Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Canım benim inan seni çok iyi anlıyorum. Ilk gidişlerimde, eşim şöyle derdi ablasına " şunu al da yarın hastaneye gidin ", inan bana o lafını ömür boyu unutmam, içimden çıkmaz, neyse hep görümcemle gidiyordum baktım oradakiler hep eşleriyle geliyor nasıl zoruma giderdi, kendimi ne kadar değersiz ve kimsesiz hissettim anlatamam. Şimdi bile yalnız gidiyorum, kaynanam can atıyo benle gelmek için ama kimseyi çağırmıyorum, eşim gelmek istemiyor, ben de yalnız gidiyorum napim. Dr soruyo eşin gelmedi mi diye, inan gözlerim dolmaya geliyo hemen, yok dükkanı bırakamadı diyorum geçiştiriyorum... Allah'ım yardımcımız olsun, ve Kendisinden başka HİÇ kimseye muhtaç etmesin bizleri. Bu zor günlerimizde bi de bunlarla uğraştırmasın bizleri!!

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü
Ben kaç defa tek başıma gittim canım ona islerini bırakma gerek yok dedim. Senin de eşin çok kırıcı konuşmuş . Bana şimdi neler saydı bi bilsen. Hiç affetmicem onu ve bir gün o da onun yanında olmamı isteyecek ben de olmicam neler hissettigimi anlasın. Biz kadınların kaderi bu hep onları yanımızda isteriz böyle zamanlarda. Ama onlar olmazlar. Yaşattığı strese bak ya. En iyisini yapıyorsun canim tek başına gitmekle üzülme o uzulsun. Seni yalnız biraktigina.
ben uyutulmadan yaptırdım HSG'yi. tedirgindim ama regl sancısına benzer bi sancı dışında bişey hissetmedim. eğer kanallarda bi tıkanıklık varsa daha şiddetli ağrı hissedenler var. açıksa kanalların sıkıntı çekmezsin. ben HSG çektirdiğim gün 2-3 saat sonrası karnımda müthiş gaz sancısı çektim. bir gün sonra geçti ağrılarım.

yanında biriyle git anestezili olacaksa. Anneni falan al eşin gelmiyorsa. Ayrıca kafana da takma. erkeklerin hepsi aynı.:KK19:

Anestezili olacak canım. Peki hem rahim filmi çekilecek bu ay hem de aşılama olacak.garibime gitti ya.

Benim onu ikna etmeye ugrasmam gerekmiyor kendi isteğiyle gelmesi lazım. Tek başıma gidecem allah kimseye muhtaç etmesin eşime bile.

Canım merhaba şimdi yazdıklarını okudumda bende rahim filmini anestezi ile çektirdim inan cok rahat stres yok 5 doktorunun dediği gibi uyuyorsun ve kalktıgında herşey bitmiş oluyor ama sakına sakın tek başına gitme anestesinin etkisi ile sersem gibi oluyorsun canım yanına muhakkak birini götür
Eşine gelince canım okadar rahatlar ki erkek milleti bütün rezilliği biz kadınlar çekiyoruz yemin ederim onlar rahatlar biz üzülürmüyüz kırılırmıyız umurlarında değiller

Ben kaç defa tek başıma gittim canım ona islerini bırakma gerek yok dedim. Senin de eşin çok kırıcı konuşmuş . Bana şimdi neler saydı bi bilsen. Hiç affetmicem onu ve bir gün o da onun yanında olmamı isteyecek ben de olmicam neler hissettigimi anlasın. Biz kadınların kaderi bu hep onları yanımızda isteriz böyle zamanlarda. Ama onlar olmazlar. Yaşattığı strese bak ya. En iyisini yapıyorsun canim tek başına gitmekle üzülme o uzulsun. Seni yalnız biraktigina.

Anestezili olacak canım. Peki hem rahim filmi çekilecek bu ay hem de aşılama olacak.garibime gitti ya.

HSG'den sonra daha kolay hamile kalınabiliyor (tıkanıklık varsa açılıyorsa), o yüzden aşılamayı da yapacaktır. hayırlısı olsun canım. takma kafaya.

