Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

çatlatma iğnesinin 9. gününde dayanamayıp erken gebelik testi yaptım. sanırım iğnenin etkisiyle pozitif çıktı. kesin sonuç için Anneler Gününü beklemekten başka çarem yok!

kızlar günaydın
cumamız mübarek olsun inşallah.
pazar gunu çatlatma iğnesi oldum ve salı gunu yumurtam çatladı bugun cuma.

http://www.fertilityfriend.com/home/454f13

ateşim yukselerek gidiyor ki tablomdan görebilirsiniz. sağ kasığımda dun ve bugun belirgin şekilde bıçak saplanmalarım var.
girmesiyle çıkması bir oluyor ağrının 1 sn filan sürüyor ama bazen 1 saat arayla bazen 1 dakikada 4-5 kez oluyor.

kendimi mi dinliyorum acaba diyorum ama hiç aklımda yokken olunca heh diyorum bak yine oldu.
sizce bu çatlatma iğnesinin (pregnyl) yan etkisi olabilir mi? hamilelikle ilgili olabilir mi?

ben gebelik durumuyla ilgili böyle bir belirti için erken oldugunu düşünüyoru çunku. fikri olan var mı? yani hemen salı gunku çatlamayla yumurta döllendiyse 4 gun sonraki bu batmalar olabilir mi?

hepinizi seviyorum.3 aylarımız hayırlar getirsin.

adetinizden kaç gün sonra çatlatma iğnesini vuruldunuz birde iğneyi nerenizden vurdular

adetinizden kaç gün sonra çatlatma iğnesini vuruldunuz birde iğneyi nerenizden vurdular

Adetimin 14 .günü yumurta takibine gittim 2 tane 20 cmlik yumurtam oluştuğunu söyleyip iğnemi o gün vurdu drum...koldan da göbekten de vurulabilirsin dedi ben kolu tercih ettim..

bat'a son 3 gün ve ara ara göbeğimde batma şeklinde sancılar giriyor...

inş bat olmazsın bugün 13. günüm yumurta takibi yapıldı iğne yapıldı koldaN yarına da saat verdi doktor hadi hayırlısı inş

Kızlar doktorum bana da klomen verdi ama çatlatma iğnesi yaparız demedi? 2-3 ay ilaçla deniyelim dedi :26::26::26::26:

çatlatma iğnesinin 9. gününde dayanamayıp erken gebelik testi yaptım. sanırım iğnenin etkisiyle pozitif çıktı. kesin sonuç için Anneler Gününü beklemekten başka çarem yok!

Benimde. Çatlatma iğnesinden snra 9. Günüm canm yapmadım test beklicem bnde 10 maysta belli olcal bakalım

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benimde. Çatlatma iğnesinden snra 9. Günüm canm yapmadım test beklicem bnde 10 maysta belli olcal bakalım

işte şeytan dürttü. evde bi tane erken gebelik testi vardı. yapmıycam yapmıycam diye direttim ama şeytan benden inatçı çıktı ve yaptım. tabiki heveslenemiyorum. 11 mayısı bekliycem artık.

ben de su an iğneden sonra 5. çatlamadan sonra 3. gunumdeyim. ve testi iğnenin 12. çatlamanın 10. gunu olan 9 mayısta yapmayı düşünüyorum. Rabb'im hayırlısını nasip etsin. ama bildiğim kadarıyla iğne yapıldıktan sonra içindeki beta hcg hormonu 10 gunde vucuttan atılıyormuş. yani 10 gune kadar test yanıltabilirmiş. en iyisi iğneden sonra 12. gun yapmak canım. 3 gün daha sabret. eğer aynı çıkarsa, kan testine gidersin :)

işte şeytan dürttü. evde bi tane erken gebelik testi vardı. yapmıycam yapmıycam diye direttim ama şeytan benden inatçı çıktı ve yaptım. tabiki heveslenemiyorum. 11 mayısı bekliycem artık.

Bekliyelim canım hayrlısı olur inşallah hepimize haberleşelim haftaya ;-)

merhaba arkadaşlar, kafam çok karışık. adetin 3. günü hormon testleri yaptırdım normal çıktı yine de dr adetin 5. günü klomen verdi. sonra yumurtalık takibine başladı ve geç yumurtluyorsun dedi. adete 10 gün kala yumurtam 11 mm di yeterince büyümemiş dedi. klomeni günde 2 tane kullanmıştım. bu sefer adetin 3. günü günde 3 tane iç , ilaç biter bitmez gel dedi. dün adetime 3 gün vardı ovulasyon testi yaptım çok koyu olmasa da 2. çizgi belirgindi. hiçbişey anlamadım yardımcı olabilecek var mı acaba?

pis şeytan

dürttü beni ben de yaptım.

bundan sonra bekliycem mecbuuur.

aderimin 10. gunu sol taraftakı yumurtam 21mm olmus halıyle catlatma ıgnesı oldum. cok erken buyumemıs mı? soldakı yumurtalar 9 10 12 mm idi. onlar önemsişz tek bize yeter dedi..

canım daha erken ama ateşin düşmemesi gerekiyo adetine kadar heralde .hadi inş. tutmuştur hayırlısı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…