Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

kuzum nerden bulcaz bunun suyunu yaaa :KK50::KK50: ben burdaki aktarlarda olacağını sanmıyorum valla zaten topu tıpuna 2-3 aktar var onlarda iminicik minicik :KK50::KK50::KK50:
sor canım belki vardır ya.. nerdesin ki sen. suyunu bulman şart değil otunu fln bulsan da olur
Benim eşimde bir sıkıntı yok ama çok şükür canım keçiboynuzu pekmezi yediriyorum akşamları bende yiyorum testere dişli aslanpençesi aldım aktardan bugün onu içmeye başlıycam canım fsh değerim biraz yüksekte benim

fsh için hayıt otunu öneriyorlardı cnım araştır istersen.. eşinde sorun yoksa sıkıntı yok kuzumm

sor canım belki vardır ya.. nerdesin ki sen. suyunu bulman şart değil otunu fln bulsan da olur

fsh için hayıt otunu öneriyorlardı cnım araştır istersen.. eşinde sorun yoksa sıkıntı yok kuzumm

İnternetten okudumda canım testere dişli aslanpençesi yazıyo fshım cok yuksektı bunu kullandım düştü falan yazmış canım

kuzumm doğudayımmm yaaaa bir bitseydi şu doğu görevimiz herşeyden mahrumuz burda :KK50::KK50::KK50:bir sorayım ben suyu için daha iyi demişler ama o daha kolay olurdu yaa..yarın bi sorayım ben

İnternetten okudumda canım testere dişli aslanpençesi yazıyo fshım cok yuksektı bunu kullandım düştü falan yazmış canım
hadi inşallah işe yarar kuzum düzenli yaz.. ibrahim saracoğlunu da arayabilirsin bilgi veriyor telefonda.. mail de atabilirsin yardımcı oluyo
kuzumm doğudayımmm yaaaa bir bitseydi şu doğu görevimiz herşeyden mahrumuz burda :KK50::KK50::KK50:bir sorayım ben suyu için daha iyi demişler ama o daha kolay olurdu yaa..yarın bi sorayım ben

farketmiyo canım suyu hazır diye rahatımıza geliyoo:)))))))) bi sor bakalım kuzum

hadi inşallah işe yarar kuzum düzenli yaz.. ibrahim saracoğlunu da arayabilirsin bilgi veriyor telefonda.. mail de atabilirsin yardımcı oluyo

farketmiyo canım suyu hazır diye rahatımıza geliyoo:)))))))) bi sor bakalım kuzum

İnşallahh bebiş gördükçe içim gidiyo
canımmm yyaa eşimde benimde :KK43::KK43:

aynen canımmm bide bunun otu mu olcak kökü mü bi sürü yorum var ???

İnşallahh bebiş gördükçe içim gidiyo
canımmm yyaa eşimde benimde :KK43::KK43:

ahhh ahhh canımm... çok zor seni çok iyi anlıyorum bizim de içimiz gidiyorrr.. ama ben alıştım gibi.. artık çok acıtmıyo... acıdan uyuştu bedenim... olumsuzum artık şu an da hiç umudum yok adet olmayı bekliyorum biliyorum olucam da.. 10günüm kaldı.. ne yapıyım nasıl davranıyım bilmiyorum ama hiç bi doktora güvenemiyorum.. Allahım yardımcımız olsun

ahhh ahhh canımm... çok zor seni çok iyi anlıyorum bizim de içimiz gidiyorrr.. ama ben alıştım gibi.. artık çok acıtmıyo... acıdan uyuştu bedenim... olumsuzum artık şu an da hiç umudum yok adet olmayı bekliyorum biliyorum olucam da.. 10günüm kaldı.. ne yapıyım nasıl davranıyım bilmiyorum ama hiç bi doktora güvenemiyorum.. Allahım yardımcımız olsun

aminn kuzum ben aşılama düşünüyorum bence sende yaptır canım eşinde sıkıntı vardı senin biran önce yol almakta fayda vardır

aminn kuzum ben aşılama düşünüyorum bence sende yaptır canım eşinde sıkıntı vardı senin biran önce yol almakta fayda vardır

kuzum bi kaç ay daha beklemeyi düşünüyoruz... eşim de aşılamaya sıcak bakmıyo zaten önce doğal ne varsa onu denicem... tbi iyi bi doktor bulup gitmeyi de ihml etmicem... eşin sıcak bakıyo mu aşılamaya:44:

şimdi bi video izledim kökünün çekilmişini alın toz halinde bala karıştırıp yedirin diyo.. bi yerde de demleyerek de içirebilirsiniz diyo.. aktara sormak lazım :))

onu bende okudumm da burdaki aktarcıların bilceğini sanmıyommm malum adamların böyle bi sorunu yok her evde 10-15 çocuk nerden bilsinler :KK1::KK1:belki yoktur bileee ne suyu ne otu ne köküüü :KK9::KK9::KK9:

Yok kuzum adetliyken yapılmıyor saracoglunu canlı canlı dinledim. Kuzum çakşır otu diye bişey duydum çok işe yapıyormuş icirelim eslerimize. Bizim burda koyunlara yediriyorlarmis uresinler diye. Bizim burdaki doktorlar da çoğul gebelik isteyen hastalarına öneriyormus

Ben demiştim canım :)

Merhaba kizlar napiyonz nasilsnz.
Bu caksir otu ve bir kac ot bal karisimi osmanli macunu satiliyo bnm esim ondan 4 kavanoz bitirmsti gercktnde faydali

bence vardır ya :))
kız nerden haberleri olcak öyle bi sorunlarımı var kii :KK1::KK1: ev çocuk kaynıyo maşlahh bizde 1 tanesine hasretizzz :KK9::KK9::KK9:
Merhaba kizlar napiyonz nasilsnz.
Bu caksir otu ve bir kac ot bal karisimi osmanli macunu satiliyo bnm esim ondan 4 kavanoz bitirmsti gercktnde faydali

iyiyiz kuzum sen nasıslınn? canım nerden almıştınız o karışımı?

kuzum bi kaç ay daha beklemeyi düşünüyoruz... eşim de aşılamaya sıcak bakmıyo zaten önce doğal ne varsa onu denicem... tbi iyi bi doktor bulup gitmeyi de ihml etmicem... eşin sıcak bakıyo mu aşılamaya:44:

O öyle şeyleri çok lşükür sıkıntı yapmıyor biraz daha deneyelim olmazsa yaptırırz dedi canım

bizde 9 aydır korunmuyoruz eşimde varikosel var bende tiroit.. doktor banada kolemen verdi ama hiç yumurta takibine falan çağırmadı henüz başlamadım

Arkadaşlar bi sorum olucak lütfen yardım ,Bu gün kontrolüm vardı, iki tane güzel yumurta var dedi ama 11mm, 18 ve üstü olmadan çatlatma iğnesi yapmıyomuş, salı günü gene kontrole gidicem, o zamana kadar büyürler mi dersiniz ? Benim bu yumoşları büyütmek için ne yapmam gerek ...
İncir yiyorum dedim, bi faydası yok ki dedi....

Merhaba kızlar bende klomen kullanıyorum günde kaç tane alıyorsunuz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X