedi. hergün olabilir fakat gün aşrını kaçırmamaya dikkat edin dedi. bence sen yarın başla :) cmtesi sabah ve pazar akşamı devam et derim ben. hadi hayırlısı olsun canım

yarın değilde bugünden başliyim diyorum ben hepimiz için hayırlısı inşallah

Ablacım Dra sordum. Hayır kolesterol engel değil dedi, zaten hamile kalınca kolesterol ister istemez yükseliyor dedi bana, arkadaşın kilolu mu diye sordu bilmiyorum dedi Dr biraz moral verdi bana, umudunu kaybetme dedi Dr, inşallah bu ay olur artık dedi, bakalım artık 3. Deneyimim olacak inşallah bebişime kavuşurum artık.

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

Valla canım çok sıkkın. Başım catliyor agridan[/QUOTE]

Canını sıkma canım, herşey olacağına varır zaten. Inşallah iyi sonuçlara ulaşırsın.

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

kanamam gelmiş benim ya çok mutsuzum çocuğumu kaybetmek istemiyorum ;((;(((

Sent from my GT-S5360 using Kadınlar Kulübü mobile app

yarın değilde bugünden başliyim diyorum ben hepimiz için hayırlısı inşallah

canım bugün bence eşini yorma :):) çünkü 3 gün üst üste sperm kalitesini etkiler. üst üste ilişki sperm kalitesinin düşmesine neden oluyormuş. bi gün daha bekle yarın başla derim ben ::129: ama tabi karar senin şekerim. ama 24 saat ve 36 saate dikkat et. 24. saatte olmasının nedeni 36 saatten önce çatlama olursa yumurtanın spermle karşılaşması içinmiş ki iğne vurulunca yaklaşık 36 saatte çatlama olurmuş ve 36. saat onun için önemliymiş. ben doktoruma saatlerde sapma olabilir mi diye sormuştum. genelde dikkat et ama 24 saatten 1-2 saat önce olsada sonra olmasın çünkü 36. saat için spermlerin toparlanması gerekiyor demişti. şimdiden iyi çalışmalar tatlım, inşaallah 14 güne kadar hayırlı haberlerini alırız

saolasin ablacimmm sordugun icin hayir kilolu degilim ama zayifta degilim normalim yani ... bu arada senin adina sevindim inan buna insallah bu ay olacakkkk

kanamam gelmiş benim ya çok mutsuzum çocuğumu kaybetmek istemiyorum ;((;(((

Sent from my GT-S5360 using Kadınlar Kulübü mobile app

dur canimmm hemen telaslanmaaa bazi kisilerde ilk aylarda yerlesme kanamasi ara ara devam edermis belki oyle birseydir ... yada kendini yordun mu bu ara , yorulunca da oiluyor :26:

aradim canım doğumdaymis. şimdi okmeydanı özele geldim bekliyorum çok ağrım var inşallah birşey olmaz ya çok korkuyorum

Gecmis olsun canim kanama devam ediyormu

Sent from my GT-S5830i using Kadınlar Kulübü mobile app

aradim canım doğumdaymis. şimdi okmeydanı özele geldim bekliyorum çok ağrım var inşallah birşey olmaz ya çok korkuyorum

korkmaaaa kuzummmm eminim sana simdi bir ilac verip 1 hafta istirahat verecekler ... benim kardesimde de oldu aynisi dr u dediki ; bu hapi kullan , 1 hafta hafif ayaklar yukarida yatacaksin dedi eger nasibi varsa hayatta kalir yoksa yapacak birsey yok demisti ... Ve tutundu bebegi cok sukur simdi koca delikanli olucak nerdeyse 10 yasina girdi velet

olmaz Allah'ın izniyle inşaallah. sen içini ferah tut, strese sokma kendini. hayırlı haberlrini bekliyorum. dua ediyorum senin için.

Arkadaşlar bu ay klomen kullandım malesef bir gün gecikme ile regl oldum sabah ilk kırmızı akıntım oldu fakat daha sonra kahverengi akıntım oldu ve gün içinde yok sayılabilecek kadar sizce bu normalmi acaba kist falan mı yaptı bunları yaşayan varmı

teolog selamlar canım... Test yap derım ben ... Hıc bellı olmaz yerlesmeden de olabılır .. Hamıs olabılırsın yanı eger test yapmadıysan yaptır hemen .. Hadı ınsallah canım

teolog selamlar canım... Test yap derım ben ... Hıc bellı olmaz yerlesmeden de olabılır .. Hamıs olabılırsın yanı eger test yapmadıysan yaptır hemen .. Hadı ınsallah canım
selam canım olabilir mi sence test yapmadım çünkü hiçbir hamilelik belirtisi yok sabah ta ilk kırmızı olunca pek ihtimal vermedim açıkçası ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…