Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Veeebenim bu ay ki serüvenim buraya kadarmış sanırım. Adetim 3 gün önceden geliyor. Çamaşırımda görmesemde afedersiniz idrarımda pembe sıvı fark edince anladım regl başladığını. :KK43:

Benimde 4 gün önce peçeteye pembe kan geldi devamı gelmedi..2 gün sonrada çift çizgiyi gördümm canım...hadi inş öledirr senindeee:KK52::KK52:

bugun iğneden sonraki 12. gnüm testte ne zaman belli olur kızlar solda sızlamalar bacakta kasıkta sızlamalar bildiğiniz bütün belirtilri görüorum :KK1::KK1::KK1: herkese hayırlı cumalar bu arada rabbim şu cuma saati hürmet,ne hepimizin dualarını kabul etsin inşallah

Bende bu ay iğne kullandım 5 günüm kaldı reglime meraktan geçmiyor günler:KK43: bel ağrılarım da war doktorum günümün geçmesini beklememi söyldi hadi bakalım inş bu ay bebişlerimiz gelir

merhaba arkadaşlar:KK16::KK16:adetime 3 gün kaldı bakalım nasip ilk defa klomen kullandım çok merak ediyorum test yapmamak için kendimi zor tutuyorum:KK52::KK52:ama bekleyeceğim..

Brn yeniyim sitede bakamiyorum cevaplara canm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
zamanla öğrenirsin canımmm :)
merhaba arkadaşlar:KK16::KK16:adetime 3 gün kaldı bakalım nasip ilk defa klomen kullandım çok merak ediyorum test yapmamak için kendimi zor tutuyorum:KK52::KK52:ama bekleyeceğim..

ayyy z kalmış yaaaaa hadii inş güzel haberlere gelir senden kuzummmmmmmmmmmmm:KK16::KK16::KK16:

kıııızzzzz bana gaz verme tutamıyorum zaten kendimi:KK1::KK1:bana belli olmaz yine de canım benim ama hiç adet ağrısı yok bende dün sağlı sollu kramp girdi kasıklarıma başka da birşey yok:KK1::KK1::KK1:

benimde arada bi gelip gidiyo o kramplar ama yok deenecek kadar az rhtsız etmiyor beni bu ay :KK1::KK1: verdiiim gazı artık bilmiyommmmmmmmmm :KK1::KK1::KK1::KK1:

benimde arada bi gelip gidiyo o kramplar ama yok deenecek kadar az rhtsız etmiyor beni bu ay :KK1::KK1: verdiiim gazı artık bilmiyommmmmmmmmm :KK1::KK1::KK1::KK1:

inş adet olmayız canım yaa valla artık çok geriliyorum gerçekten her ay işkence gibi geçiyor:KK14:bu ay olmazsa diğer ay çatlatma iğnesini de olurum

X