Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

ayyyy valla yine stres bastı beni..kuzum bence de kafayı boşaltmak lazım iyi fikir bende bir ay daha kendime fırsat verdim olmazsa ara vereceğim ben çok bunaldım:KK43:
aynennnn şu günler vsss sürekli doktor hastane bıkkınlık geldi gınaa geldi :KK1::KK1: accık kafa dağıtalım yahuuuuuu neyse haziranda izne gidiyoruz ayder yaylasındaa kafa dinicez kocişleeeee :KK9::KK9::KK9:

tatlım ya test bozuktu ya başka bişey bugün tekrar predictorla yeniledim testi çıkmadı ikinci çizgi. sen regl oldun mu canım

yok canım olmadım henüz yarın da olmazsam gitcem kan testine olacak gibi hissediyorum o yüzden testi ne kadar geciktirsem iyi diye düşündüm acele etmek istemiyorum hiçte umudum yok :KK43:

yok canım olmadım henüz yarın da olmazsam gitcem kan testine olacak gibi hissediyorum o yüzden testi ne kadar geciktirsem iyi diye düşündüm acele etmek istemiyorum hiçte umudum yok :KK43:
Evde yapmadinmi test yarin git bende gidebilirsem gidicem

Merhaba kızlar. Kırmızı kartı gördüm. Gelen kanama adet kanamasiymis. Dr yumurtaligimda herhangi bir kistin oluşmadığını moralimi bozmadan tedaviye tam gaz devam edecegimizi söyledi.
Çok aşırı sancım olduğunu söyleyince yine de ne olur olmaz beta-hcg tahlili istedi. Belkide düşük yapiyorsundur dedi. Çok şükür test sonucu iyi çıktı.
Bugün 1. günüm. Pazar günü yani 3. günde baslayacaksin dedi. Cuma günü de kontrole çağırdı.

Kızlar dr bugün bir şeyler söyledi lütfen aklınızda olsun. Tedaviye ara vermemek gerekiyormuş. Ara verilince cevap vermesi daha zor oluyormuş.

İnşallah hepimiz icin hayırlısı olur.

Şu güzel hamilelerden bol bol dua alalım olur mu? :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Selam arkadaslar bende ayın 21martta catlatma iğnesini yaptım beklemedeyim ve bu tedavi yaklaşık 1.5yıldır devam ediyorum aşılamaya bi turlu cesaret edemiyorum ne olur dua edin ALLAHIM butun isteyenlere nasip etsin inş.

Sanırım benimde ağır. Doktor ilerlediğini söyledi :KK43: 2-3 ayda oluyorum. İncir kürü yapıyorum. Yiyorum da denemediğim şey kalmadı. Rabbim şifa nasip etsin bizlere inşaallah.

kuzum ben hiç adetolamıyom ilaçsız sen bana bakıp ümitsizliğe kapılma.bal tarcın cörekotu yeseydin keske.bende bu ay incir havuc kürü yapıcam

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar
ben geçen ay ilk defa klomen+çatlatma iğnesi oldum ama olmadı.çok umutluydum kısmet değilmiş
ama gitmek istemiyorum doktora ara vermeye karar verdim ama bu doğru bir karar mı bilmiyorum
tam 1 sene önce ilk hamileliğim oldu ama kalp atışlarını duyamadık kürtaj oldum... korunma olmadı hiç
ilk defa klomen denedik olmadı ama dediğim gibi ara vermek istedim fikriniz nedir ? tecrübesi olan arkadaşlar
cevaplarınızı bekliyorum

Merhaba arkadaşlar
ben geçen ay ilk defa klomen+çatlatma iğnesi oldum ama olmadı.çok umutluydum kısmet değilmiş
ama gitmek istemiyorum doktora ara vermeye karar verdim ama bu doğru bir karar mı bilmiyorum
tam 1 sene önce ilk hamileliğim oldu ama kalp atışlarını duyamadık kürtaj oldum... korunma olmadı hiç
ilk defa klomen denedik olmadı ama dediğim gibi ara vermek istedim fikriniz nedir ? tecrübesi olan arkadaşlar
cevaplarınızı bekliyorum
İlk olarak hoşgeldin Libran.

Seni çok iyi anlıyorum. Aynı şeyleri yaşıyoruz. Hatta bugün yerleşme kanaması olabilir mi acaba diye gittiğim dr dan hamile değilsin cevabını dannn diye aldım.

Bana söylediği ve çok önemli olduğuna inandığım bir şey var; "sakın ara vermeyelim, ara verirsek olmuyor." dedi. Bende onun sözünü dinleyeceğim. Bu sefer ilaca 3. gün başlayacakmışım. Çok daha etkili olduğunu söyledi.

Bence sende ara verme.

İlk olarak hoşgeldin Libran.

Seni çok iyi anlıyorum. Aynı şeyleri yaşıyoruz. Hatta bugün yerleşme kanaması olabilir mi acaba diye gittiğim dr dan hamile değilsin cevabını dannn diye aldım.