Canım merhaba şimdi yazdıklarını okudumda bende rahim filmini anestezi ile çektirdim inan cok rahat stres yok 5 doktorunun dediği gibi uyuyorsun ve kalktıgında herşey bitmiş oluyor ama sakına sakın tek başına gitme anestesinin etkisi ile sersem gibi oluyorsun canım yanına muhakkak birini götür
Eşine gelince canım okadar rahatlar ki erkek milleti bütün rezilliği biz kadınlar çekiyoruz yemin ederim onlar rahatlar biz üzülürmüyüz kırılırmıyız umurlarında değiller
Tamam canım bakalım belki anneme söylerim. Esime çok kizginim bu saatten sonra onun gelmesini asla kabul etmem. Evet her acıyı biz çekiyoruz buna rağmen destek olacaklarina çene caliyorlar ancak. Bıktım canım bıktım. Ben yanımda olmasını istediğim için anlayışsız oldum neler saydı neler.
HSG'den sonra daha kolay hamile kalınabiliyor (tıkanıklık varsa açılıyorsa), o yüzden aşılamayı da yapacaktır. hayırlısı olsun canım. takma kafaya.

Öyle mi canım inşallah öyle olur

kızlar yazdıklarınızi okudum üzüldüm ya benim eşimin de geleceğini hiç sanmıyorum en azından şimdi gelmez işi daha önemli onun için . boşverin güzel hamilelik geçirmeye calisalim ben eşime geçen şu lafı söyledim bağırdı bana ben sana 10tane de çocuk doğursam senin bana olan tavrın değişmez dedim .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ablacım anlıyorum çok haklısın ama inan etrafımda ki bu insanlar olmasa, ben de herşeyi akışına bırakır hiç üzülmezdim, ama hani benden sonra evlenenlerin hepsi hamile çoğu doğurdu bile, eşimin çok zoruna gidiyo, ben sadece o mutlu olsun diye çabalıyorum, haa ben de çok istiyorum ama eşim soğuk kanlı olsaydı inan bu kadar sabırsız olmazdım.
Geçen ay kuru inciri denedim, kaynatmıştım suyunu içeyim diye ama tikaindim içmedim, incirleri öyle kuru kuru yedim ve herhalde faydası oldu, çünkü kontrole gittiğimde Dr hiç beklemediğim bir sonuç oldu dedi, en az 4 tane yumurtalık olgunlaşmıştı, daha fazla vardı ama Dr fazla canımı yakmamalı için zorlamadı, bu kadar iyi olmasını beklemiyordum dedi bana
Bu yüzden çok ümitlenmiştim işte... Neyse bugün 12.30 da rdvum var Gidecem bakalım tekrar klomen verecek herhalde... Allah gönlümüzde olanları hakkımızda hayırlı eylesin, ve hakkımızda hayırlı olanı da gönlümüze razı etsin.

sen kimseyi dinleme canım benim al abdesttıni otur kibleye doğru rabbim sen icimi disimi bilirsin ben verdigin bütün sıkıntılara katlanirim ne olur sun yüzümüzü güldür hayırlı sağlıklı evlat nasıp et hep böyle dua et içinden ne geliyorsa rabbim le konuş ınan ondan daha iyi dost bulamayiz

Tamam canım bakalım belki anneme söylerim. Esime çok kizginim bu saatten sonra onun gelmesini asla kabul etmem. Evet her acıyı biz çekiyoruz buna rağmen destek olacaklarina çene caliyorlar ancak. Bıktım canım bıktım. Ben yanımda olmasını istediğim için anlayışsız oldum neler saydı neler.

