Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

inş güzel sonuçlar alırsın canım. rabbim gönlüne göre versin. bi sıkıntı yoksa olr inş geleceği günün bekliyo kuzucuklar.[/QUOTE]

Inşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız kuzum

Ayy cuma kontrolummm varr kizlar dua edin yumyumlar buyumus olsunnn n

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

zeyyn ne oldu test yaptınmı durumun nasıl. ben sersem gibiyim ilacın etkisi çok fazla

canım test yapmadım daha 23. günüm 35. gün adet oluodum valla acayip kasık sızlamalarım devam ediyo acaba klomen mi yaptı? ve baş dönmesi ben yataktan kaldıramıyorum başımı şu ilaç bitse artık 3 gün kaldıı yaaa. testi n zaman yapıcağımı da bilmiorum sen nasılsın kaçıncı gnün

cnm bgn 23. günüm iğneden sonrada 10. günüm tamm testi ne zmn ypmalıyımm beyaz akıntım var be sol kasıkım acayi sızlıyoo etkiliyo bayaa yani ilaç böle yapmış olabilir mii sencee:44:

canm bende klomen kullandım serophene diee ve şuan 23. gnüm akıntım vr bnmde senin ggbii çok mrk ediorum ilaçtan yada iğneden mi diee

asıl büyük sorunumuz aslında hareketlilik değil idare eder gibi yüzde 20 lerde... sayımız iyi.bizim için büyük sorun morfoloji yani spermin yapısı o yüzde 6 e vitaminini bunu düzenlesin diye verdi bol bol sebze yediriyorum bu iyi geliyormuş diyorlar ama yediğimiz ne normal ki herşey hormonluuu

cnm bgn 23. günüm iğneden sonrada 10. günüm tamm testi ne zmn ypmalıyımm beyaz akıntım var be sol kasıkım acayi sızlıyoo etkiliyo bayaa yani ilaç böle yapmış olabilir mii sencee:44:

canım belli bi güne kadar idrarda pozitif cıkıyomuşş yani hamile olmasan da cift çizgi oluyomuş iğneden.dur onu ben bi araştırayımmm kuzummm

canımmmcımmm iğneden sonra en az 12 am en sağlıklısı 15 gün demişler kuzummm.12 de hiç çıkmayan 15 gün silik olarak görmüş haftasonuna patlatt bir testtt inşşşşşş bebişin seninledir kuzuuumummmmm benim kader arkadaşımmmm

kullanan var canımm..zaten folik asit yanii...ama yumurta geliştirme özelliği var..
Alırım ben o zaman folikasiti bırakmıştım zaten 6 aydır içiyorum bir işe yaramadı sanki peki canım içmeye ne zaman başlıyoruz nasıl kullanılır

Son düzenleme:
Alırım ben o zaman folikasiti bırakmıştım zaten 6 aydır içiyorum bir işe yaramadı sanki peki canım içmeye ne zaman başlıyoruz nasıl kullanılır

fark etmez canım ne zaman başladığın...adetinle başla günde 2 şase iç...bir bardak suya 1 poşet döküosun içiyorsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…