Bana söylediği ve çok önemli olduğuna inandığım bir şey var; "sakın ara vermeyelim, ara verirsek olmuyor." dedi. Bende onun sözünü dinleyeceğim. Bu sefer ilaca 3. gün başlayacakmışım. Çok daha etkili olduğunu söyledi.

Bence sende ara verme.

teşekkür ederim

cevap verdiğin için .... gelgit ler deyim yoruldum da.....gücüm de yok biliyor musun aynı yollardan geçmeye şu an psikojimde hazır değil
kafamı toplamaya çalışıyorum ama olmuyor......doğru olan devam etme bir sene zaten kendi haline bırakmıştı doktor.. devam etmemiz lazım
dedi ama nasıl kendini toplayacağım bilmiyorum

teşekkür ederim

cevap verdiğin için .... gelgit ler deyim yoruldum da.....gücüm de yok biliyor musun aynı yollardan geçmeye şu an psikojimde hazır değil
kafamı toplamaya çalışıyorum ama olmuyor......doğru olan devam etme bir sene zaten kendi haline bırakmıştı doktor.. devam etmemiz lazım
dedi ama nasıl kendini toplayacağım bilmiyorum

32 yaşındayım ve yaklaşık 3 yıllık evliyim. Evlendiğimizden beri hiç korunmuyoruz. Tedaviye bu ay başladım. İnan çok umutluydum. Belirtiler o kadar barizdi ki. Hemşire arkadaşlarım bile bu ay kesin hamilesin deyip durdular. Ama nasip değilmiş. Çok moralim bozuldu, canım sıkıldı ama yapacak bir şey de yok. Eşimde işi şakaya vurdu durdu. Bu ay iyi çalışmalıyız kaçmak yok tamam mı? gibilerinden.

Şimdi sen söyle bakalım kafanı karıştıran şeyleri. Hepimizde oluyor inan. Ben sadece aynı şeylere mi kafayı takıyoruz bilmek istedim.

Son düzenleme:
32 yaşındayım ve yaklaşık 3 yıllık evliyim. Evlendiğimizden beri hiç korunmuyoruz. Tedaviye bu ay başladım. İnan çok umutluydum. Belirtiler o kadar barizdi ki. Hemşire arkadaşlarım bile bu ay kesin hamilesin diye. Ama nasip değilmiş. Çok moralim bozuldu, canım sıkıldı ama yapacak bir şey de yok. Eşimde işi şakaya vurdu durdu. Bu ay iyi çalışmalıyız kaçmak yok tamam mı? gibilerinden.

Şimdi sen söyle bakalım kafanı karıştıran şeyleri. Hepimizde oluyor inan. Ben sadece aynı şeylere mi kafayı takıyoruz bilmek istedim.

bende 30 yaşındayım yaklaşık 3 yıldır evliyim
bende ilk senemiz doğum kontrol hapı kullandım çikolata kistim vardı bir sene bekar iken bir de sene evli iken toplam 2 sene kullandım
sonra doktorumu değiştirdim evlenince eşim bayan doktor istedi.doktorum kistim olmadığı bebek istiyorsam bırakmam gerektiğini söyledi ve
ilaçı bıraktım 6 ay sonra gebe kaldım ... kalp atışlarını duyamadım kese 8 haftalık iken bebeğim 6+4 gün de kalmış kalbi attımı atmadı hiç
bilmiyorum...... ilk gebeliğim insan hiç kaybedeceğini düşünmüyorum ..... çok kötü oldum.....ama devam dedim doktorumda korunma vermedi
normal dedi ilk gebeliklerde % 25 oranında düşük var içmiş...nasip değilmiş dedim ama tam 1 sene her adet zamanı insan gecikir mi
hamilelik belirtileri olur mu ben de hep oldu ...... 2 -3 kere test yaptım gebe olmadığımı öğrenince adetim başladı........1 sene böyle geçti
ama çok kötü bir psikolojı..........oldu mu olmadı mı ..... hep oldu diye umutlar tüm belirtiler tamam sonuç tek çizgi ve kırmızılar....

doktor geçen ay klomen verdi + çatlatma iğnemide oldum dedi gibi ilişkilerimizde oldu....çok umutluydum ama olmadı.....

yoruldum hastaneye gitmek istemiyorum geçen ay bu durum yüzünde 2 kere gebelik testine gittim....

umutsuzmuyum değilim vakti saatini bekliyor bizim bebişlerimizde

inan içimden bir şey gelmiyo............

