Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

kızlar hepinize merhaba...
uzunca bir zamandır topiğe giremedim.hamile kalanlarımız olmuş ne mutlu hepinize.
sağlıkla sıhhatle tamamlamayı dilerim Rabb'imden...
benim de sizlere eni havadislerim var.
gecen ay sigortam başlar başlamaz dr a gittim.
hormon testleriniz filan herşeyiniz güzel ama dedi hiç progesteron bakılmamış dedi.
21.gun gel progesteron bakalım dedi. gittim verdim sonuç 21. gunde 0.3
çok düşük dedi demekki yumurtan çatlamamış dedi. geç çatlıyor da olabilir atlamıyor da olabilir. yumurta takibine başlayalım dedi.
nisanın 7sinde ilk adet günümde gittim. yumurtalıklara baktı karından ultrasonla ve adetimin 5-9 gunleri kullanmak üzere gunde 1 doz klomen yazdı. 11.gunu gel dedi. bunu bu kadar detaylı anlatıyorum belki birimize bi fikir olur diye. neyse kızlar ben 11.gun gittim normalde 11. gunde 16mm olması gereken yumurtalar, bende 4-5 tane oluşmuş fakat 5-6mm de kalmışlar. ilaç yetersiz kalmış dedi doktorum vajinal ultrasonla bakarak. bidahaki ay 2 ya da gunde 3 e çıkarırız bu ay umut vadeden yumurta göremedim dedi. peki şimdi süreç ne olacak dedim. sen 20.gununde bi daha gel dedi madem çalışıosun hafta sonuna denk getirelim dedi. ben 26 nisan da adetimin 20 gununde tekrar gittim. karından bakalım seni yormayalım hiç ben gelişmiş olacağını düşünmüyorum çunku dedi. neyse baktı filan dedi ki biz vajinal bakalım gelişme olmuş çunku dedi. bi sevindim filan. vajinal ultrasonla baktı dedi ki 2 yumurtan gelişmiş dedi onlar da 14mm olmuşlar dedi. o gun cts idi. dedi ki şu an bu yumurtalarla hamile kalma sansın %15 ama eğer çatlatma iğnesi yaparsak %25e çkar sansın yapalım mı dedi. dedim dr hanım tabi yapalım. tmm o zaman dedi sen yarın yani 27 nisan pazar gunu 11:30 da iğneni yaptır dedi. ovitrelle mi öle bişey yazdı ama dedi bu ilaç pahalı dedi. 77tl miş bi de bunun muadili var dedi pregnyl o 10tl dedi onu bulursan onu al değilse bunu her yerde bulursun dedi. bütün eczaneleri soruşturup pregnyl buldum. ama bana 2 doz verdi. bi pregnly de bi toz bi soliyon varmış. bana dedi ki 2 kutu al 2 toz bi solisyon karıştırılıp vurdur. tamam dedim. ve dedi iğneden tam 36 saat sonra yani pzt gece 23:30 da ilişki olsun. salı ilişki olsun. çarşamba ilişki olsun. perşembeyi boş geçirin cuma yine ilişki olsun derken gun aşırı devam edin dedi. eğer dedi adetin gecikirse idrar testi yap, pozitif çıkarsa ana baktır gel. eğer dedi adet görürsen 3. gununde gel yumurtaların durumuna bakalım, kiste donuşurse önce onları eritelim daha sonra yeniden klomen e başayalım yeni dönem başlatalım dedi. kist varken klomen kullanılmıyor dedi. eğer bu ay gebelik oluşmazsa o zaman eşinin spermogram testini yenileriz çunku üzerinden 1 yıl geçmiş değerler değişmiş olabilir dedi. bu ay aşılama yapalım demiyorum çunku eşinin değerleri normal gözüküyor gerek görmüyorum dedi. tmm dedim çıktım ama mutluluktan uçuyorum kızlar bi görün :) neyse eşimi aradım durumu anlattım filan derken pzr gunu iğnemi vuruldum. pzt doktorun dediği saatte ilişki oldu. dun de oldu. bugun de inşallah olacak. öyle yani bu arada sanırım iğnenin etkisi pzt salı gunu kasıklarımda çatlayacak kadar şişkinlik ve gaz vardı bi da kabızlık. onu da iğneye bağlıyorum. dün hafif akıntı hafif batmalar filan. 36 saat sonra olan ilişkinin sabahı ateş tablomda bi değişiklik yoktu. sanıyorum yumurta yeterli buyukluge ulaşmadığı için o gun çatlamadı. ama bu sabah uyandığımda ölçtüğüm ateşimde gördüm ki 0.2 derece bir artış olmuş. topiğin ilk sayfasındaki tablomdan görebilirsiniz. sanırım bu durumda çatlama dün sabah 7 ile bu sabah 7 arasında bi saatte oldu. hayırlısı olsun inşallah. ve bu abahtan itibaren de o şişkinliğim ve gazım geçti. ama hafif hafif bazen sol bazen sağ tarafımda sızlamalar hissediyorum. psikolojik de olabilir bilmiyorum. inşallah bunlar iyiye delalettir. bir fikri olan varsa ve benimle paylaşırsa çok sevinirim. 10 mayıs gibi idrar testi yapmayı planlıyorum. sabredebilir miyim bilmiyorum aslında ama iğnenin etkisi olarak (içinde HCG olduğndan) erken test yapıldığında pozitif çıkıp yanıltabiliyormuş. Rabb'im insallah emeklerimizi isteklerimizi karşılıksız bırakmasın. umarım bu mesajım bi çoğumuza ışık tutar. bende fikirlerinizi beklerim hani :) hepinizi seviyorum. sağlıcakla kalın.

