Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Herkese günaydınlar:KK16:Evrakcu benim aşk pastam Öztürk ve diğer arkadaşlarım çok tşk ederim desteğiniz için ben anne olmaktan vazgeçtim artık Rabbim ne zaman isterse o zaman olur çünkü dün 3.düşüğümü yaptım hem psikolojikmen hemde bedensel olarak çok yıprandım Rabbim düşmanımın bile başına vermesin çok zor inş kızlar dualarımdasınız hepiniz anne olacaksınız inş Rabbim bu duyguyu yaşatsın bizlere:emir_bebek:
canımmmmmmmmm seni anlıyorum bende yaşdım aynısını :KK14::KK14: ama herşeyde vardır bi hayır kuzumm...üzülme dicem ama biliyorum ki faydasızzz olcak...diğer düşüklerinde kimyasal mıydı peki? 3 kimyasaldan sonra genetik araştırma yapılıyor çünkü canımm benimmm
Merhaba kızlarrrrrr... nasılsınız bugün... kimsecikler yok.. evrakcum naptın konuştunuz mu kocişle o konuyu :KK54:

yok kuzum konuşmadık daha dün ymeekti falan derken kafamdan gitmişş :KK9::KK9: bu akşam bi konuşalım hemde yarın doktoruma gitcem zatennn yineeeeeeeeeeeeeeeee poffffffffff:KK50::KK50::KK50:

canımmmmmmmmm seni anlıyorum bende yaşdım aynısını :KK14::KK14: ama herşeyde vardır bi hayır kuzumm...üzülme dicem ama biliyorum ki faydasızzz olcak...diğer düşüklerinde kimyasal mıydı peki? 3 kimyasaldan sonra genetik araştırma yapılıyor çünkü canımm benimmm

yok kuzum konuşmadık daha dün ymeekti falan derken kafamdan gitmişş :KK9::KK9: bu akşam bi konuşalım hemde yarın doktoruma gitcem zatennn yineeeeeeeeeeeeeeeee poffffffffff:KK50::KK50::KK50:

hayır canım diğer ikisi normaldi bu kimyasal zaten genetik arştırmayı da yapacağız :KK5::KK5:

Kizlar bana da çare bulun nolur. :'( ben şimdi doktordn geldim ve geçen ay kalan yumurta kalıntım bu ay kiste dönüşmüş :KK43: 4.80 buyuklgde. doktor da bana doğum kontrol hapi verdi. Cildircak.gibiym en son isteyecgm şey. Klomen kistimi buyuturmus sizce ne yapmalıyım. Ben başka doktora da gidicm ama başına gelen varmı böyle bişey :KK43:((((

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben 28inde yaptırdım batım 12nisan ama benim ümidim yok adetolacak gibiyim ama ateşim daha düşmedi adetimde 1hafta kadar geçebiliyo o yüzden tarih takibi yapmıyorum. Ben 40dk yattım yatarken daha aktı ayaga kalkıncada aktı içimde pek durmadı ondan ümitsizim[/QUOTE

yok icnde kalmştr canım ümitszlge kaplma. canım aşlmdn 12 gn sonra kan testnde ckyomş gebelik seninki çkar artk bi test yaptr istrsen. bende merak edyrm sonucunu.

Kizlar bana da çare bulun nolur. :'( ben şimdi doktordn geldim ve geçen ay kalan yumurta kalıntım bu ay kiste dönüşmüş :KK43: 4.80 buyuklgde. doktor da bana doğum kontrol hapi verdi. Cildircak.gibiym en son isteyecgm şey. Klomen kistimi buyuturmus sizce ne yapmalıyım. Ben başka doktora da gidicm ama başına gelen varmı böyle bişey :KK43:((((