çok anlattım canımmmm başını ağrıttım

seni de dinlemek isterim

bende 30 yaşındayım yaklaşık 3 yıldır evliyim
bende ilk senemiz doğum kontrol hapı kullandım çikolata kistim vardı bir sene bekar iken bir de sene evli iken toplam 2 sene kullandım
sonra doktorumu değiştirdim evlenince eşim bayan doktor istedi.doktorum kistim olmadığı bebek istiyorsam bırakmam gerektiğini söyledi ve
ilaçı bıraktım 6 ay sonra gebe kaldım ... kalp atışlarını duyamadım kese 8 haftalık iken bebeğim 6+4 gün de kalmış kalbi attımı atmadı hiç
bilmiyorum...... ilk gebeliğim insan hiç kaybedeceğini düşünmüyorum ..... çok kötü oldum.....ama devam dedim doktorumda korunma vermedi
normal dedi ilk gebeliklerde % 25 oranında düşük var içmiş...nasip değilmiş dedim ama tam 1 sene her adet zamanı insan gecikir mi
hamilelik belirtileri olur mu ben de hep oldu ...... 2 -3 kere test yaptım gebe olmadığımı öğrenince adetim başladı........1 sene böyle geçti
ama çok kötü bir psikolojı..........oldu mu olmadı mı ..... hep oldu diye umutlar tüm belirtiler tamam sonuç tek çizgi ve kırmızılar....

doktor geçen ay klomen verdi + çatlatma iğnemide oldum dedi gibi ilişkilerimizde oldu....çok umutluydum ama olmadı.....

yoruldum hastaneye gitmek istemiyorum geçen ay bu durum yüzünde 2 kere gebelik testine gittim....

umutsuzmuyum değilim vakti saatini bekliyor bizim bebişlerimizde

inan içimden bir şey gelmiyo............

çok anlattım canımmmm başını ağrıttım

seni de dinlemek isterim
Dediğim gibi bak aynı şeyler işte. Bende en çok benden çok küçük yaşta olanların hamile kalmasını izlemek. Kıskanmak değil de ne bileyim işte tuhaf bir duygu. Küçücük bir ilçede yaşıyorum. Herkes birbirini tanıyor. Neredeyse tüm ilçe öğrenecek tedavi gördüğümü. Bunda utanılacak hiçbir şey yok elbette ama insan yine de istemiyor bilinmesini.

Ve dediğin gibi her ay oldu olmadı derdi bambaşka zaten. Hele o harcadığımız gebelik testleri..

Şimdi şöyle yapalım bundan sonra sen her müsait olduğunda uğra. Dertleşelim. Ben de daha yeni geldim buraya. Ve beni oyalıyor, rahatlatıyor.. Çok fazla şey öğreniyor, bildiklerimi paylaşmaya çalışıyorum.

Başımı falan da ağrıtmadın rahat ol :) Bugün dr istediğim ağrı kesiciyi alabileceğimi söyledi gerekirse alırım :p Şaka şaka :)

Dediğim gibi bak aynı şeyler işte. Bende en çok benden çok küçük yaşta olanların hamile kalmasını izlemek. Kıskanmak değil de ne bileyim işte tuhaf bir duygu. Küçücük bir ilçede yaşıyorum. Herkes birbirini tanıyor. Neredeyse tüm ilçe öğrenecek tedavi gördüğümü. Bunda utanılacak hiçbir şey yok elbette ama insan yine de istemiyor bilinmesini.

Ve dediğin gibi her ay oldu olmadı derdi bambaşka zaten. Hele o harcadığımız gebelik testleri..

Şimdi şöyle yapalım bundan sonra sen her müsait olduğunda uğra. Dertleşelim. Ben de daha yeni geldim buraya. Ve beni oyalıyor, rahatlatıyor.. Çok fazla şey öğreniyor, bildiklerimi paylaşmaya çalışıyorum.

Başımı falan da ağrıtmadın rahat ol :) Bugün dr istediğim ağrı kesiciyi alabileceğimi söyledi gerekirse alırım :p Şaka şaka :)

saol canım benim bende yeniyim geçen ay tedavim başlayınca girdim bu durumda ki arkadaşlar ile konuştuk dertleştik iyi
geliyo insana ve çok araştırıyor çok okuyoruz oda kafamızı yoruyor bence

benim hamile olduğumda eşime dedim ki kimseye söylemeyelim ama ben anneme söyleyince oda annesine söyledi
kayınvalidem de bütün sülaleye ..... şimdi kiminle denk gelsem durumu biliyor soruyor..... cevap vermek bile istemiyorum
ayıp olacak ........ içten içe üzülüyorum ve o hamileymiş bu hamileymiş diye konuşmuyorlar mı .....

kıskançlık değil tabi ama değişik bir duygu sen de beni anlıyorsun şu an yaşadıklarımı bende senin tahmin edebiliyorum

geçen bir yerde okudum 3 günde bir düzenli ilişki olması gerekiyor imiş. benim eşim vardiyalı çalıştığı için bir hafta oluyor bir hafta olmuyor ama
eşime bu ay bunu okuduğumu söyleyince :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: deneyelim dedi

bilgi işte paylaşmak istedim seninle...............

inşallah bir gün bizimde :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: olacak

Elbette olacak bizimde misssss gibi kokan bebişlerimiz. Bende çok inanıyorum. Ve bizim hamilelik haberimize bizden daha çok sevinen olmaz eminim. Burada 4-5 haftalık hamile arkadaşlar var. Onları gördükçe o kadar mutlu oluyorum ki anlatamam. Hem moral oluyor hem de motive ediyor. :)

Bizde eşimle aynı yerde çalışıyoruz. 7/24 bir aradayız. Böyle olunca da biraz bıkkınlık oluyor :) Üstesinden gelmeye çalışıyoruz işte :)

X