Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canım kafanı karıştırmak istemem ama benim bildiğim çatlatma iğnesinden 14 yada 15 gün sonra adetinin başlaması gerekiyo çünkü ovulasyondan sonra 14. gün adet başlıyo şimdi sen 12 martta yaptırdıysan bi sonraki gün çatladığını düşünürsek 26 yada 27 martta adetin başlaması gerekmiyo mu yinede başta dediğim gibi kafanı karıştırmak istemem umarım hamilesindir :KK34:
Tam tamına 28 günde bir olmuyorum. Periyodik takvimim var telefona yüklediğim. Ona tüm bilgilerimi giriyorum o takip ediyor benim yerime olacağım tarihi. Bende onun yalancısıyım yani. 31 günlük periyodlarda mevcut takvimimde. Belki de o yüzden öyle almıştır bu ayki adet tarihimi...

Kafam o kadar karışıkki off yaaa...:KK4:

Tam tamına 28 günde bir olmuyorum. Periyodik takvimim var telefona yüklediğim. Ona tüm bilgilerimi giriyorum o takip ediyor benim yerime olacağım tarihi. Bende onun yalancısıyım yani. 31 günlük periyodlarda mevcut takvimimde. Belki de o yüzden öyle almıştır bu ayki adet tarihimi...

zaten bu tarih hesaplamaktan bıkkınlık geldi valla ama canım adet döngün nasıl olursa olsun ovulasyon geç olabilir döngüne göre ama çatlama olduktan 14 gün sonra kanama başlıyo benim bildiğim böyle normalde benim bugün başlaması lazımdı ama ben bu ay 13 yada 14 değilde 17. gün iğne oldum üzerine 14 gün ekledim 2-3 gün ileri atmış oldu yani keza başlamadı da bugün hesapladığım gibi nesse sen yinede çok kfanı karıştırma ya olunca öyle de böylede çıkacak ortaya ama bizler sabırsızız işte :KK53:

Arkadaşlar bende sizler gibi klomen tedavisi görenlerdenim. İlk defa bu ay kullandım. Hiçbir sebep yokken yaşımız ilerlediği için dr gerek gördü tedaviye.
5 martta serephone kullanmaya başladım. 10 martta bitti. 12 martta dr a gitti 24mm olan bir yumurtam ve birkaç tane de küçük var dedi ama çapını söylemedi. O gün çatlatma iğnesi yapıldı.Sonraki süreci hepiniz biliyorsunuz.

Ben size bir şey sormak istiyorum şimdi. Yaklaşık 3-4 gündür çok ciddi kasık ve bel ağrım var. Dünden beride göğüslerim şişti hassaslaştı adeta taş gibi oldu. Adet öncesi böyle olmazdım hiç. Acaba kullandığım ilaçtan kaynaklı bir şey olabilir mi? Yoksa hayra mı yormalıyım?

Bu tedavi ile hamile kalanlar belirtilerini paylaşırlarsa önümdeki 5 gün daha hızlı geçebilir sanki...

Sabrınız için teşekkür ederim.

Hamile kalabilme ihtimaliniz yüksek bu tedavide esinizdede sorun yoksa bat iniz kaç . Aynen belirtiler genelinde oluyor. Inş vardır yaş kaç bu arada

kızlar bugün mide bulantım kesildi, tansiyonumda normale döndü bende belirtiler biranda kaybolunca korktum kendi doktorumu beklemeden hebe polikliniğine gittim...baktırdım ve kalp atışlarını duydumm mercimeğiminnn...haftası ile uyumlu gidiyormuş..
doktor başta keseyi gördü bebeği göremedi..sonra dedi alttan bakalımmı diye..bende hayır dedim..o zaman biraz daha bakayım dedi..kasılarımdan aşağı biraz daha inince doktor gülerek bak şu meleğe buraya saklanmış küçük sıpa annesi dedi...kalp atışlarıda var güm güm dedi ve dinletti...çok mutlu oldummm yaaaa :KK52::KK52:

Ohhhh kuzummmm yazini okumaya basladigimda once korktummm sonunu gorunce de cok mutlu oldummmmmmm :KK36::KK36::KK36:
ne guzeldir o kalp atisini duymak .. Ben bir oncekinde 2 hafta bekledim duyabilmek icin :KK43: Cok dikkat et kendine kuzucummm

iyiyiiiiiiiiiiiiimm kuşuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummm :KK16::KK16: güzel gidiyor tedaviye devammm :KK1::KK1: sen nasılsın kuzumm ?

