Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Mrb canlar!! Dun aksam 6 saat doktorda sira bekledim eve geldiginizde saat sabah 3tu :KK43:.. Yavrum icin hersey feda olsun.. Bu kez butkisel tedavi uyguliicaz.. Doktorumuz kendini bitkisel urunler ve insan enerjisi uzerine yogunlastirmis.. Esimin hormonlarinda bobreginde ve cigerinde rahatsizlik tespit etti ve ben onun topuklarindan tutuyordum ve bana bagirsaginda sorun var dedi ve sok oldum cunku stresten hemen etkilenirim ve dedigi gibi.. Damla tarzi biseyler verdi.. Tabi biz keciboynuzu muz kuruyemis filan kullaniyoruz ve bende sogan kurune basliicam.. Klomen kullanmaktan bikkinti gelmisti.. Doktorda onermedi zaten hep hormon onlar faydasi kadar zarari var dedi.. Eger bu ilaclardan sonra hamile kalmazsam 2 ay sonra akapunktur yapicak.. Ve bize hitap ederken hep baba gelsin anne sunu yap filan diye konusuyordu.. Bu soylemi bile beni ekstra umutlandirdi.. Dua edin arkadaslar :KK43:

Anneliğe hasret kalmış ama asla pes etmiyecek bir anne aday adayı 🎀💗👼

kızlar bugün mide bulantım kesildi, tansiyonumda normale döndü bende belirtiler biranda kaybolunca korktum kendi doktorumu beklemeden hebe polikliniğine gittim...baktırdım ve kalp atışlarını duydumm mercimeğiminnn...haftası ile uyumlu gidiyormuş..
doktor başta keseyi gördü bebeği göremedi..sonra dedi alttan bakalımmı diye..bende hayır dedim..o zaman biraz daha bakayım dedi..kasılarımdan aşağı biraz daha inince doktor gülerek bak şu meleğe buraya saklanmış küçük sıpa annesi dedi...kalp atışlarıda var güm güm dedi ve dinletti...çok mutlu oldummm yaaaa :KK52::KK52:

hayırlı olsun canım benim mutlulugun daim olsun darısı bizlere insallahhhhhhhhhhhhh.bizlerede dua et hamişlerin duası kabul olurmus

canımmmcımmm iğneden sonra en az 12 am en sağlıklısı 15 gün demişler kuzummm.12 de hiç çıkmayan 15 gün silik olarak görmüş haftasonuna patlatt bir testtt inşşşşşş bebişin seninledir kuzuuumummmmm benim kader arkadaşımmmm :KK1::KK1:

ahh ahh canım benim kocam zaten asla almaz test yapmadio oda artık alıştıı ya:))) ben pazartesi günü bi test alıp yapiim bakalım :KK16:

ya işte ilacı içmeyince iyiyimde içince ilacı dünya dönüyo sank, . tatlım bende de hafif kasık agrısı var regl olucak gibi onun dışında bişey yok. valla idrarda da kandada erken sana daha bekle biraz .benim 2 gün kaldı

aynen canm şuan içtim ve acayip baş ağrım var neyse ki 2 gün kaldı vlla çok mahfetti benii. bebişler gelsinde yeterki çekmeye bile razıyım

Arkadaşlar bende sizler gibi klomen tedavisi görenlerdenim. İlk defa bu ay kullandım. Hiçbir sebep yokken yaşımız ilerlediği için dr gerek gördü tedaviye.
5 martta serephone kullanmaya başladım. 10 martta bitti. 12 martta dr a gitti 24mm olan bir yumurtam ve birkaç tane de küçük var dedi ama çapını söylemedi. O gün çatlatma iğnesi yapıldı.Sonraki süreci hepiniz biliyorsunuz.

Ben size bir şey sormak istiyorum şimdi. Yaklaşık 3-4 gündür çok ciddi kasık ve bel ağrım var. Dünden beride göğüslerim şişti hassaslaştı adeta taş gibi oldu. Adet öncesi böyle olmazdım hiç. Acaba kullandığım ilaçtan kaynaklı bir şey olabilir mi? Yoksa hayra mı yormalıyım?

Bu tedavi ile hamile kalanlar belirtilerini paylaşırlarsa önümdeki 5 gün daha hızlı geçebilir sanki...

Sabrınız için teşekkür ederim.

Bı nasip olsa ahhhhhhh. Zil takip oynamayan???
hehehehe ayneeeeeeeeeennnn ah olsada göbecikler atsak :KK1::KK1:
Mrb canlar!! Dun aksam 6 saat doktorda sira bekledim eve geldiginizde saat sabah 3tu :KK43:.. Yavrum icin hersey feda olsun.. Bu kez butkisel tedavi uyguliicaz.. Doktorumuz kendini bitkisel urunler ve insan enerjisi uzerine yogunlastirmis.. Esimin hormonlarinda bobreginde ve cigerinde rahatsizlik tespit etti ve ben onun topuklarindan tutuyordum ve bana bagirsaginda sorun var dedi ve sok oldum cunku stresten hemen etkilenirim ve dedigi gibi.. Damla tarzi biseyler verdi.. Tabi biz keciboynuzu muz kuruyemis filan kullaniyoruz ve bende sogan kurune basliicam.. Klomen kullanmaktan bikkinti gelmisti.. Doktorda onermedi zaten hep hormon onlar faydasi kadar zarari var dedi.. Eger bu ilaclardan sonra hamile kalmazsam 2 ay sonra akapunktur yapicak.. Ve bize hitap ederken hep baba gelsin anne sunu yap filan diye konusuyordu.. Bu soylemi bile beni ekstra umutlandirdi.. Dua edin arkadaslar :KK43:

Anneliğe hasret kalmış ama asla pes etmiyecek bir anne aday adayı 🎀💗👼

yy neresiymiş orası yaa ne güzel genelde doktorlar bitkisel kürlere sıcak bakmıyorlar...tüp bebek merkezi faaln mı canımm

ahh ahh canım benim kocam zaten asla almaz test yapmadio oda artık alıştıı ya:))) ben pazartesi günü bi test alıp yapiim bakalım :KK16:

aynen bekle accık daha :) benim kocada yakında almıcak :KK1::KK1: bu ay istikrarlıyım adetim gecene kadar test yokk :KK20::KK20::KK20: gerçi son anıma bakar fikrim değişebilirdee :KK1::KK1::KK1::KK76::KK76::KK76:

Arkadaşlar bende sizler gibi klomen tedavisi görenlerdenim. İlk defa bu ay kullandım. Hiçbir sebep yokken yaşımız ilerlediği için dr gerek gördü tedaviye.
5 martta serephone kullanmaya başladım. 10 martta bitti. 12 martta dr a gitti 24mm olan bir yumurtam ve birkaç tane de küçük var dedi ama çapını söylemedi. O gün çatlatma iğnesi yapıldı.Sonraki süreci hepiniz biliyorsunuz.

Ben size bir şey sormak istiyorum şimdi. Yaklaşık 3-4 gündür çok ciddi kasık ve bel ağrım var. Dünden beride göğüslerim şişti hassaslaştı adeta taş gibi oldu. Adet öncesi böyle olmazdım hiç. Acaba kullandığım ilaçtan kaynaklı bir şey olabilir mi? Yoksa hayra mı yormalıyım?

Bu tedavi ile hamile kalanlar belirtilerini paylaşırlarsa önümdeki 5 gün daha hızlı geçebilir sanki...

Sabrınız için teşekkür ederim.

öncelikle tedavin hayırlı olsun canımm.kac gün oldu iğneyi vurulalı??? benim iğne vurulduktan sonra ağrım yoktu ama şu iki gündür kasık ağrım var iğnenin etkiside olabiliyormuş iğnede 6. günüm benimm hakkımızda hyırlısı inş :KK16::KK16:

öncelikle tedavin hayırlı olsun canımm.kac gün oldu iğneyi vurulalı??? benim iğne vurulduktan sonra ağrım yoktu ama şu iki gündür kasık ağrım var iğnenin etkiside olabiliyormuş iğnede 6. günüm benimm hakkımızda hyırlısı inş :KK16::KK16:

Teşekkür ederim canım. Umarım hepimiz için hayırlısı olur.

Ben iğneyi 12 martta oldum. Yani 2 hafta oldu. Ve adetime 5 gün var. Kendimi çok hazırlamak da istemiyorum. Ne yapsam bilemedim..

Ben iğneyi 12 martta oldum. Yani 2 hafta oldu. Ve adetime 5 gün var. Kendimi çok hazırlamak da istemiyorum. Ne yapsam bilemedim..

canımm iğneden 12 ama en sağlıklısı 15 gün sonra testler doğru cıkıyomuş...istersen test yap istersende adetini bekle canımmm inş bebişin seninledir :KK16::KK16:

bugun prengly ignesinin ustunden 15 gun gecti ve hiçbir gebelik belirtisi yok:KK19::KK19::KK19::18::18::18:canım cok sıkılıyo moralim bozuluyo yine tek cizgi görecegim die test yapasım gelmiyo:KK20::KK20::KK20::KK20:nedir bu stres böyle..Rabbim inşl tez zamanda hepimize cift cizgi görmeyi nasip eder:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

canımm iğneden 12 ama en sağlıklısı 15 gün sonra testler doğru cıkıyomuş...istersen test yap istersende adetini bekle canımmm inş bebişin seninledir :KK16::KK16:

Ben gecen ay igneden tam bir hafta sonra kan tahlili yaptırmıştım ve 5.9 çıkmıştı. Erkendi ama mecbursun çünkü hap kullanmam gerekiyordu. Doktor bu anlamsiz dedi. Zaten o ay malesef bisey yokmus. Belki bı fikir verir.

canım kafanı karıştırmak istemem ama benim bildiğim çatlatma iğnesinden 14 yada 15 gün sonra adetinin başlaması gerekiyo çünkü ovulasyondan sonra 14. gün adet başlıyo şimdi sen 12 martta yaptırdıysan bi sonraki gün çatladığını düşünürsek 26 yada 27 martta adetin başlaması gerekmiyo mu yinede başta dediğim gibi kafanı karıştırmak istemem umarım hamilesindir :KK34:

X