Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Kızlar ben tam olarak adet oldum. Ben de bir süre girmicem. Eşim de neti kapatacak diyordu zaten.her şey gönlünüzce olsun umarım bekleyen herkes hamile kalır. Hakkınızı helal edin.hoscakalin ...

hayırlısı olsun canım inşallah bu ay hamile kalırsın hoşçakal

bende klomenın 2. ayındayım canım sık tuvalet ıstegın ne kadr bılmıyorumda gecede rahat 3 kez cıkıyorum bende gogus hassasıyetıde var ara arada bel agrısı ınsallah bunlar pozıtıf sonuca ısarettir . peki senin problem nedı canım bende pco falan yok cok şükür sadece yumurta yeterli büyüklüğe ulaşmıyormus ilaca hemen cvp verıyor bünyem cok şükür gecen ay buyudu catladı ama gebelik olmamıştı bu ay bakalım neler olacak dua et bana da bizede inşallahhhh . haaa bu arada çatlatma iğnenin kaçıncı günü test yaptırdın canım ?

Catlatma ignesi yapıldıktan sonra bat gunune kadar bekledim 17 olmasi gerekiyordu olmadı 3 4 gun onceden icime bir his dustu bende hicbir sorun yoktu benim daha mayista 1 sene olacak evleneli

Gozun aydin canim desene birlikte gun sayacagiz:) rabbim saglikla kucagimiza almayida nasip etsin :) bana haftaya cumaya gun verdi buyuk ihtimal keseyi goruruz dedi bakalim:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sagol ins seninde gozun aydin olsun bekleyim rabbim ne gosterecek bize hayirlisi ile

canım hayırlı olsun bende seninle aynı durumdayım kesenin görünmesini bekliyorum inş hiç bir sorunla karşılaşmayız değerin kaç çıktı kaçıncı gününde

2 gunumde 156.6 cikti pazar gunu bir test daha verecegim dr var dedi ama pazartesi teste tekrar bakacak bakalim ne olacak ultrasyonda gorunmedi daha cok yeni dedi

Evet canim bende duydum hatta yazmistim buradada ama kimisi yaniltici diyor .. Bilemiyorum bende tam olarak asli astari var mi ???

Vera cim selamlar bende aslinda Berlindenim ama 3 yildir Brukselde yasiyoruz.. Sende bu taraflarda oldugun icin birsey soracaktim sana .. Almanyada yumurta catlatma ignesi var mi ??? Ben burada kime sorduysam yok diyorlar.. Sen hic duydun mu ???? Eger Almanyada varsa esim devamli gidip geliyor olmadi ona aldiririm eczaneden :21:

acikcasi benimde pek bilgim yok ama sali günü dr dan ögrenebilirim.

merhaba arkadaslar ben klemen kullanıyorum ama bu 3ü ayın önümüzdeki ay asılama yapacagız bebek olmazsa:KK43:

Haaa anladim aman baska birsey olmasin da ... Insallah toparlarda gelir tekrar aramiza Evrakcummm :KK16:

Yaaa kizlarrrr birsey sorucam ben size .. Burada catlatma ignesi falan satilmiyor .. Acaba tr den getirtsem druma yumurtlama takibi yaptirip igneden vurulsam olur mu ? Yani eczaneden direk alinabilir mi bende denemek istiyorum bu ignelerdennnnn :21:

Haaa anladim aman baska birsey olmasin da ... Insallah toparlarda gelir tekrar aramiza Evrakcummm :KK16:

valla zozitoscum hç bilmyrm ki canım. ama doktr uygn görürse veriyo.

kızlar yumurta çatladığında beyaz akıntı olurmuş, 15 nisan da oldum iğnemi, akıntı oldu ama az tam net hatırlamıyorum...
Yumurtam kesin çatlamış mıdır ?

merhaba arkadaslar ben klemen kullanıyorum ama bu 3ü ayın önümüzdeki ay asılama yapacagız bebek olmazsa:KK43:

bende ilk ay klomen kullandım olmadı. eşimde de sorun olduğu için 2. ay aşılama yaptırdık şimdi hamileyim. bence üzünüp kafana takma hiç hayırlısı olsun

bende ilk ay klomen kullandım olmadı. eşimde de sorun olduğu için 2. ay aşılama yaptırdık şimdi hamileyim. bence üzünüp kafana takma hiç hayırlısı olsun
benim esimde de bende desorun yok ama olmuyor iste :KK43:

Canım illaki kokusu oluyor ama sağlık için katlanıyor insan ben burnumu tutup içiyorum benimde klomen we çatlama iğnesinden sonra kistim oluştu 3.5cm demişti soğan kürü yaptım hala devam ediyorum kont gittim de kis erimişti hatta çatlamam bile olmuş kendiliğinden:)

Adet olayim bende baslicam kacinci gunu basladin icmeye anlatirmisin nasil yapiyosun

yok canım ist değil. ben aşılamadan sonra yakı yapıştırdım sende dene bence çünkü benim hiç umudum yoktu. tutmadı diye düşünüp bir sonraki aya kür yapmayı planlıyodum. inş seninde tutar

Cok sagol canim cevabin icin. Hic duymamistim yaki olayini yaparim bende insaallah. asilama yapildigi gun mu yapistirdin canim, kac gun kaldi?

Kızlar ben tam olarak adet oldum. Ben de bir süre girmicem. Eşim de neti kapatacak diyordu zaten.her şey gönlünüzce olsun umarım bekleyen herkes hamile kalır. Hakkınızı helal edin.hoscakalin ...

Ariverim cok uzuldum cnm rabbim insallah bu sefer hamile kalirsn.cok uzgnm kkmse kalmadi artk eskilerden rabbim yar yardimcnz olsn

aşılamada korkulcak bişi yok canım ama sorun yoks yaşın gençse bekle ama çok istiyosanda deneyin

ben 21 yasımdayım şim ise 28 yasında artık eşim cook istiyor bizden sonra evlenenlerin cocukları oldugunu duyunca morali bozuluyor:KK5:

X