Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

daha kullanmıyorum da böğürtlen kökü suyu içicem canım
bide bal+tarçın+çörekotu üçlüsünü tüketicem
benim yumurtalarımı geliştirmesi için gerekli bunlar..
ostrojen hormonu ne ne için kullanıyosun
benim kullandığım şeker hapım ve folik asitimde var ayrıca dr. vermişti

Bende cok ileri düzeyde adet düzensizliği sorunu var
Onun için verdi galiba doktorum
Folik asit ben de kullanıyorum

tesekkür ederim yardımın için
Bu ay soğan küründe ilk ayım gelecek ay bunu mu yapsam soğan kürünü mü acaba
Hangisi daha etkili olur bilmiyorum

selamlar gunder ... eger iltihaplanma ve yumurtaliklarinda calisma sorunu varsa
sogan kuru ... yumurtlamada ve yumurtalarda bir sorun yoksa daha cok sansi
arttirmak icin ise o zaman ozturk un verdigi tarifi kullanmani tavsiye ederim.. :KK1:

he anladm kuzum .muhtemelen bende sabah aksam 5. gun baslıcam. sen kacıncı gunundesın adetının canım kac yumos olustu ıkıncı dozda

Canım walla ben doktora gitmedim benim bugün 16 günüm walla bunaldım artık hastaneden doktor bir sıkıntın yok sende ve eşinde dedi oyüzden kendiniz bir deneyin dedi

Tahmin edebiliyorummmm tabiiii bizimde aklimiz sendeeee bebisdeeee ... aman sen kusmadaaa dikkat et kendine
isyan ne sorucam sana hamis oldugunu ogrenmeden once akintin su gibi olmus muydu sende ????

Evrakcuuuuuuu test olmasina test varda ... belli bir gunden sonra cikiyor yaaaa canikoooo
ondan yaniii daha erkenden ogrenmek icin dedummmmm :KK76: :KK9::KK9: :KK8::KK8::KK8:
mesela ben normalde 25 veya 27 si gibi regl olmam lazim simdi test alsam eczaneden cikar mi
bence cikmaz diyorummm regli gectikten sonra sanki testlerde sonuc tam cikiyor gibi geliyo bana
ne dersinizzzzzz :KK9:

yok canım hiç olmadı bende akıntı falan..

Canimmmmmmmm :KK30: kiyamam sanaaaa ... ama hic uzulme bu ay daha kuvvetli ve kurlerinle beraber
hallolucak insallah...

caniko bence klomen e 5. gun degil 2. gunun sabahi ile beraber basla ve bir Sabah + aksam ic
bu sekilde herkes daha iyi sonuc aliyorrrrr :KK16:

doktora sormadan mı :KK43: korkarım canım ben ole bı kıst fln olr bıde onunla ugrasmak zorunda kalırım :KK43: benım yumos oluyo catlıyoda ama gebelık olmadı canım:KK43:

selamlar gunder ... eger iltihaplanma ve yumurtaliklarinda calisma sorunu varsa
sogan kuru ... yumurtlamada ve yumurtalarda bir sorun yoksa daha cok sansi
arttirmak icin ise o zaman ozturk un verdigi tarifi kullanmani tavsiye ederim.. :KK1:

teşekkür ederim ben yine soğan kürüne devam ediyim en iyisi
Çünkü ben de yumurtlayamama durumu var olmazsa ona geçerim

selamlar gunder ... Eger iltihaplanma ve yumurtaliklarinda calisma sorunu varsa
sogan kuru ... Yumurtlamada ve yumurtalarda bir sorun yoksa daha cok sansi

benimde yumurtam büyümemiş
dün adetin 10. Günüydü ama yimirtalar minicikti :KK53:

canımcım ıkıncı dozda da 5. gun baslatılır demı bılgın var mı ? telefondan da ulasamıorm doktora calısıyorken cvp vermıor hanı dıyorum daha once baslatıyorsa ben ona gore gıtmeden ıcerım. gercı pzts 4. gunum oluyo zaten ayyyy ben steres yaptım demı :KK70: neyse bu telas :KK36:

cnm benim doktor klomeni adetin 3.günü başlatmştı bana ben yine 3.günü gidecegim

doktora sormadan mı :KK43: korkarım canım ben ole bı kıst fln olr bıde onunla ugrasmak zorunda kalırım :KK43: benım yumos oluyo catlıyoda ama gebelık olmadı canım:KK43:

tabiki doktoruna sor da .. genelde diger arkadaslarinda doktorlari 2. gunu veya 3. gunu baslattilar.. benimkide mesela
demisti ki ; 2. gun veya 3. gun sabahtan basla .. Sabah + aksam 1 tane al dedi.. ki bende yumurtlamama sorunu yok
aslinda bende veya esimde tespit edilmis bir sorun yok sadece klomeni sansi arttirmak icin verdi .. :KK34:

cnm adet oldun mu ben oldum sabah :KK43: pazartesi doktora gidecegim
Yasminnnnnnn :KK17: canin sikilmistir simdi senin sakin bozma moralini ... bir git bakalim doktoruna ne dicek ?? :44:

tabiki doktoruna sor da .. genelde diger arkadaslarinda doktorlari 2. gunu veya 3. gunu baslattilar.. benimkide mesela
demisti ki ; 2. gun veya 3. gun sabahtan basla .. Sabah + aksam 1 tane al dedi.. ki bende yumurtlamama sorunu yok
aslinda bende veya esimde tespit edilmis bir sorun yok sadece klomeni sansi arttirmak icin verdi .. :KK34:

aksam bı arayım soruyum olmazsa canım .

X