Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

ikiz olsa bende göbek atarımmm ama bir ihtimal 4 ü tutarsa napcazzz :KK53::KK52::KK52::KK52:

sğol bebişim korkuyom şimdide yaaa 2 taneye razıyım da Allahın işi ya 4 tane diyom içimden :KK50::KK50: belkide hiç biri tutmayacak o ihtimalde var hayırlısı...sana tekrardan neden klomwen verdi ki acaba onu yeni duıydum dahada büyütsün diye hwraldee :44::44:

canım doktordan doktora değişiyoo kimisi 20 nin üstüne çıkınca veriyomuş iğneyi..benimki 15 mm olanlar var daha vermedi bakim bugün ne dicek ...

sağolasınnn inş kuzuuuummmmmmmmmmmm :KK16::KK16::KK16:

canımmm üzüldümm :KK50:yeni döngün bebişini getirir inşş moralini yüksek tut inş bu ay olur.kac yumurtan vardı gecen ay canım?

maşllah yumoşun güzel büyümüş kuzummm inş bebiş olur yumoş :KK16:

ya sıkıntı yok dedi ama takip etmesi gerekiyor diye biliyorum kimisi etmiyor ama etmek daha sağlıklı boyutları vs önemli...doktorlardan yana yüzün bi gülmedi kuzum yaaa...bnm bu doktorum da bayağı alıştık muhabbet ediyoz artık :KK1::KK1:

3 te gidicem inş canımmm

canım büyümesini bekliyolar demekki yumoslarımızın.canım adetinin kacıncı gününde gittin sen?kötü düsünme canım insallah 2 zin olur:)) bende ikiz cok istiyorum:))

ya benim adetim sökülmedi az az geliyor :KK43:

yasminnnnn acele etme adetim geldi diye ... bak isyan123 unde 1 gun kanamasi geldi hafiften
sonra kesildi .. belki yerlesme kanamasidirrrr kuzummmmmm hadi insallahhhhh:KK76:

ben aldım canım yapıyorum suan bakalım daha cift cizgiyi göremedim:26:

AskPastasi nasil yapiliyor bu ovulasyon testi bende bilmiyorum walla... birde diyorlarki ovuslasyon
testi de hamile olup olmadiginizi soyluyor bileniniz var mi nasil oluyo kiiiiii :KK53:

işükür canım iyiyiz...
mide bulantım başladı o yüzden gümn içinde kötü oluorumm..
sürekli uyuyorumm yaaa :KK31::KK31:

dikkat et kendine gülüm yemene bol vitaminli seyler ye dün tvde ibrahim saracoglu dedi ıspanak folik asit acısından cok iyimiş.sebze meyve tüket.gececk bu günler canım insallah bebişini kucagına alınca:KK49::KK49::KK49:

yasminnnnn acele etme adetim geldi diye ... bak isyan123 unde 1 gun kanamasi geldi hafiften
sonra kesildi .. belki yerlesme kanamasidirrrr kuzummmmmm hadi insallahhhhh:KK76:

AskPastasi nasil yapiliyor bu ovulasyon testi bende bilmiyorum walla... birde diyorlarki ovuslasyon
testi de hamile olup olmadiginizi soyluyor bileniniz var mi nasil oluyo kiiiiii :KK53:

canım testi ilk idrarınla yapmıcaksın ben öglen yada aksam üstü yapıyorum.bide 4 saat sıvı alma öyle yap testi.öncesi cok su alımı testin dogrulugunu azaltıyormus.bildigin gebelik testi gibi canım.aynı renkte cift cizgi cıkınca ikiside koyu olacak o zaman 24-36 saat içinde ilişki canım.benim hala tek cizgi koyu.hergün bakıyorum

canımcım ıkıncı dozda da 5. gun baslatılır demı bılgın var mı ? telefondan da ulasamıorm doktora calısıyorken cvp vermıor hanı dıyorum daha once baslatıyorsa ben ona gore gıtmeden ıcerım. gercı pzts 4. gunum oluyo zaten ayyyy ben steres yaptım demı :KK70: neyse bu telas :KK36:

canımmm olsun. bi dahakine olur hem artk daha deneymlsn bu ay kürlerle dstek alcz ve olck inş. hem bu ay birlikte beklicez tatlm. klomeni doktor ne zaman uygun görürse o zaman bşlatyo . benim kasklarm agryo inş bi an evvl olrmda tedaviye bşlarım.

dikkat et kendine gülüm yemene bol vitaminli seyler ye dün tvde ibrahim saracoglu dedi ıspanak folik asit acısından cok iyimiş.sebze meyve tüket.gececk bu günler canım insallah bebişini kucagına alınca:KK49::KK49::KK49:

meyve çok yiyorum canım en iyi mide bulantımı alan şey o çünkü..
iyi geliyor..
bide çubuk kraker yiyorum o da iyi oluyor şekerimmm..

