Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

selam canım olabilir mi sence test yapmadım çünkü hiçbir hamilelik belirtisi yok sabah ta ilk kırmızı olunca pek ihtimal vermedim açıkçası ama

valla senı umıtlendırmek ıstemem ama yapmadıysan yap en azından ıcın rahat olur yada dr una bır gıt ıstersen .. Hadı ınsallah hamıssındırrrrrr canımmm Onun kanamasıdır

sende durumlar nasıl canım? Bat tarihlerimiz yakındı değil mi? Herhangi bir belirti falan var?

arkadassss bende durumlar su sekılde ; dun felaket bır bas agrısı ve mıde bulantısı vardı ... Oluyorum herhalde dedım ılacta alamadım ... Bugun oglene kadar mıdem yıne bulandı ama bence bu bas agrısının sıddetınden olsa gerek .. Valla baska bır belırtı yok vucut ısım bıraz yuksek ama nebılıyım hıc hamısmısım gıbı gelmıyor ... Benım cmts hastalanmam lazım .. Yalnız kafam karıstı herkes dıyorkı ıgneden sonra 14.gun hastalanman lazımmıs dun benım 14. Gunumdu ama gelen gıden yok ama catlatma ıgnesı gecıkme yapıyor mu kı ??? Yada gunumde gelıcek herhalde dıyorummm bu seferde catlama mı olmadı dıyorum kendı kendımeee :26:

valla senı umıtlendırmek ıstemem ama yapmadıysan yap en azından ıcın rahat olur yada dr una bır gıt ıstersen .. Hadı ınsallah hamıssındırrrrrr canımmm Onun kanamasıdır
inş canım bulunduğum yerde malesef doktor imkanı yok sağlık Ocakları var şuan yapabileceğim test en iyisi onu yapmak cevabın için çok teşekkür ederim

Canım ben geçen ay iğneden sonra 17. gümde olmuştum. hadi hayırlısı olur inşallah canım benim test yaptın mı hiç? benimde sabahları midem kazınıyor ve hafif bulanıyor gibi. ama geçen ayda öyleydi fos çıkmıştı

canımcım ne yaptın? son durum nedir?

canım kan tahlili yaptırdım ben 4 5haftalık sanıyordum daha 1haftalık mis adet günüm de çatlamış yumurtam sonrada döllenmiş ışte kafam karisti daha hiç yok ortada iki defa idrar testinde çıktı ilginç. doktor kanaman çok olursa gel dedi ama hiç iş filan yapmicam namazi da oturarak kıl iyorum eğilmek filan hep yasak

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
ya bide kaynanami gorsen herseyi bildigini zannediyor ama hic bisey bildigi yok gorumcelerim geliyor kalmaya cocugu emanet ediyorlar anneleri diye kucagina alyor emekleyen bebek yere inmek isteyince hic umrunda degil atyor yere kendide milleti camdan seyrediyor bide bana olsun ben bakarim sen is gor ben alir disari cikarim falan diyor daha olmayan bebege cinnet geciriyorum hic sevmiyorum kaynanami arkamdan konustuklarini duydugumdan beri kokusunu bile duyunca sinirlerim bozuluyor mahfetti beni ya psikolojimi yedi bitirdi kadin bide melek ppzlari ayycok dertlenmisim ben yaa:)

hepsimi boyle ua diyorumda yuzune bu konulari sevmiyorum konusup durma dye yokk kadin anlamiyor hergun hergun bide alt ust oturuyoruz hep yuzyuze biktimm vsllahi (

hepsimi boyle ua diyorumda yuzune bu konulari sevmiyorum konusup durma dye yokk kadin anlamiyor hergun hergun bide alt ust oturuyoruz hep yuzyuze biktimm vsllahi (

Gunaydin canim. Bende altli üstlü oturuyorum. Çoğu zaman bende yüzünü bile görmek istemiyorum ama eşimden dolayi gidip geliyorum yapacak bisry yok. Bende 3.5 yillik evliyim ama isinamadim hala. Birde bende bekar 39 ve 38 yaşlarında iki tane girumce var ;((( halimi sen dusun