Evrakcummmmmm canimmmmmmm opuyorum seni deeeeeee :KK16::KK16::KK16:

evet yaa naptı acabaaa :KK53::KK53:

Cok saol Isyancimmm unutmamissin test verdigimi. :KK16:.. Canikooo simdi benim kafam cok karisik... Bu saate kadar aslinda sonuclari
tam alip oyle forma yazayim dedim ama olmadi.. Sonuclarimi kesin yarina vereceklermis.. ama telde biraz once FSH hormonumu sordum
en azindan onu soyleyin dedim. Bayanin bana verdigi cvp 2.26 dusuk gozukuyor oraniniz ama yine de birsey demek cok zor
yarina tam belli olur .. Belki sizden haftaya tekrar kan alip test yapmamiz gerekebilir. Doktorunuz sizi bilgilendirecek :KK14:

Simdi ne anlama geliyor buuuu :26: .. Bu arada regli de olmadim .. Halbuki duphaston kullandim .. Eger hamilelik yoksa
oda bir yerde regli duzenleyici ... Iyice karistim yani .. Bu hafta bekleyim iyicene diyorum .. :18:

bu ilaç ne işe yarıyo kuzum.doktor mu veriyoo.

Eylulnazzz folikasit ama oldukca iyi oldugunu soyluyorlar.. Isyan da cok tavsiye etti.. Kullanabilirsin direk eczaneden de alabilirsin

Zozitoscumm naptınnn aldın mı kan sonucunu

Ozturkkkkk FSH degerimi dusuk bulmuslar ... ama halen test sonucum kesin yarina olurmus .. Hemsire olan bayanin dedigi
belki sizden bir daha kan alip bakmamiz gerekebilir ... Neden oyle anlamadimmm .. bu arada regli de olmadimmm
nedir bu Allahim sen yardim et... Ya bu Klomen boyle yapti diyorum yada baska birsey var...

Arkadaşlar bende sizler gibi klomen tedavisi görenlerdenim. İlk defa bu ay kullandım. Hiçbir sebep yokken yaşımız ilerlediği için dr gerek gördü tedaviye.
5 martta serephone kullanmaya başladım. 10 martta bitti. 12 martta dr a gitti 24mm olan bir yumurtam ve birkaç tane de küçük var dedi ama çapını söylemedi. O gün çatlatma iğnesi yapıldı.Sonraki süreci hepiniz biliyorsunuz.

Ben size bir şey sormak istiyorum şimdi. Yaklaşık 3-4 gündür çok ciddi kasık ve bel ağrım var. Dünden beride göğüslerim şişti hassaslaştı adeta taş gibi oldu. Adet öncesi böyle olmazdım hiç. Acaba kullandığım ilaçtan kaynaklı bir şey olabilir mi? Yoksa hayra mı yormalıyım?

Bu tedavi ile hamile kalanlar belirtilerini paylaşırlarsa önümdeki 5 gün daha hızlı geçebilir sanki...

Sabrınız için teşekkür ederim.

Bence biraz daha bekleyip bir kan testi yaptirin derim :KK49: olabilirsinizzzz belkideeee

Kızlar Dün arkadaşım hactan geldi ve benim için hurma polenlerinden getirmiş orada hocası anlatmış gebe kalmayı kolaylaştırıyor demiş duydunuz mu hiç arkadaslar

Hamile kalabilme ihtimaliniz yüksek bu tedavide esinizdede sorun yoksa bat iniz kaç . Aynen belirtiler genelinde oluyor. Inş vardır yaş kaç bu arada

Sirinecimmm selam canimmm sen naptinnnn .... benim kasiktaki batmalarim kesildi hafif tatli agriya donustu
Dun Sabah kan testi verdim ama tam sonucu alamadim halen yarina buyuk ihtimalle sadece telde kisaca
FSH hormonunu sordum 2.26 dedi dusuk gorunuyor dedi.. Belki haftaya bir daha kan almamiz gerekebilir
dedilerrr... Regli de olmadim henuzzzz

canım kafanı karıştırmak istemem ama benim bildiğim çatlatma iğnesinden 14 yada 15 gün sonra adetinin başlaması gerekiyo çünkü ovulasyondan sonra 14. gün adet başlıyo şimdi sen 12 martta yaptırdıysan bi sonraki gün çatladığını düşünürsek 26 yada 27 martta adetin başlaması gerekmiyo mu yinede başta dediğim gibi kafanı karıştırmak istemem umarım hamilesindir :KK34:
canımm belli olmuyor o ben 17 gün sonra adet olanları da okudumm inş hepimizin bebişi gelir bu ay :KK16:
Ayyy inşallah. Ağzından bal damlıyor bal :)

Hepimizin yüreğinden geçeni versin allahım...
amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin canımmm :KK16::KK16:

Ohhhh kuzummmm yazini okumaya basladigimda once korktummm sonunu gorunce de cok mutlu oldummmmmmm :KK36::KK36::KK36:
ne guzeldir o kalp atisini duymak .. Ben bir oncekinde 2 hafta bekledim duyabilmek icin :KK43: Cok dikkat et kendine kuzucummm

Evrakcummmmmm canimmmmmmm opuyorum seni deeeeeee :KK16::KK16::KK16:

Cok saol Isyancimmm unutmamissin test verdigimi. :KK16:.. Canikooo simdi benim kafam cok karisik... Bu saate kadar aslinda sonuclari
tam alip oyle forma yazayim dedim ama olmadi.. Sonuclarimi kesin yarina vereceklermis.. ama telde biraz once FSH hormonumu sordum
en azindan onu soyleyin dedim. Bayanin bana verdigi cvp 2.26 dusuk gozukuyor oraniniz ama yine de birsey demek cok zor
yarina tam belli olur .. Belki sizden haftaya tekrar kan alip test yapmamiz gerekebilir. Doktorunuz sizi bilgilendirecek :KK14:

Simdi ne anlama geliyor buuuu :26: .. Bu arada regli de olmadim .. Halbuki duphaston kullandim .. Eger hamilelik yoksa
oda bir yerde regli duzenleyici ... Iyice karistim yani .. Bu hafta bekleyim iyicene diyorum .. :18:
kuzummmm niye bu kadar gec cıkıyo bu sonuçlar anlamadım normalde 2 saatte en fazla 3 saatte cıkarr..merakta bıraktılar bizi görüyon muu :KK1::KK1: inş bebişin seninleir kuzuuuuuuummm:KK16::KK16::KK16:

Kızlar Dün arkadaşım hactan geldi ve benim için hurma polenlerinden getirmiş orada hocası anlatmış gebe kalmayı kolaylaştırıyor demiş duydunuz mu hiç arkadaslar

canımcımm hurma poleni duymadımmm ama benim bi arkadaşımaa kv si hacdan bir ot getirmişti onu kaynatıp içmesinin sömylemişlerr onu duydum bii

canımm belli olmuyor o ben 17 gün sonra adet olanları da okudumm inş hepimizin bebişi gelir bu ay :KK16:

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin canımmm :KK16::KK16: kuzummmm niye bu kadar gec cıkıyo bu sonuçlar anlamadım normalde 2 saatte en fazla 3 saatte cıkarr..merakta bıraktılar bizi görüyon muu :KK1::KK1: inş bebişin seninleir kuzuuuuuuummm:KK16::KK16::KK16:

Yaaa diyorum hep size burasi manyak bir yerrr .. donuk donuk insanlar is yapmaya acizlerrrrr Türkiye nin gozunu seveyim ben .. Bir
sistem diye tutturmuslar o sistemin disinda birsey istersen boyle burnundan getiriyorlar.. Doktor istemedi ya bu testi ben kendim gidip
istedim sebep bu ... ama saolsunlar hemen jinekologuma bilgi bile gecmisler :KK30:
ama evrakcu hic moralim yokkk bilmiyorum neden ??? Demin samimi arkadasim aradi nasilsin naptin diye resmen bogurerek
aglamaya basladimmm :KK43::KK43::KK43::KK43: Kizcagizda sasirdi ... Icimden hep aglamak geliyorrrrr :2:

Walla baktım ama baya kadın biliyor bu yöntemi canım

Nasilmis ozturk :KK53: tam ogrenince yaz bilgimiz olsun ...

Yaaa diyorum hep size burasi manyak bir yerrr .. donuk donuk insanlar is yapmaya acizlerrrrr Türkiye nin gozunu seveyim ben .. Bir
sistem diye tutturmuslar o sistemin disinda birsey istersen boyle burnundan getiriyorlar.. Doktor istemedi ya bu testi ben kendim gidip
istedim sebep bu ... ama saolsunlar hemen jinekologuma bilgi bile gecmisler :KK30:
ama evrakcu hic moralim yokkk bilmiyorum neden ??? Demin samimi arkadasim aradi nasilsin naptin diye resmen bogurerek
aglamaya basladimmm :KK43::KK43::KK43::KK43: Kizcagizda sasirdi ... Icimden hep aglamak geliyorrrrr :2:

Şey diyo biraz hurma polenini bal ile karıştır sabah akşam iç diyo

canımmmmm benimmmmmmm cok iyi anlıyorum seni bende bazen öyle oluyorum :KK14::KK14: ağlayarak anlatmak istiyorum artık zavallı gibi görülmek istemiyırumm...bi eşimmm dert ortağımm...onada cok belli etmek istemiyorum oda cok üzülüyor...napcaz bizzzz bebişimiz hiç gelmicek mi evimizi yüzümüzü güldürmeyecek mi :KK14::KK14::KK14:

X