Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

cnm arısütün geldi mi nasıl kullanılıyor o

kızlar catlatma iğneni ol dedi yeni yaptırdım koldan yaptı hemşire...ilişki ne zaman olmalıı eşim bugün yok nöbetciiii yardımcı olunn iğne olanlarrr dün vardı calışmaa

kızlar catlatma iğneni ol dedi yeni yaptırdım koldan yaptı hemşire...ilişki ne zaman olmalıı eşim bugün yok nöbetciiii yardımcı olunn iğne olanlarrr dün vardı calışmaa

Canım doktoruna neden sormadın ara olmazsa kendisine sor bi yumurta boyutu nekadar olmuş canım doktor bişey soyledımı

cnm arısütün geldi mi nasıl kullanılıyor o

daha gelmedı kuzum esımde arayıp ıkıde bı onu soruyo bugun gelmezse yarın gelır heralde olmazsa bı maıl atıcam sıteye az sonra zaten. gunluk kullanım mıktarını yazıyorlar gonderenler ona gore alıyorsun canım gelınce ınsallah daha detaylı yazarım. bu ay bıde ıncır kuru yapıım dıyorum ben . allahhhııııııııım ıstedıgımız senın ıcın cok kolay senın rahmetın karsısında ıstedıgımız coooooook kolay nolur allahım sen bıze tez vakıtte gonder evlatlarımızııı

Canım doktoruna neden sormadın ara olmazsa kendisine sor bi yumurta boyutu nekadar olmuş canım doktor bişey soyledımı

cok salağım yaa sormadımmm bundan sonra adete kadar ilişki dedi yine ama bu akşam olsun mu diye sormadım olamazda zateneşim nöbetxi arkadaşlarımda gelecek (

inş. tutar cnm yaaa ilişki 36 saat sonra cnm bugün ilişki yok zaten 36 saati doldurman lazım diye biliyorm benim doktorum o şekilde yönlendirdi beni

aminnn aminnn inş. cnm ya hayırlısıyla

inş. tutar cnm yaaa ilişki 36 saat sonra cnm bugün ilişki yok zaten 36 saati doldurman lazım diye biliyorm benim doktorum o şekilde yönlendirdi beni

öyle mi canımmm bende korkuyordumm yaaa yarın saat 10 gibi gelir eşimm o zaman olur anca diyorduk..36 saat sonra mı olması gerekiyor yani benim doktorumbişey demedi sadece bundan sonra olduğu kadar cok ilişki dedi bu kadar

arasammı utanıyorum ki yaa 3 tanesi bugün 18 mm olmuş diğeri daha küçük kalmış rkada 14 mm olanlarda var ama onlardan umudum yok dedi

öyle mi canımmm bende korkuyordumm yaaa yarın saat 10 gibi gelir eşimm o zaman olur anca diyorduk..36 saat sonra mı olması gerekiyor yani benim doktorumbişey demedi sadece bundan sonra olduğu kadar cok ilişki dedi bu kadar

canım spermler 72 saat canlı kalabıldıgı ıcın bazı doktorla saat vermıyo.benım doktorumda saat vermedı ıgneden bır gun sonra ılıskı demıstı hatta benm doktor gun asırı falan bıle demedı tutrsa zaten o ılk ılıskıde tuttuyo yanı catlamadan once ılıskı olursada kanallarda sperm olmus olur catlar catlamaz bulusur ınsallah. hayırlı olsun tedavın bu arada ınsallah :)

Cok sıkınti yapıyorsun yapma.bende geçen ay cuma geldi adetim pazartesi gittim mecbur .yumurtalarla baktı klomen yazdı 5. Günde başladım 10 gün sonra gel dedi baktı oluşmuş iğne yazdı .bakalım

canım rahatladım yaaa benim dün vardı çalışmaa yani doktorlar 1 gün sonrsında veriyorlar veya 26 saat sonra ben yarın 10 gibi olcak...zamanı iyi mi sence??? diğerini de yine mi gündüz 10 da olmalı pofff ((

canım dün ilşki olmş çok da ii olmş. yarn aksm, pazar ve pazartesi dvam.ondn sonraki gnlr bat a kadar gün aşırı tatlm.

Son düzenleme:

cnm valla benm doktor reçeteye yazıyor :=) 36 saat sonra ilişkş diye sonra aşırı ilişki dedi inş. tutar

Cok sıkınti yapıyorsun yapma.bende geçen ay cuma geldi adetim pazartesi gittim mecbur .yumurtalarla baktı klomen yazdı 5. Günde başladım 10 gün sonra gel dedi baktı oluşmuş iğne yazdı .bakalım

bu ay yıne aglamıyom gecen ay salya sumukkkkkkk ..... hele yumurtaların buyumuo dedıya doktor ılk duydugum an dunya yıkıldı basıma !!!! stres yapmayım dıyorum ama yapıom ıste yaaaaa allahımmmmm bu ıstedıgımız senın ıcın cokkkkk kolay sen hayırlı saglıklı evlatlar verrrrrrr amınnnnnnn inşallah senın bu ay tutarrrrrrr bı guzel haber alalımmmmm ınsallahhhhhhhhhhhhh

kaç tane olmuş yumurtan toplam olarak
canım 4 tanedi dünn bir tanesi bugün geride kalmış mm olarak dedi 3 tanesi 18 mm olmuşlar hayırlısı
canım dün ilşki olmş çok da ii olmş. yarn aksm. cumartesi ve pazar dvam.ondn sonraki gnlr bat a kadar gün aşırı tatlm.

yarın akşam mı olsun gündüz mü canımm?? kolum cok acıyor yaaaa zonk zonkluyo resmennn..

canım rahatladım yaaa benim dün vardı çalışmaa yani doktorlar 1 gün sonrsında veriyorlar veya 26 saat sonra ben yarın 10 gibi olcak...zamanı iyi mi sence??? diğerini de yine mi gündüz 10 da olmalı pofff ((

kuzucum saat hesabı yapma ıgne olduya ertesı gun gece bısmıllah de baslayın calısmalara allahın ıznyle bu ay hayırlı saglıklı olsun ınsallahhhhhhh bı guzel haber alıım bu ay benım husran oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…