canım internetten 40 testi 45 tl ya aldım benım yumurtlama günlerim ay sonlarında oluyormuş test ile bunu gördüm ben hep başlarda yapıyordum sonralara doğru bıkıyordum megersem test sayesinde görmüş oldum bunu canım tavsiye ederim bu yöntem ile baya bayan hamile kalmış

ayni durum bende de var Ozturk .. sanki bende erken yumurtluyorum test ile bunu gordum birde reglime yakin tarihte 1 hafta kala var galiba bir daha oluyor cunku ilk basta olan yumos akintisi varya o bende sonradan da geliyor reglime yakin.. bende baslarda yapmiyordum .. telefonuma indirdigim women log programlarida genel hesaplama yapinca olmasi gereken zaman gecmisken yapiyordum bakalim bu ay nasil olucak merak ediyorum .. reglim 25 inde basladi 3 gun surdu .. bugun 6. gunum yavas yavas calismalara baslicam ben teste bakmaya yaniii :KK36:

ayni durum bende de var Ozturk .. sanki bende erken yumurtluyorum test ile bunu gordum birde reglime yakin tarihte 1 hafta kala var galiba bir daha oluyor cunku ilk basta olan yumos akintisi varya o bende sonradan da geliyor reglime yakin.. bende baslarda yapmiyordum .. telefonuma indirdigim women log programlarida genel hesaplama yapinca olmasi gereken zaman gecmisken yapiyordum bakalim bu ay nasil olucak merak ediyorum .. reglim 25 inde basladi 3 gun surdu .. bugun 6. gunum yavas yavas calismalara baslicam ben teste bakmaya yaniii :KK36:

Canım doktor bana dediki adetin başladığı günden itibaren 11 gün boyunca ilişki yok dedi sonra başlayın dedı adet tarihine kadar bu şekilde bilgi verdi bana

Canım doktor bana dediki adetin başladığı günden itibaren 11 gün boyunca ilişki yok dedi sonra başlayın dedı adet tarihine kadar bu şekilde bilgi verdi bana

tamam canim cok saollll ... ok 11. gunden o zaman basliyim ben de.. yalniz sen kac gunde bir adet oluyordun ozturk :26:

