Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

merhaba kızlar benimde bugün yumurta çatlatma iğnemin 4.günündeyim bende sadece hafif kasık agrısı oldu başka bişey olmadı inş. herkes için hayırlısı olurrr

hımm her zaman olmuyo yanı sadece bugunlere ozel bısıyse psıkolojıktır rahatlat kendını canım

merhaba cnm nasılsın sen benden bigün önce olmuştun çatlatma iğnesini sende çok agrı falan oldu mu ben sadece hafif kasık agrısı yaşadm çarşamba iğnemi olmuştum inş. hayırlısı olur cnm herkes için

belki bebeğin seninledir canım onun için gelememiştir kırmıızılar
ahh canım nerdee ne belirti ne ateş ne ağrı dsızı hiçbişey yok dün akşam test yaptım negatifff yarın doktoruma gitcem gelmezse kistten korkuyorum progesteronum yüksekti çünkü
inş. cnm herkes için dua ediyorm allah herkese nasip etsin bu 2.çatlatma iğnem bakalım inş. bu sefer tutar klomenle yumurtalarım gelişti 2 tane vardı bakalım hayırlısı :)

inş canımmmmmm bebişin seninle olur inşşşş

inş gerek kalmaz canımm sanada mı 2 ay kullanıcaz dedi doktorun benimkide öyle dedi yaaaa sonrasında ne yapcağını söylemedi kesin film isticek benden de ödüm kopuyor

banan 3 ay dene dedi ama ben geçen ay gidemedim bide ben apandis ameliyatı oldum laporoskopi oldum o ameliyatta bende endometriozis var dediler bende taktım kafaya doktora dedim doktorda ozaman klomeni bu ayda deneyelim bidahaki aya flim çekelim dedi çektirenler ağrı olmuyor diyorlar sorun yoksa tabi sorun varsa ağrı oluyormuş

hııı olabilir hoşbulduk canım listeye ekleyecekmisiniz burada klomenle hamile kalan var mı ki

ekleriz arkadaşımız ariver gelsin iletiriz canımmm.burda genelde ilk defa kullananlardı klomeni 1 arkadaşımız hamişşş hemde ilk kullanışında Rabbim c.c. bizlerede nasip etsin inş

senin hiç gebelik oldu mu canımmm.ben cok korkuyorum evet kimisi cok ağrılı oluyor diyor kimisde olmuyor diyor ama benim ağrı eşiğim cok düşük uyutmalarını isticemm iyi bir özele gidip yaptırcam cok korkuyorum çünkü inş gerek kalmadan gelir bebişler

geçmiş olsun canımmmmm

bende olmadı canım amiiin inşallah ben kararsızım uyutulsam mı yoksa uyutulmadan mı yapılsa 5 dk sürüyormuş çünkü uyutulmaya gerek yok diye düşünüyorum

bende olmadı canım amiiin inşallah ben kararsızım uyutulsam mı yoksa uyutulmadan mı yapılsa 5 dk sürüyormuş çünkü uyutulmaya gerek yok diye düşünüyorum

ay ben cok korkuyorum yaaaa (( bende mi uyutma istemesem ki benim bir kimyasalım var sadece canımm kürleri denedin mi hiç kullanan birisi olarak tabsiye ederim.hatta çörek otunu ilk kullandığımda hamiş kalmıştım ama kimyasalmış sonrasında yine yaptım ama faydası yumurtlamam oldu bebişim gelmedi

bende başladım bu ay inşallah faydası olur inşallah sanada faydası olur çörek otu mideme dokunuyor ama olsun bir çok şeye faydası varmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…