Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

[QUOTE=zeyneppmehmett;34479712 UCUNDA ÇOCUK OLSUN SAĞLIKLA HER ŞEYE RAZIYIM :) 14 gün sonra test yapabilirsin dedi doktorum sizin ne zaman belli olacak

canım ben iki defa ölçtüm adetimin dokuuzuncu gününde 36.8di.. 14.günde 37.0 idi bugün de ölçtüm 37.0 çıktı ama sabah yataktan kalkmadan değil kalkmıştım ve dil altından ölçüyorum

cnım ayağa klınca olmuyor ve hergün erken saatte 7 de ölçmen gerekiyor..cünkü gün içindeki ısımız yüksek oluyor her zaman.

kızlar adetin 11. günü gittim yumurtam 13 mm di. geçen y klomen kullanmadan 16. günümde 9 mmdi. yarın randevum var bakalım kaç mm olucak gelişicek gibi duruyor dedi doktor. sizin klomen kullandığınızda ne kadardı? en günde 1 tane kullandım
ben de klomen kullandım günde bi tane 12ye çıktı doktor istediğim kadar büyük değil dedi, ama kaç ay hep tek tek kullandım. sonra dozunu arttirdi yani yine klomen verdi ama sabah akşam o zaman 25lere çıktı çatladı ama malesef adet oldum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar adetin 11. günü gittim yumurtam 13 mm di. geçen y klomen kullanmadan 16. günümde 9 mmdi. yarın randevum var bakalım kaç mm olucak gelişicek gibi duruyor dedi doktor. sizin klomen kullandığınızda ne kadardı? en günde 1 tane kullandım

canımm sana az vermiş ben gnde 2 tane kullandım en baştan beri gecen ayda böylydi

ben de klomen kullandım günde bi tane 12ye çıktı doktor istediğim kadar büyük değil dedi, ama kaç ay hep tek tek kullandım. sonra dozunu arttirdi yani yine klomen verdi ama sabah akşam o zaman 25lere çıktı çatladı ama malesef adet oldum

kızlar bende garip ağrılar var.hani klomen içerken yumurta oluşurken ağrıyo ya öyle.dün eşim yürüyelim dedi adım attıkça ağrıdı yürüyemedim.
sonra kasığımda belime doğru bi ağrı var.ne şiddeti ne de hafif.(kum dökerken de sanki benzeri olmuştu,ateş çoktu ayaklarımın altı yanıyodu bu sefer çok üşüyo) ara sıra adet olacakmışım gibi.yani ne ki bu?adete 5 gün var.

inşallah hamilesindir canım benim ya. ınan ki hamile kalsak ağrıyı acıyı unuturuz.

Merhaba 1 buçuk yıllık evliyiz eşimle çocuk istiyoruz 5 ay korunmadan denedik olmadı. Daha sonra eşim sperm testi yaptırdı sorun yok ben gittim bendede sorun yok. Doktor klomen tedavisi verdi adetimin 5. Günü klomen hapına başladım sabah akşam içtim 5 gün ilaç bitti 2 gün sonra doktora gittik 2 adet yumurtam oluştu pazartesi 9 da iğne yaptır dedi salı akşam 9 da ilişki söyledi ondan sonrada 1 gün bırak ertesigün tekrar yapın dedi. Umarım sonuç olumlu olur. Allah isteyen herkese nasip etsin.

inşallah güzel haberler verirsin canım çok merak ettim şimdi ne zaman belli olacak adetin yaklasti mi

yani canım genel olarak yumurtlama sorunu ya da çatlama sorununda veriliyor.bazen de yumurta takibini yapmak ve uygun zamanı belirlemek için veriyo doktorlar.ne zaman büyüdüğünü ne zaman çatladığını ve ne zaman ilişki olması gerektiğini bileceksin.
klomende hedeflenen 1 tane kaliteli yumurtadır.bazen 2 olur bazen 3 ya da daha fazla.ilaca cvp vermene bağlı.bazılarının 6 tane oluyo hicibiri döllenmiyor bazıların 1 tane oluyor hamile kalıyor:KK34::KK34:

aynen canım

Son düzenleme:
kızlar hepinize günaydınnnn inşallah bu hafta hepimiz için güzel olur umutlu mutlu bi hafta olsun inşallah ard arda hamile kalalım inşallah:))))))))))))))))))))

Günaydınnnn kızlarrr nasılsınızzz beni sorarsanız yakıyı yapıştırdım antremanlar başladı bugün:))

kızlar hepinize günaydınnnn inşallah bu hafta hepimiz için güzel olur umutlu mutlu bi hafta olsun inşallah ard arda hamile kalalım inşallah:))))))))))))))))))))

Günaydınnn canımmmmmm inşallahhh hamişler olarak yazarız burayaaaa :KK16::KK16::KK16: gün geçtikce kişi sayımız azalıyor sanki:KK43:

günaydın canımmm bol hamişli haftamız olsun inş :KK16::KK16:
Günaydınnnn kızlarrr nasılsınızzz beni sorarsanız yakıyı yapıştırdım antremanlar başladı bugün:))

Günaydınnn canımmmmmm inşallahhh hamişler olarak yazarız burayaaaa :KK16::KK16::KK16: gün geçtikce kişi sayımız azalıyor sanki:KK43:

günaydın canımm benimde bugün başlıcak :KK17::KK17:

günaydın canımmm bol hamişli haftamız olsun inş :KK16::KK16:

günaydın canımm benimde bugün başlıcak :KK17::KK17:

günaydınnnn canalrımmm benımde dun klomen bitti hayırlısı olsunnnn

X