Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canım inş faydasının görürsünüz.morfolojinin kısımları var normal baş gövde kuyruk faaln diye.karşısında oranları olması gerekiyor canımm..keçiboynuzu kürü mü dedi pekmezi mi?

canım bu eşimin sperm testiydi benim doktor normal demişti...normalmişki hamile kaldım..karşılaştırma yapabilrsiniz diye ekledim...

merhaba klomen kullananlardan bilgi almak istiyorum
bu ay ilk defa klomen kullandım adetimin 5. günü başlayıp sabah akşam 5 gün içtim sonraki 3 gün çalışma demişti doktor. söylediği gibi çalıştık.
adetimden itibaren 14. günden sonra kasıklarımda hep hastaymışım gibi bi ağrı var ve bacaklarıma vuruyor özelliklede sol kasığım. dün doktora gittim ağrılarım olduğunu söyledim karnımdan ultrasonla baktı bi sorun gözükmüyor dedi peki bu ağrılar neden oluyor dedim bizlik bi sorun değil dedi. şimdi sormak istediğim klomenden sonra bu şekilde ağrılar normal mi? 2 haftalık gebelik ultrasonla görünür mü?

Hıh bunlara göre değerleri yazayım canım.
Konsantrasyon 24.6
Ph 8
Toplam sperm 73.8
Morfoloji 22.3
Ileri hareketli 5.3
Hacim 3
Sperm hareket indeksi 27

Eki Görüntüle 1041388

canım bu eşimin sperm testiydi benim doktor normal demişti...normalmişki hamile kaldım..karşılaştırma yapabilrsiniz diye ekledim...

kuzumm eşinin değerleri iyi..karşılaştırma yapıyomm 190 milyonn bizimde 106 milyonn..ileri hızlı yüzde 13 bizimki yüzde 20 lerde..morfolojiniz iyi canımmm yüzde 28 bizimki yüzde 6 bizi morfoloji yakıyor spermlerde sorun var bunu cok araştırdımm morfolojide kimi sperm olduğundan iri oluyomuş kimisi cift başlı kimisi cift kuyrukluu kimisinide gövdede sorun...bunlar işte hep morfolojiyle alaklıymış nasıl düzeltcez bilmiyorum ki bol bol da sebze yediriryorum inş faydası olur

canım ben hiç anlamıyorum bu testlerdennn sen yöleyince gördüm o 28 hızmıymışş demekki..bende hiç anlamamıştımm sormamıştımda normal deyince..
canım inşş faydası olur yapılan şeylerin...

Bn gldm cok ama cok mutluym

nolduu kızz keseyi gördünmüüü bakıyımmmm

3 kesem var birtane daha olablr diger ucu sakliyo birseyler dedi ama esim bayildi o an :-(

kıııııııııııııııızzzzzz anammmmmmmmm yerim o pıtırcıkları bennn bak 4 diye diyee dördüzzz oldu gördün müüüü maşlalalh kuzummmmmm sağlıkla sıhhlate al kucağına inş bebişlerini

dışarıdan ck yemek yiyorduk kestim artık sebze yiyoruzzz et yiyoruz tavuk cok tüketmek istemiyorum aslında çünkü hormonlular...eşim kışın bile domates saltalık yerdi hepsi hormonlu hormonlu ben yedikleri ile alakalıymış ben hep ona yoruyorum..artık bitttiiii kışınn yok öyle şeyler

kız benimde 3 yumoş vardıya ben birta nesi tutsa ona razıyım daaa ya 3 üde tutarsa ne ederimmmmm

canım inş tutsunda ikiz olsunnn...
üçüz gebelik zor kuzucummmm...
sağlıklı beslenmek önemli canım..
şimdi bendde çok domates yemek istiyorum canım istiyor ama kendimi tutuyırum hormonlu diye..

Valla bayildi kndine gldktn snra dediki iyi calismsm demi oldu 2 ay snra isi birakmk zrndym ama

canım bizim iş yerinde arkadaşım var..burda anlatmıştım 2 tanesi aşılma ile 1 taneside kendinden tutunmuş diye...
o mesele 6. ayında çalışıyor canım..
öle şartlandırma kendini..herşey yolunda olursa 5-6 aya kadar izin veriyor doktorlar...
çok güldüm eşine yaaa iyi çalışmış adam ciddennn

Saol ariverim darisi sana insallah cnm bmm.evrakcu insallah 3 de tutar kiz
Hayırlı olsun Zeynep :) Nasıl da güzel bir haber oldu bu böyle. Ben kendimle aynı sorunu yaşayan insanlara kardeşim gözüyle bakıyorum artık. O kadar yakın yani. O yüzden inan çok sevindim bende.

Klomen mi kullandın? Yoksa tüp bebek falan mı? Hani 3 kese deyince biran için öyle düşündüm? Birde ne zamandı adet tarihin? Ben hala dr a gidip gitmemek konusunda tereddüt yaşıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…