Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Bir de güzel bir yöntem buldum ben. Çocuğu olacak arkadaşlarımin bebislerine patik, battaniye falan oruyorum.
El işi yapmak insanı çok rahatlatıyor zaten. Kesinlikle tavsiyemdir :thumbup:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Elbette olacak bizimde misssss gibi kokan bebişlerimiz. Bende çok inanıyorum. Ve bizim hamilelik haberimize bizden daha çok sevinen olmaz eminim. Burada 4-5 haftalık hamile arkadaşlar var. Onları gördükçe o kadar mutlu oluyorum ki anlatamam. Hem moral oluyor hem de motive ediyor. :)

Bizde eşimle aynı yerde çalışıyoruz. 7/24 bir aradayız. Böyle olunca da biraz bıkkınlık oluyor :) Üstesinden gelmeye çalışıyoruz işte :)

rabbim kolaylık versin canım
ben hamile birini görünce yada duyunca tutamıyorum gözyaşlarımı
kötü oluyorum.....

hayırlısı inşallah en kısa sürede bizimde bebişlerimiz olur

bende görememekten şikayetçiyim gece 03 te geliyor

sıkılmalardayım

Bir de güzel bir yöntem buldum ben. Çocuğu olacak arkadaşlarımin bebislerine patik, battaniye falan oruyorum.
El işi yapmak insanı çok rahatlatıyor zaten. Kesinlikle tavsiyemdir :thumbup:

ben o konularda çok yeteneksizim canım
başlarım yarım kalır sonunu getiremem
güzel olmaz bir türlü bir ara bende denedim

başka bir uğraş bulmam lazım kafa dağıtmak için

Selam hepinize kizlar.. bugun isyeri o kadar yogunduki nefes almadan çalıştık:KK47: sizlerin yanina gelemedimm ..

Haberler iyi degil dun gece sabaha karsi reglim geldi..
:KK47::KK47: Walla ne yslan soyliyim onceki sayfalara bakamadim ..

Vucut olarak rahatladim reglim gelince ama moral olarak sifirin altindayimm:KK43: ben napsam ne denesem daha bilemedim.. simdi ben 2 sefer kullandim klomeni devam edeyim mi bu ayda ayni kürlere yoksa bu ay ara mi vereyim?? Bir sizede sorayim dedim :26: :KK25:

Selam hepinize kizlar.. bugun isyeri o kadar yogunduki nefes almadan çalıştık:KK47: sizlerin yanina gelemedimm ..

Vucut olarak rahatladim reglim gelince ama moral olarak sifirin altindayimm:KK43: ben napsam ne denesem daha bilemedim.. simdi ben 2 sefer kullandim klomeni devam edeyim mi bu ayda ayni kürlere yoksa bu ay ara mi vereyim?? Bir sizede sorayim dedim :26: :KK25:

selam zozitos

ben ilk defa geçen ay klomen kullandım + çatlatma iğnesi oldum tutmadı
bende ara verdim ayağım gitmedi doktora inan moralim de yerlerde benim kafam da
karışık devam edeyim mi mola mı vereyim ??? bilemiyorummm

Kızlar kızlar kızlaaaar :)

Hadi ama yaaa ara vermeyelim... Hep birlikte beraberce yürüyelim yolumuzda. Birbirimize destek olalım. Bırakmayalım bu işin peşini...

selam zozitos

ben ilk defa geçen ay klomen kullandım + çatlatma iğnesi oldum tutmadı
bende ara verdim ayağım gitmedi doktora inan moralim de yerlerde benim kafam da
karışık devam edeyim mi mola mı vereyim ??? bilemiyorummm

Cok iyi anlıyorum seni ... ben daha hic catlatma ignesi olmadim .. dr um o kadar eminki kendiliginden olacagina derdimi anlatamiyorum adamaaa :KK19:

Kızlar kızlar kızlaaaar :)

Hadi ama yaaa ara vermeyelim... Hep birlikte beraberce yürüyelim yolumuzda. Birbirimize destek olalım. Bırakmayalım bu işin peşini...

Devam mi edeyim klomene simonesnatre :KK50:
Hormonlarimi bozuyor sanki acayip sinir yapiyo alirken sonrasindada hamileymissin gibi belirtiler ama arkadinda negative cikmasiiii o kadar cabaaa :KK43::KK43:

Moralini yüksek tut canım pes etme devam et, bu arada yas kac ve ne kadar zamandir istiyorsunuz?

Yaa birde aklima gelmisken bu yumurta catlatma icin illa igne mi lazim bunun bir hapi veya bir formulu var mi ???

Moralini yüksek tut canım pes etme devam et, bu arada yas kac ve ne kadar zamandir istiyorsunuz?

Ogghhh babylove cum cnm benimmm ... nasilsin iyi misin sen bu arada ??
Bu benim 2.sefer klomen denememdi beraberinde duphastonda aldim yani 14.gun ile 24.gun arasi.. bal corek otu tarcin karisimda yedim sabah aksam.. olmafi olmadi..
Bu arada benim yas 38 .. esimde ve bende hicbir sorun yok aslunda hersey normal :KK52: ama bebik yokkkkk:KK14::KK14:

Ogghhh babylove cum cnm benimmm ... nasilsin iyi misin sen bu arada ??
Bu benim 2.sefer klomen denememdi beraberinde duphastonda aldim yani 14.gun ile 24.gun arasi.. bal corek otu tarcin karisimda yedim sabah aksam.. olmafi olmadi..
Bu arada benim yas 38 .. esimde ve bende hicbir sorun yok aslunda hersey normal :KK52: ama bebik yokkkkk:KK14::KK14:

Kac aydir istiyorsunuz benimde 2.ci denememdi dr kontrolu olmadan kullandim, yumyrta catlatmak icinde saracoglunun kürünü kullandım, incir kkaynatip icine birde havuc dilimliyosun, bide preseed diye bir jel kullandık biz, dualarim seninle inşallah bu ay olmadi birdahaki aya yeterki moralini yüksek tut..

