Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Aynen çok sağol iyi geldi bana bu yazdıkların. Kaç yaşındasın ? Aslında ben stres yapmam bana kalırsa, ama eşim kaynanam fln başkalarının çocuklarını görünce deliriyolar, yoksa yaşım genç ve çok da sabırlıyımdır, beklerdim yani sabırla Rabbim verene kadar, böyle üzülmedim de işte... Herkes ettiğini çeker sonuçta, Allah'a sığınıyorum, O bana yeter.
Inşallah hamişizdir de, dediğim gibi zannetmiyorum, kendimi boş heveslere kaptırmaktan yoruldum inan, herşey olacağına varır zaten.

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

aynen canım her ay hamilemiyim diye heycanlanmaktan yoruldu

aynen canım her ay hamilemiyim diye heycanlanmaktan yoruldu

Çok yorucu moral yıkıcı bişey ya, kendi kendimizi yiyip bitiriyoruz... Sahte ümitlerle kendimizi avutuyoruz, adet olunca da dünya başımıza yıkılıyor. Bazen regl olup da 2/3 gün kesinleşene kadar umut ettiğim oldu, gerisini sen düşün...

Çok yorucu moral yıkıcı bişey ya, kendi kendimizi yiyip bitiriyoruz... Sahte ümitlerle kendimizi avutuyoruz, adet olunca da dünya başımıza yıkılıyor. Bazen regl olup da 2/3 gün kesinleşene kadar umut ettiğim oldu, gerisini sen düşün...

Aynen canim benim de belki bi gün gelir biter diye heveslendigim çok oldu

tebrikler :)

ne hapı acaba ? progesteron mu ?

günde kaç tane aldın ?

Ben Almanya da yasiyorum ilac ismi versemde sanirim orada bulamazsiniz.
günde 1 tane 12 gün boyunca ictim.
ovülasyon günüm biterken baslaniyor. Sonra birdaha adet görmedim. bugün 2 hafta oldu. Gidip test yaptiricam umarim hamileyimdirrrrrrr..

canım 15 gün önceden dogru sonuç vermiyo . ben o hataya düştüm

Aldigim test adet tarihinden 5 gün önce bile sonuc veriyormus. Umarim yanillgiya düsmem ama 15 gün oldu adet görmüyorum.
Sabahlari midem bulaniyor. sürekli bi halsizlik falan sanki öyle gibi hissediyorum.

bende ilk ay klomen kullandım olmadı. eşimde de sorun olduğu için 2. ay aşılama yaptırdık şimdi hamileyim. bence üzünüp kafana takma hiç hayırlısı olsun

canm eşnde ne sorun vardı? bnmknde ileri hareketllk sayıısı çok düşük klomen1 ay kullandım bıraktım ara verdim bekliyorum:KK43:

ben klomen degil femara kullandim ayrica fostimon ve ovtrelle catma ignesi kullandim ve 5 yillik evliyim acaba bi ilaclar ise yaradimi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canm eşnde ne sorun vardı? bnmknde ileri hareketllk sayıısı çok düşük klomen1 ay kullandım bıraktım ara verdim bekliyorum:KK43:

varikosel canım hareket azlıgı bendede yumurta yaaş büyüyoru 2.ayda aşılama yaptırdık tuttu şimdi hamileyim darısı başına

günaydın kızlar nasılsınız bakalım. ben oldukça stresliyim kimyasal gebelik diye bir şey duydum internette biraz araştırdım değer düşük çıkınca ihtimal oluyormuş e benimde değer yüksek sayılmaz gerçi dr tekrar kan tahlili istemedi adet tarihimden 1 gün önce yaptırdığım için gayet normal dedi ama insan yinede bir tedirgin oluyor :KK43: perşembe dra gideceğim keseyi görmek için benim için dua edin olur mu o kadar sevindim ki hevesim kursağımda kalmasın :KK43:

Günaydın kızlar,herkeze sağlıklı mutlu bir gün diliyorum. Benimd sorum ve merakım yumurta çatlaması ile alakalı benim yumurta rezervim az 0,30 amh çıktı fsh iyi çıktı da bu ay 2 tane yumurtam ikiside 20 mm i geçti 22 ye yakındı bir tanesi ve çatlama iğnesi vuruldum çatlama iğnesi vurulmasına rağmen yumurta çatlamayabiliyormu böyle bir ihtimal varmı çünkü çatlamış gibi hiç hissetmiyorum birde sol tarafında sürekli bir ağrı var 24 mm e yada 25 mm e ulaştığındada çatlayabiliyormu yumurta anlayamadım kafam çok karışık kistede dönüşmüş olabilir yumurtalar :KK43: bilgisi olan varsa yardımcı olurmusunuz :KK43:

günaydın kızlar nasılsınız bakalım. ben oldukça stresliyim kimyasal gebelik diye bir şey duydum internette biraz araştırdım değer düşük çıkınca ihtimal oluyormuş e benimde değer yüksek sayılmaz gerçi dr tekrar kan tahlili istemedi adet tarihimden 1 gün önce yaptırdığım için gayet normal dedi ama insan yinede bir tedirgin oluyor :KK43: perşembe dra gideceğim keseyi görmek için benim için dua edin olur mu o kadar sevindim ki hevesim kursağımda kalmasın :KK43:

önce sen içini ferah tut. her söyleneni kafana takma. her şey olacağına varır. hayırlı ve sağlıklı evladın olsun diye dua et. her şey yolundadır merak etme.:KK54:

canım akıntıylailgili çok bilgim yok bi test yapsana bence varsa çıkar. Bende de kuruluk olmadı ama çok akıntımda olmadı

çatlatma ignesindn sonra yumurta 36 sonra ctlar dyo doktrlr. ctlamdn önce sperm olması daha iidr tüplrde. yne de sn blrsn canım.

canım cuma günü senle konuşmamızdan sonra tekrar drumla görüştüm..kesinlik cmtsi günü dediğim saatte ilişki dedi..İğneyi sabah 10 gibi vuruldum akşam 9 gibi inanılmaz sancılarım oldu..ertesi günü de mide bulantım baş ağrım oldu..iştahsızlık,kusma...dr söylemişti sancı olacak diye oldu da..

X