Aradim.. Ve yine olmamis.. 😔

Anneliğe hasret kalmış ama asla pes etmiyecek bir anne aday adayı 🎀💗👼

canımmm olsun. bi dahakine olur hem artk daha deneymlsn bu ay kürlerle dstek alcz ve olck inş. hem bu ay birlikte beklicez tatlm. klomeni doktor ne zaman uygun görürse o zaman bşlatyo . benim kasklarm agryo inş bi an evvl olrmda tedaviye bşlarım.
ayyy evet sende hemen olda beraber bekeleyelım bu ayyyyy :KK70: beraber gorelım cıft cızgıyıııııııı ınsallahhhhhhhhhhhhhhh.
pazartesı adetımın 4. gunu oluyo doktorr gece kalmıssın der dıye korkuyoruuuuuum :KK43:

nasıl oluyor canım iki tane koyu çift çizgiyi yakalayınca mı ilişki oluyor

iki koyu cizgiyi görünce 36-24 saat içinde işki canım evet.bide iki koyu cizgiyi gördüğün günden sonraki gün 2. cizgin hafif acılmıssa catlamıs demektir yumurtan.yanlız demiyorumdur umarım canım netten okudugum kadarıyla.

ayyy evet sende hemen olda beraber bekeleyelım bu ayyyyy :KK70: beraber gorelım cıft cızgıyıııııııı ınsallahhhhhhhhhhhhhhh.
pazartesı adetımın 4. gunu oluyo doktorr gece kalmıssın der dıye korkuyoruuuuuum :KK43:

inş kuzum. yok geç kalmazsn zatn 5. gnüde bşlanabiliyo tatlm

iki koyu cizgiyi görünce 36-24 saat içinde işki canım evet.bide iki koyu cizgiyi gördüğün günden sonraki gün 2. cizgin hafif acılmıssa catlamıs demektir yumurtan.yanlız demiyorumdur umarım canım netten okudugum kadarıyla.

Anladım canım bende alıp yapcam bakalım bugün sonuç nasıl çıkıcak baya hamile kalan varrmış bu yöntem ile canım

Anladım canım bende alıp yapcam bakalım bugün sonuç nasıl çıkıcak baya hamile kalan varrmış bu yöntem ile canım

yap canım gittigidiyordan al testleri orda cok ucuz bi gün sonraya elinde hemde gebelik testide yanında.hayırlı olsun canım yap:))bende yapyom ama ahala 2 koyu cizgiyi göremedim benimki hep 2. si silik suan

inş kuzum. yok geç kalmazsn zatn 5. gnüde bşlanabiliyo tatlm

inşallah rabbım cok bekletmez ben kendımın buralarda bunları yazıyo olmama ınanaımyorum cogu zaman benım evımde klomenın ne ısı var dıyorum kendı kendıme bazen cok bunalıyorum :KK43:((( rabbım hayırlısnı versın ınsallahhhhhhhh

yap canım gittigidiyordan al testleri orda cok ucuz bi gün sonraya elinde hemde gebelik testide yanında.hayırlı olsun canım yap:))bende yapyom ama ahala 2 koyu cizgiyi göremedim benimki hep 2. si silik suan

Canım ama şimdi gitti gidiyordan alırsam geç gelir benim 32 günde bir oluyo adetim oda adetin 15 gününe denk geliyor benim ise bugün 16 günüm hatta 1 gün geç bile kaldım:KK43:

inşallah rabbım cok bekletmez ben kendımın buralarda bunları yazıyo olmama ınanaımyorum cogu zaman benım evımde klomenın ne ısı var dıyorum kendı kendıme bazen cok bunalıyorum :KK43:((( rabbım hayırlısnı versın ınsallahhhhhhhh