Kac aydir istiyorsunuz benimde 2.ci denememdi dr kontrolu olmadan kullandim, yumyrta catlatmak icinde saracoglunun kürünü kullandım, incir kkaynatip icine birde havuc dilimliyosun, bide preseed diye bir jel kullandık biz, dualarim seninle inşallah bu ay olmadi birdahaki aya yeterki moralini yüksek tut..

Saok guzel dileklerin ve moralin icin.. aslinda 1.5 yili gecti isteyeli gecen yaz okdu bebisimiz ama kalbi durdu 3 aya girmeye yakin.. agustos 2013 un sonuna dogru ilacla dusurduler.. ama sonrasinda 3 ay regli olmadim..kasimda tekrar dr gittim icimde kordondan Parca kaldigi tespit edilince kucuk bir operasyon gecirdim.. dr um dediki 3 ay sonrasi bekliyoruz gebeligi defi.. yani aralik ocak subat .. ama ben yinede subat ayindan beri tekrar calusmalara basladim mart ayindada devam tutmadiii ama :KK43:

Babylove bir jelden bahsetmissin nedir o ?? Ondan bir bilgim yok..

Birde bana su incir havucu tam bir tarif edermisin yaprim bende onu gecen ay yapmaua calustim ama bir yerde yada baslama gununde bir hata yapiyorum sanirim.:26:

Saok guzel dileklerin ve moralin icin.. aslinda 1.5 yili gecti isteyeli gecen yaz okdu bebisimiz ama kalbi durdu 3 aya girmeye yakin.. agustos 2013 un sonuna dogru ilacla dusurduler.. ama sonrasinda 3 ay regli olmadim..kasimda tekrar dr gittim icimde kordondan Parca kaldigi tespit edilince kucuk bir operasyon gecirdim.. dr um dediki 3 ay sonrasi bekliyoruz gebeligi defi.. yani aralik ocak subat .. ama ben yinede subat ayindan beri tekrar calusmalara basladim mart ayindada devam tutmadiii ama :KK43:

Babylove bir jelden bahsetmissin nedir o ?? Ondan bir bilgim yok..

Bebeğin icin cok üzüldüm ama iyi tarafi en azından hamile kalabiliyosun, dr da zaten 3 ay sonra demis acele etme ama tabi yinede denemekde fayda var,preseede gelince spermlerin rahime tutunmasini ve hamile kalmayi kolaylaştıran bir jel googledan aratirsan detayli bilgiyi elde edebilirsin, ebayydan almıstık biz yurtdisindan.gelmisti.

Bebeğin icin cok üzüldüm ama iyi tarafi en azından hamile kalabiliyosun, dr da zaten 3 ay sonra demis acele etme ama tabi yinede denemekde fayda var,preseede gelince spermlerin rahime tutunmasini ve hamile kalmayi kolaylaştıran bir jel googledan aratirsan detayli bilgiyi elde edebilirsin, ebayydan almıstık biz yurtdisindan.gelmisti.

Tamam saol canimmm benim.. ben zaten yurtdisinda yasiyorum bulurum o zaman bu jeli ...:KK16:
Birde sana zahmet su incir havucu tam bir dersen bana cok memnun olurum.. :KK36::KK36:

Önce kuru incirleri 6 dakika kaynattıktan sonra içine orta boyda,taze ve gevrek bir havucu dilimleyerek içine atarak 4 dakika daha kaynat, bu şekilde hazırlandığında yumurtaların kolay catlamasini sagliyormus.Ben incir suyunu sabah aksam ictim, sadece adetliyken icmedim.
Klomen biitikten sonra yumutalar olustukdan sonrada havuc katip ictim sabah aksam cnm

Son düzenleme:
Önce kuru incirleri 6 dakika kaynattıktan sonra içine orta boyda,taze ve gevrek bir havucu dilimleyerek içine atarak 4 dakika daha kaynat, bu şekilde hazırlandığında yumurtaların kolay catlamasini sagliyormus.Ben incir suyunu sabah aksam ictim, sadece adetliyken icmedim.
Klomen biitikten sonra yumutalar olustukdan sonrada havuc katip ictim sabah aksam cnm

Tamam hayatim cok saol .. ben ilk gunden itibaren incir
Suyu icmistim sonrada havuc. .galiba bu yanlis oldu birde yumoslar olustuktan sonra basliyim bakalim bu ayda devam edeyim o zaman ben... cok saolll valla moral ve tekrar baslama gucu verdin :KK16:
Mercimegimizeee iyi bakkkk ve kendinedeee tabiiii..sevgilerr:KK3:

Tamam hayatim cok saol .. ben ilk gunden itibaren incir
Suyu icmistim sonrada havuc. .galiba bu yanlis oldu birde yumoslar olustuktan sonra basliyim bakalim bu ayda devam edeyim o zaman ben... cok saolll valla moral ve tekrar baslama gucu verdin :KK16:
Mercimegimizeee iyi bakkkk ve kendinedeee tabiiii..sevgilerr:KK3:

Sagol cnm bende yrn kan tahlili yaptircam dua et sende bana insallah bir sıkıntı olmaz, neyse yrn haber veririm burdan, sende kendine ii bak, iyigeceler.

Slm kızlar bende aranıza.yeni katıldım klomen kullanıcam kullananlar anlatabilirmi nekadr süre kullanılıyor doktora göre değişiyor mu

X