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

geçmiş olsn canım.dogum kontrl hapyla adt olnca atrsn ins. böyle duymstm bi kaç topkte. bide sogan kürüne bk canım intrnettn oda çk ii gelyomş.moralni bzma geçecktr inş.evet klomen kisti büyüteblyo ama ylmak yok önümzdki ay dvm hm dnlnmiş olrsn bu ay olr mu canım öyle dşün

Son düzenleme:
sağol kuzuuuuuummm afiyetlee yedik kocişlee :KK56::KK56::KK56:

kuzumm ne diyosun yaaaa :KK50::KK50: ben senin gebeliğin güzel gidiuor diye biliyordum bu kimyasal gebelikler ne kadar çoğaldı yaaa...ama üzülme bitanemmm kimyasl gebelikler sağlıksız bebek oluyormuş vücut gelişmediinden atıyormuş erkenden..canımmm benimm bende yaşadım aynı duyguyu seni cok iyi anlıyorummmm...ama üzülme lütfen kimyasal gebelik sonrası hamile klan cok kişi var hatta benim bir arkadaşım ertesi ayına hamiş kaldı inş seninde öyle olur kuzummmm hakkında hayırlısı bitanemm...

güçlü müym bilmiyırum ama öyle durmaya calışıyorummm herşey Allah 'tann demekki benim için daha vakti var diyorum çünkü elimden geleni yapıyorum gerisi Rabbime kalmış :KK16::KK16: inş güzerl haberler alırız hepimiz inşşşşşşşşş :KK16::KK16:

canımmmmm benimmmm bu arada aşılaman hayırlı olsun inş güzel haberlerle gelirsin bize kuzummmmm :KK16::KK16:

canım adetmi oldun :KK25:herseyin hayırlısı bence bu ay dogal kürler yap canım kafanı dagıt bende ugras için seyler aldım bugün pecete dekupaj yapıcam...insallah bebişin süpriz yapar sana:21::21::21:

oldumm canım benimmm hayırlısı inş...

aynen öyle canımmm artık olabilirsem umutlar 2015 e kaldı hayırlısııııı:KK16::KK16::KK16:[/QUOTE]

tşk edrm canım saol. dedgn gbi vakti var daha.inş en ksa zamanda gelr kuzum hayrlsyla.rabbm gönlne gre versn.

geçmiş olsn canım.dogum kontrl hapyla adt olnca atrsn ins. böyle duymstm bi kaç topkte. bide sogan kürüne bk canım intrnettn oda çk ii gelyomş.moralni bzma geçecktr inş.evet klomen kisti büyüteblyo ama ylmak yok önümzdki ay dvm hm dnlnmiş olrsn bu ay olr mu canım öyle dşün

Evet öyle ama doğum kontrol hapi kullanıp sonraki zamnlarda hamile kalamayan da var :KK43:

ben 28inde yaptırdım batım 12nisan ama benim ümidim yok adetolacak gibiyim ama ateşim daha düşmedi adetimde 1hafta kadar geçebiliyo o yüzden tarih takibi yapmıyorum. Ben 40dk yattım yatarken daha aktı ayaga kalkıncada aktı içimde pek durmadı ondan ümitsizim[/QUOTE

yok icnde kalmştr canım ümitszlge kaplma. canım aşlmdn 12 gn sonra kan testnde ckyomş gebelik seninki çkar artk bi test yaptr istrsen. bende merak edyrm sonucunu.

13ünde idrar testi yapacam kısmetse şimdi çıkmaz die korkuyorum.kan için erken geliyor daha doğrusu korkuyorum .sonucu mutlaka yazarım.hayırlısı olsun hepimiz için. Bebişlerimize kavuşuruz sağlıkla

keçiboynuzu dicem de o sizde olmuyordu dimi öyle hatırlıyorummm...

kızz vallahii içimi okudun kalbin temizmiş kuzummmm bende patates kabak biber kızartayım üstüne sarımsaklı yoğurt bide sos yapim diyodummm :KK1::KK1::KK56::KK56:

aynen canm lökosit olanlara olmuor bizde yapamadık onu

X