;-) allah dermansz drt vermsn. vakti gelnce olck inş. allah sağlıklı hayrlı evlatlar nasip etsn inş kuzum

;-) allah dermansz drt vermsn. vakti gelnce olck inş. allah sağlıklı hayrlı evlatlar nasip etsn inş kuzum

bir adedi binbir sebebe bismillahirrahmanırrahım....elhamdulıllahhh elhamdulıllah elsukrulıllah yarattıgın nımetler adedınce sana hamd olsun rabbımmmmm. ya safii ya rabbım ya mevlammmmmm bız aczıyetımızı bılıyoruz bız sana tam layıkıyla kulluk yapamıyoruz allahımmmm sen mubarek cuma hurmetıne sen peygamber efendımızın hurmetıne gelmıs gecmıs tumm peygamberlerın ve evlıyaullahların hurmetıne okudugumuz mubarek ayetler kıldıgımız namazlar hurmetıne sen bızlerı gecım ehlı kıl tam teslım olan kullarından eyle içimize ferahlık gonlumuze serınlık ver sen bızlere hayırlı saglıklı evlatlar nasip et senın rahmetınden merhametınden sual olunmaz sen kı bızlerı bızden ıyı bılen alemlerın rabbı mevlam sen bızı bekletme allahım bu gecıcı dunyada bızlerı evlat hasretıyle sınama sen kaldıramayacagımız yukler vermezsın allahımmm emanetlerın olan mucızelerımızı meleklerımızı ver ya şafii şifamizi verrrr muradımızı tez vakıtte ver rabbımmmm sen bagıslayanların en hayırlısısın sen merhametlılerın en merhametlısısın bızlere de merhamet et rabbım benle bırlıkte tummmm dıleyenlere gonlundekı ver hayırlısıyla allahımmmmmmmm amınnnn!!!!!!:KK16::KK16::KK16::KK16:

poff bende vurulcam ödüm kopuyo cok korkağımm göbekten vurdurcm etkili oluyomuşş tam göbek deliğinden mi vuruyorlar karnımda hehangi bi yere vursa oolmaz mııı korkuyommmmmmmmmmmmmmmmmmm :KK14::KK14::KK14:

yok canım göbek deliğinden değil geçen ay bende ovitrelle kendim yaptım göbekten ama bu ay baska verdi pregnly die iğne kalçadan yaptırdım bunu.

yok cnm ya kan geliyor yerleşme kanaması degildir leke leke geliyor 5 damla anca gelmiştir.

bir adedi binbir sebebe bismillahirrahmanırrahım....elhamdulıllahhh elhamdulıllah elsukrulıllah yarattıgın nımetler adedınce sana hamd olsun rabbımmmmm. ya safii ya rabbım ya mevlammmmmm bız aczıyetımızı bılıyoruz bız sana tam layıkıyla kulluk yapamıyoruz allahımmmm sen mubarek cuma hurmetıne sen peygamber efendımızın hurmetıne gelmıs gecmıs tumm peygamberlerın ve evlıyaullahların hurmetıne okudugumuz mubarek ayetler kıldıgımız namazlar hurmetıne sen bızlerı gecım ehlı kıl tam teslım olan kullarından eyle içimize ferahlık gonlumuze serınlık ver sen bızlere hayırlı saglıklı evlatlar nasip et senın rahmetınden merhametınden sual olunmaz sen kı bızlerı bızden ıyı bılen alemlerın rabbı mevlam sen bızı bekletme allahım bu gecıcı dunyada bızlerı evlat hasretıyle sınama sen kaldıramayacagımız yukler vermezsın allahımmm emanetlerın olan mucızelerımızı meleklerımızı ver ya şafii şifamizi verrrr muradımızı tez vakıtte ver rabbımmmm sen bagıslayanların en hayırlısısın sen merhametlılerın en merhametlısısın bızlere de merhamet et rabbım benle bırlıkte tummmm dıleyenlere gonlundekı ver hayırlısıyla allahımmmmmmmm amınnnn!!!!!!:KK16::KK16::KK16::KK16:

aminnn kuzummmm inş. rabbim kabl etsn inş bu güzel duayı.

X