Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Arkadaşlar bana da yardım edermisiniz ?
Bende klomenle tedaviye başladım bu gün 2. günüm pazartesi kontrolüm var...
Sadece klomen verdi doktor, sizlerin yaptıgı ekstra doğal bi şey var mı ?

Ayyyy çokk heyecanlı canım yaaaa

Ozturkcum snde ayni heycani yassrsn insallah bitanem.insallah seninde cifter cifter olur zozitos ablacim net 3 oldugu kesn

Ay inş öyledir bende çok korktum o ilk gün ne oluyor diye boyle

korkma canım bir şey olmaz hatta iyi bir şeyinş hamile kalırsın bu ay çünkü bende hiç öyle ağrı olmazdı yumurtlama gününü bilmiyordum ama klomenin faydasını gördüm anladım o gün yumurtlama olduğunu

dün serumu yedikkk..bugünde doktorumuza gittik ilaç verdiii...eğer bu şekilde de geçmezse dedi yatırırım hastaneye dedii offf

canım benim allah yardımcın olsun. benimde kuzenimin hamileliği sennki gbi geçti sürekli serm ve hastaneye gidyrdu. onunki dokuz ay devam etti. inş sennk bir an evvel geçer canım.

Kızlar bugün 9. Günüm klomen biteli 2 gun oldu. Kasiklarim fena ağrıyo bu kadar erken çatlar mi yumurta

canım benimde bugün onuncu günm. dün ve bugün çok ağrım var. bende korkuyrm erknden çatlama olrrmu diye yarın doktora gidyrm bakalım ne dicek.

Ozturkcum snde ayni heycani yassrsn insallah bitanem.insallah seninde cifter cifter olur zozitos ablacim net 3 oldugu kesn

zeynepcim maşallah kuzum 3 tane allahım esirgesin.bnde yarn gidicem bakalım klomen fayda etmiş mi. eğer yumurta gelişmişse aşılama olck kısmetse.

canım jel geldi bugün. ama eşim kullanmayı istemiyo yaaa zararı olursa diyee. aşılama olck bi sıkıntı olmasın diyo. bnde bilemedim şimdi napıyım yaaaaaa oofffff.

Bu klomen denilen ilaç ne zaman alınır bende bu ay hamile kalmak istiyorum ilk deneme olacak ama olsun ilk deneme de olsun istiyorum çünkü doktora gitmeden kullanmam da bir sakınca olur mu acaba

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım bu ilacı doktor kontrolü olmadan kullanman doğru değil. hormon ilacı faydası kadar zararı olabiliyor. bence önce doktora gitmen.

. Slm benide listeye eklermisiniz ben yaklaşık 7aydır devam ediyorum klomen ve catlatma iğnesi tedavisine bu ay çatlatma iğnesini 21martta yaptırdım bat:6nisan

canım benimde bugün onuncu günm. dün ve bugün çok ağrım var. bende korkuyrm erknden çatlama olrrmu diye yarın doktora gidyrm bakalım ne dicek.
5 gun klomeni kullanıp 5 sonra dr gittigimizde catlatma ignesi ile bu hafta düzenli ilişki dedi benim merak ettigim ilişki sırasında bizler anlayabiliyormuyuz olup olmadigini

5 gun klomeni kullanıp 5 sonra dr gittigimizde catlatma ignesi ile bu hafta düzenli ilişki dedi benim merak ettigim ilişki sırasında bizler anlayabiliyormuyuz olup olmadigini

neyi nasıl anlıyorsunuz pek anlayamadım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızlar cuma günü tekrar beta hcg ye bakılacak dua ederseniz çok sevinirim umarım herşey yolunda gider

Kimyaci hayırli uğurlu olsun tatlim ya

Son düzenleme:
neyi nasıl anlıyorsunuz pek anlayamadım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
saol canım dualarimiz tek kendimiz icin degil hepimiz icin ins seninde olur en kisa zamanda

canım yumurtlama sancısı çekmişsin ben iki gün çektim adım bile atamadım o derece inş faydasını görürsünrabbim hayırlı sğlıklı evlatlar nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…