Aaaaaa çok sasirdim. Geçmiş olsun canim. Sen bu ay tedavi falan görmüş muydun???? Bu arada benimde iğneden sonraki 14. Günüm yapmucaktim ama dayanamadim sabah idrarda erken gebelik testi yaptim ve yine negatifffff (((((

Aaaaaa çok sasirdim. Geçmiş olsun canim. Sen bu ay tedavi falan görmüş muydun???? Bu arada benimde iğneden sonraki 14. Günüm yapmucaktim ama dayanamadim sabah idrarda erken gebelik testi yaptim ve yine negatifffff (((((

canım ben klomen kullandım baya bi türlü döllenme olmuyordu. sonra bende adetimi düzenlemek istiyorum dedim süt hormonum çok yüksek çıktı 2kutu onu kullandım 3aydır düzenliydi bu ay 12sinde çok ağrım oldu geç çatlamış yumurtam daha 1haftalık )çok gülüyorum kendime rabbim sana da verir inşallah canım benim adın ne senin isminle dua ederim rabbime

hatta ben tedaviyi yarim biraktim çünkü orda hep hamileler vardı canım sıkılıyordu . ben gebelik testi yaptım adetim 2gün geçince çıkmadı olmadı diye ben o gün bi iş yaptım bi iş anlatamam o ara unuttum zaten nasılsa olmadı diye. unutmak tedavinin yarısı

Canim beta hcg kqc cikmisti dun senin

Sent from my GT-S5830i using Kadınlar Kulübü mobile app

Canim beta hcg kqc cikmisti dun senin

Sent from my GT-S5830i using Kadınlar Kulübü mobile app

47.2filan çıktı çok riskli ddi çok yatman lazım hiç ayakta dolanma ddi eğilmek yasak ilişki de yasak namazi da oturarak eğilmeden kiliyorum . tutarsa tutar herşey allahtan

beklemedeyim şekerim bata kaldı 2 gün. Pazartesine kadar kırmızıları görmezsem test yapıcam. Ama ne kadar düşünmemeye çalışsamda çok stresliyimmm:18::18::18::18::18:

selam canımmm bende aynı sekılde pazartesı kadar gelmezse test yapıyım dıyorum ... Ama sankı hıssedıyorum gelecek benımkıler Bu stresın bır hapı olsa arkadas yaaaa ıcsekte dusunmesekkkk

amannn elıferdem cok dıkkat et kendıne dedıgım gıbı uzat ayaklarını mumkun oldugunca dınlen ... Tutunması lazımmmm

Allah razi olsun canim beni

kızlar merhaba, uzun zamandır sizleri takip etmemem rağmen yeni üye oldum. sizlerden yardım istiyecektim. tecrubelerinizle benide bilgilendirirseniz sevinirim.
ben 3 yıllık evliyim, eşimle son 4 aydır bebek istiyorduk. olmayınca doktora gittik ve pko olduğumu, yumurta rezerviminde çokda iyi olmadığını öğendik. mayıs 4 adet tarihimdi. doktorda adetin 3. gunu klomen başlattı sonrasında ayın 12 sinde de çatlatma iğnemi vuruldum sağda 1 solda 1 2 cm çapında yumurtalarım vardı. 36 saat sonra sonrada gn aşrı ilişki dedi. 36. satte yumrurtamın çatladığını hissettim zaten .ok ağzrım vardı ve tam 36. sattte akıntım çok yoğun geldi. neyse, bugun iğnemi olalı 12. gunum ve 9. gunden beri belimde bazen hafif bazen şiddettli ağrı var. göğsümde hassasiyet yok bende hamileyim sandım 9. gun şidrar yaptım negatif çıktı bugun 12. gunum ve adet tarihimde 1 haziran. sizce benim hamile olma ihtimalim varmı kızlarr yaaa çok üzülüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…