Hanımlar merhaba :KK9: ben yıllardır burayı takip ediyorum ama hiç üye olmadım vee geçen akşam oldum m :))) sürekli de bu konudayım zaten çünkü benimde savaşım :emir_bebek: bende pko hastasıyım. Ve bu ay klomene başladım pazartesi dktor kontrolüm var. Çok dualar ettim burada okuduğum topiklerde konularda yazılarda herkese ama herkese dualar ettim. rabbim ol derse oluverir inşaallah bundan sonra hep burdayım herşeyimi burda paylaşıp anlatmak için :KK23: aman sen pkolusun çocuğun olmaz vs diyenlere diyorum ki obaa tey tey tey tey :KK36: :KK64:

Hanımlar merhaba :KK9: ben yıllardır burayı takip ediyorum ama hiç üye olmadım vee geçen akşam oldum m :))) sürekli de bu konudayım zaten çünkü benimde savaşım :emir_bebek: bende pko hastasıyım. Ve bu ay klomene başladım pazartesi dktor kontrolüm var. Çok dualar ettim burada okuduğum topiklerde konularda yazılarda herkese ama herkese dualar ettim. rabbim ol derse oluverir inşaallah bundan sonra hep burdayım herşeyimi burda paylaşıp anlatmak için :KK23: aman sen pkolusun çocuğun olmaz vs diyenlere diyorum ki obaa tey tey tey tey :KK36: :KK64:

Hosgeldin hep foruma hem de konuya :KK66: rabb'im ol derse olur tabi o olmaz diyenler neye gore fikir bicerler hic bilmem :KK66:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba hos geldin son yazdigini okuyunca cvp vermek istedim bende pkoluyum ve 6 haftalik hamileyim. hemde ilk adet oldugum gunden beri hic duzenli olmadim 50 gun 60 gunde bir oluyordum bazen o da olmuyordu dra gidip sokturucu aliyordum. Prolaktinde yuksekti benim. 2. Klomen kullanmamda hamile kaldim sukur ki. ben bekarken drm cok zor hamile kalirsin dedi yuzume. O yuzden arkadasim kim ne derse tika kulaklarini yasamana bak. Rabbim isterse olur. Ornek olmak icin yazdim umutsuz olma en son demissin ya tey tey tey aynen oyle canim. Rabbim umutlarini bosa cikarmasin insallah bebisin en kisa zamanda seninle olsun.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Selam kızlar Nasılsıniz özledim hepinizi. Herkes adet olmuş çok üzüldüm. Ben dün doktor kontrolüm vardı bir sürü yumurta oluşmuş.dun kucuklerdi bugün yine gidecem. Yeni doktorum çok iyi dün aşılama hakkında konuştuk o bile inşallah gerek kalmaz dedi. Hayırlısı olsun. Ara ara haber veririm dikkat edin kendinize

Yakaladim seni:KK66: insallah gerek kalmaz birtanem bu arada hayirli kandiller bu guzel gunde insallah Allahim tez vakitte saglikli hayirli evlatlarimizi bize verir

Günlerdir acaba hamile miyim telaşı sona erdi.bu ay ilk kez 2gunluk gecikmeyle (klomenden olduğu düşüncesindeyim)adet oldum.çok üzüldüm ama elden ne gelir.Rabbim bu gecenin hattına dularimizi kabul eder ve mayis ayında hayirli,sağlıkli evlatlar nasip eder bizlere.

son 4 gün kaldı:)sancılarım devam ediyor ara ara,birde gerginlik var üzerimde...hakkımızda hayırlısı olur inşallah...

