Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Veeebenim bu ay ki serüvenim buraya kadarmış sanırım. Adetim 3 gün önceden geliyor. Çamaşırımda görmesemde afedersiniz idrarımda pembe sıvı fark edince anladım regl başladığını.

Benimde 4 gün önce peçeteye pembe kan geldi devamı gelmedi..2 gün sonrada çift çizgiyi gördümm canım...hadi inş öledirr senindeee

Bende bu ay iğne kullandım 5 günüm kaldı reglime meraktan geçmiyor günler bel ağrılarım da war doktorum günümün geçmesini beklememi söyldi hadi bakalım inş bu ay bebişlerimiz gelir

merhaba arkadaşlaradetime 3 gün kaldı bakalım nasip ilk defa klomen kullandım çok merak ediyorum test yapmamak için kendimi zor tutuyorumama bekleyeceğim..

Brn yeniyim sitede bakamiyorum cevaplara canm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
zamanla öğrenirsin canımmm :)
merhaba arkadaşlaradetime 3 gün kaldı bakalım nasip ilk defa klomen kullandım çok merak ediyorum test yapmamak için kendimi zor tutuyorumama bekleyeceğim..

ayyy z kalmış yaaaaa hadii inş güzel haberlere gelir senden kuzummmmmmmmmmmmm

kıııızzzzz bana gaz verme tutamıyorum zaten kendimibana belli olmaz yine de canım benim ama hiç adet ağrısı yok bende dün sağlı sollu kramp girdi kasıklarıma başka da birşey yok

benimde arada bi gelip gidiyo o kramplar ama yok deenecek kadar az rhtsız etmiyor beni bu ay verdiiim gazı artık bilmiyommmmmmmmmm

benimde arada bi gelip gidiyo o kramplar ama yok deenecek kadar az rhtsız etmiyor beni bu ay verdiiim gazı artık bilmiyommmmmmmmmm

inş adet olmayız canım yaa valla artık çok geriliyorum gerçekten her ay işkence gibi geçiyorbu ay olmazsa diğer ay çatlatma iğnesini de olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…