Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canım cuma günü senle konuşmamızdan sonra tekrar drumla görüştüm..kesinlik cmtsi günü dediğim saatte ilişki dedi..İğneyi sabah 10 gibi vuruldum akşam 9 gibi inanılmaz sancılarım oldu..ertesi günü de mide bulantım baş ağrım oldu..iştahsızlık,kusma...dr söylemişti sancı olacak diye oldu da..

hakknda hayrlsı olsun canım. ii degrlndr bu günlerini

arkadaslar daha adetime 10 gun var idrar testi yaptim dayanamayip negatif cikti cokmudur acaba??

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

varmidir yokmudur bilemedim cok belli belirsiz bi ince cizgi gibi bir iz var gibi duyo ama ben tereddutte kaldim sanki bu ayda cok gibi😢

Bu ay ben de klomen kullanip catlatma ignesi oldum regl tarihim 18 nisandi 3gun gecti adet olmadim. Bugun doktora gittim solda yumurta gordu kan testi verdi sonuc negatif... gec dollenmis olabilir bi hafta icinde regl olmazsan tekrar test yapariz dedi.. o gordugu yumurta degil de kist olabilir mi sizce :2: :2:

varmidir yokmudur bilemedim cok belli belirsiz bi ince cizgi gibi bir iz var gibi duyo ama ben tereddutte kaldim sanki bu ayda cok gibi😢

Benim adetim 14 nisan da olması gerekiyordu. Bugün ayın 21 hala olmadım. Pazar gecesi test yaptım negative çıktı. Sadece benim gördüğüm ya da görmek istediğim pembemsi sarımsı bi çizgi var. O da çok dikkatli bakınca belli oluyor. Ne adet belirtisi ne de gebelik belirtisi yok. Genelde gecikiyor ve pkoluyum. Bakalım ilk klomen denememde şuan ki durumum bu.

arkadaslar daha adetime 10 gun var idrar testi yaptim dayanamayip negatif cikti cokmudur acaba??

Canim cok erken yapmissin testi bence adet donemin gelince tekrarla.

Benim bat günüm 30nisan
Acaba geçer mi ki günler. Ama benim akintim yok.akinti kesilmesi adet belirtisiymis doğru mu arkadaslar

alsam mı yaaaa ... Ay ıste ben bu durumu sevmıyorrrr dıger butun gunler olsun ama su bekleme donemı benı mahvedıyor cıdden :KK14: Bugun burada resmı tatıl heryer kapalı .. Yarın sabah eczaneden bır bakıyım ... Bırde evde ovulasyon testı var ama gulen yuz cıkanından onunla da anlayanlar varmıs .. Ama nasıl bılmıyorum zeynepcımmm yoksa eve gıdınce aksam ondan mı yapsammmm :KK52:

Bn hycnldm abla yabkkle yada ayy kafam karisti insallah vardr ablacim

Bn hycnldm abla yabkkle yada ayy kafam karisti insallah vardr ablacim

ayyy insallah zeynepcimmmm yaaa insallah yaaaa .. Olmadi bu onumuzdeki ay tam yumurtlama tarihimde Kosova da olucaz esimle . Orasi Türkiye gibi normal jinekologlarda catlatma ignesi falan yapiyorlarmis. Olmadi orada bir arkadasin doktoru varmis .. Ona yumurtliklarimi kontrol ettirip catlatma ignesi vurdurayim diyorum ... :26: Diger bir taraftan kafama cok taktim biraz kendi haline mi biraksam diyorum .. Bu sefer yasim aklima geliyorrrrr ayyyy cildiricammm wallaaaaaa :KK47: :KK52::KK52::KK52::KK52: :KK53::KK53::KK53:

canım hayırlı olsun bende seninle aynı durumdayım kesenin görünmesini bekliyorum inş hiç bir sorunla karşılaşmayız değerin kaç çıktı kaçıncı gününde

Oyle canim sıkkın ki anlatmak paylasmak bile zor geliyor cuma gunu kan testi 156.6 cıktı dr hamilesin dedi pazar gunu yine kan tahlili istedi bu seferde196.6 cikti dr begenmedi dış gebelik olabilir ve düşük olabilir dedi moralim cok bozuldu adet daha 5 gun gecti ve ne yapacagimi bilmiyorum ne olur dua ederken banada edin

Selam kızlar benim gibi bu hafta içinde adet olması gereken var mı ? Ben yarın öbür olmam gerek, çok korkuyorum, her an olacakmışım gibi şüphe içindeyim ama sanırım olacam... Allah'ım gönlümüzde olanı, hakkımızda hayırlı etsin, hakkımızda hayırlı olanı da gönlümüze razı etsin. Aminnn.

Oyle canim sıkkın ki anlatmak paylasmak bile zor geliyor cuma gunu kan testi 156.6 cıktı dr hamilesin dedi pazar gunu yine kan tahlili istedi bu seferde196.6 cikti dr begenmedi dış gebelik olabilir ve düşük olabilir dedi moralim cok bozuldu adet daha 5 gun gecti ve ne yapacagimi bilmiyorum ne olur dua ederken banada edin

kötü düşünme canım inş dış gebelik değildir. Rabbim izin verirse olur olmazsada bi hayır vardır mutlaka. ne zmn belli olacakmış. güzel beslen dinlen dış gebelik degilse herşey yoluna girer allahın izniyle dua eederim mutlaka

Canım canını sıkma, Allah gönlüne göre versin, inşallah dış gebelik değildir...

X