Öyle mi canım inşallah öyle olur

Bencede annenle git kuzum boşver saysın allahım büyüktür ne garipler ya bize destek olmalaarı gerekıyor onların köstek değil sen sadece kendın için mi çabalıyorsun bebek olsun diye

Bencede annenle git kuzum boşver saysın allahım büyüktür ne garipler ya bize destek olmalaarı gerekıyor onların köstek değil sen sadece kendın için mi çabalıyorsun bebek olsun diye

Valla ya tek başımıza yapacaz sanki o bebeği. Bosverdim canım tek bildiğim onu hiç affetmicem

sen kimseyi dinleme canım benim al abdesttıni otur kibleye doğru rabbim sen icimi disimi bilirsin ben verdigin bütün sıkıntılara katlanirim ne olur sun yüzümüzü güldür hayırlı sağlıklı evlat nasıp et hep böyle dua et içinden ne geliyorsa rabbim le konuş ınan ondan daha iyi dost bulamayiz

Canım benim, benim yaptığım da bu zaten, elimden başka bişey gelmiyor, ama hani bu kadar sıkıntıya bi de eşler katılınca, bu kadar haksızlığın karşısında Allah yardım edecek diye çok inanıyorsun, bir daha ezdirmez diyosun, bir daha beni bu hale düşürmez diyosun, ama adet olunca, o umutların o hayallerin yıkılıyor ya, beni mahveden bu başka bişey değil.

Valla ya tek başımıza yapacaz sanki o bebeği. Bosverdim canım tek bildiğim onu hiç affetmicem

Arivercim senin canın çok sıkkın anlıyorum ama böyle şeyler düşünüp de kendini daha fazla üzme canım ya. Bırak fırsat senin eline geçecek elbet, o zaman söylersin içindekileri... Kendini üzme canım, Allah dualarımızı kabul etsin, isteyen herkese hayırlısıyla en kısa zamanda versin.

Valla UOTE=MaPrincesse;35403617]Arivercim senin canın çok sıkkın anlıyorum ama böyle şeyler düşünüp de kendini daha fazla üzme canım ya. Bırak fırsat senin eline geçecek elbet, o zaman söylersin içindekileri... Kendini üzme canım, Allah dualarımızı kabul etsin, isteyen herkese hayırlısıyla en kısa zamanda versin.

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü[/QUOTE]

Valla canım çok sıkkın. Başım catliyor agridan

kimyager1508 umarım güzel haberi beraber alırıs :)) Allah isteyen herkese nasip etsin... Senin aşamalarını da bilmek isterim burdan mutlaka yaz olur mu...Ben de senin gibi çatlatma iğnesi aşamasına geçebilsem iyi olacak :) Adetin ne zmn olacak iğne vurulduktan sonra 14 gün sonra kan tahlilinde sonuç net olurmuş sanırım:KK66::KK3:

inşallah canım :):):) peki canım yazarım. ben iğneyi ayın 9'unda vuruldum bugün 13. gün ama test yaptırmaya korkuyorum. bekleyeyim gelirse kırmızılar gelir zaten diyorum. diyorum ki pazartesine kadar bekleyeyim. biraz zor olacak ama...

merak etme sende bu ay çatlama iğnesi olursun yeterki stres yapma birde bol bol kuru incir ye canım çok faydası oluyor. birde havuç ye yumurtaların çatlamasını kolaylaştırıyormuş. merakla bekliyorum haberlerini şekerim :KK16::KK16::KK16::KK16:

inşallah canım :):):) peki canım yazarım. ben iğneyi ayın 9'unda vuruldum bugün 13. gün ama test yaptırmaya korkuyorum. bekleyeyim gelirse kırmızılar gelir zaten diyorum. diyorum ki pazartesine kadar bekleyeyim. biraz zor olacak ama...

merak etme sende bu ay çatlama iğnesi olursun yeterki stres yapma birde bol bol kuru incir ye canım çok faydası oluyor. birde havuç ye yumurtaların çatlamasını kolaylaştırıyormuş. merakla bekliyorum haberlerini şekerim :KK16::KK16::KK16::KK16:

12.gunden itibaren belli oluyor ama deilmi

Sent from my GT-S5830i using Kadınlar Kulübü mobile app

12.gunden itibaren belli oluyor ama deilmi

Sent from my GT-S5830i using Kadınlar Kulübü mobile app

Çatlama iğnesinin etkisi 10 gün falan sürüyormuş. Ama 10 günden sonra kanda cikiyor galiba canim. Yani yaptirsam cikar aslında ama ya negatif cikarsa diye korkuyorum. Kendimi henüz hazir hissetmiyorum galiba :KK43:

X