Merhaba hos geldin son yazdigini okuyunca cvp vermek istedim bende pkoluyum ve 6 haftalik hamileyim. hemde ilk adet oldugum gunden beri hic duzenli olmadim 50 gun 60 gunde bir oluyordum bazen o da olmuyordu dra gidip sokturucu aliyordum. Prolaktinde yuksekti benim. 2. Klomen kullanmamda hamile kaldim sukur ki. ben bekarken drm cok zor hamile kalirsin dedi yuzume. O yuzden arkadasim kim ne derse tika kulaklarini yasamana bak. Rabbim isterse olur. Ornek olmak icin yazdim umutsuz olma en son demissin ya tey tey tey aynen oyle canim. Rabbim umutlarini bosa cikarmasin insallah bebisin en kisa zamanda seninle olsun.

Aminn bu mübarek gecede kabul olsun dualarımız. Az evvel kayınvalidem aradı bebekle görmüş beni rüyasında ay nasıl mutlu oldum aanlatamam bir kaç gün önce bende gördüm. Bebek istediğimi bilmeyen arkadaşlarım bile görmüş hadi bakalım hayırlısııı 😊😊😊

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hosgeldin hep foruma hem de konuya :KK66: rabb'im ol derse olur tabi o olmaz diyenler neye gore fikir bicerler hic bilmem :KK66:

Kendi çaplarında eğlensin onlar 😊

Aynen oyle, kendi nefislerini diyursunlar anca :KK66:

Pazartesi kontrole gidiyorum inşaallah olgulnaşır bir sürü yımırta 😊😊 birbirimizi haberdar edelim yeni başlayanlara vs yol oluruz güncel kalsın konu 😊

Aminn bu mübarek gecede kabul olsun dualarımız. Az evvel kayınvalidem aradı bebekle görmüş beni rüyasında ay nasıl mutlu oldum aanlatamam bir kaç gün önce bende gördüm. Bebek istediğimi bilmeyen arkadaşlarım bile görmüş hadi bakalım hayırlısııı 😊😊😊

inşallah rüyaları gerçek olur sen de en kısa zamanda alırsın bebişini kucağına allahın izniyle.

Pazartesi kontrole gidiyorum inşaallah olgulnaşır bir sürü yımırta 😊😊 birbirimizi haberdar edelim yeni başlayanlara vs yol oluruz güncel kalsın konu 😊

Tamam canim hafi hayirlisi olsun insallah, benim durumunu klomen + catlatma ignesi sonrasi konusundan takip edebilirsin. Ayrica ates olcme yontemi basliginda ates tablom da var.

Tamam canim hafi hayirlisi olsun insallah, benim durumunu klomen + catlatma ignesi sonrasi konusundan takip edebilirsin. Ayrica ates olcme yontemi basliginda ates tablom da var.

Mrb öncelikle :) ya ben bişey sormak istedim belki bi fikrin vardır ; doktor bama serophene verdi günde bi doz şeklinde ama iğneden bahsetmedi yine de etkili olur mu ??

💕✨

Mrb öncelikle :) ya ben bişey sormak istedim belki bi fikrin vardır ; doktor bama serophene verdi günde bi doz şeklinde ama iğneden bahsetmedi yine de etkili olur mu ??

💕✨

Hseytigin ilaci hic duhmadim canim bu yuzden yardimci olamicam ben adetimin 5-9 gunlerinde klomen kullandim sonra yumurta gerekli boyuta ulasti catlatma ignesi oldum simdi sonucu bekliyorum.

Hseytigin ilaci hic duhmadim canim bu yuzden yardimci olamicam ben adetimin 5-9 gunlerinde klomen kullandim sonra yumurta gerekli boyuta ulasti catlatma ignesi oldum simdi sonucu bekliyorum.

Anladm en hayırlısı olsun hakkında inşaallah..bu serophene klomenle aynı aslında sadece isim farklı içerikleri aynı.

💕✨

O zaman sana da igne yapacaktir canim eger ilac catlatmaya yeterli buyukluge tasirsa yumurtalari, insallah Rabb'im aratmaz canim.

X