Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

kızlar benim gibi bir kaç ay serophene (yada klomen)kullanıp iğne tedavisine daha sonra geçen varmı ?ben bu ay ilk defa kullandım iğne kullanmadık ama sanırım yumuşlar kiste dönüşecek çünkü hiç beyaz akıntım gelmedi cuma günü 22 mm olmuş dedi ama hiç çatlama belirtisi yok :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

belki akntın olmuştur farketmemişsindir çatlattma iğnesimi olmadın anlamadım

Arkadaşlar bişey sorucam iluskiden hemen sonra ben ayaga kalkmiyorum 20 25 dk ayaklrmi havaya dkip bklyrm snra 1 saatden fazla yan ytp ayklrmi kndme ckyr m ama ayaga klktgm an dsari atyr vcdm esmn spermlerni szdede byle oln vrmii

bende dikiyorum ayaklarımı ama benimde kalkınca akıyor.gitmesi giden yumurtalıklara gidiyomuş sperm taşıyıcılarmış o akanlar ole duydum.

inşallah canım yarın yapsammı die düşünüyorum aslında. yAParsam yazarım mutlaka. teldn yazması çok zor sayfayı zor açıyo ondnher zmn yazamayabilirim kusura bakmn şimdiden

olsn cnm sen nasıl rahat edersen ama habersiz bırakma:))

kızlar bugun adetimin 7. gün klomende 2. günüm ve sızlamalar falan oluyor normalde olmazdı adete yakın olurdu sizde de oluyor mu böyle şeyler?

belki akntın olmuştur farketmemişsindir çatlattma iğnesimi olmadın anlamadım
Hayir canım çatlama iğnesi olmadim doktorum bir kac ay sadece ilacla devam edelim yumurta takibi yapalım sonra iğne ye geçersiz dedi
Ama bence bende çatlama olmadi.dokrora Enson cuma günü gittim 22mm di zamanı dedi ama cumartesi ve pazar ne akıntı oldu ne bişe kasıklarimda ağrılar var ama akıntı yok malesef ;(((

kızlar benim gibi bir kaç ay serophene (yada klomen)kullanıp iğne tedavisine daha sonra geçen varmı ?ben bu ay ilk defa kullandım iğne kullanmadık ama sanırım yumuşlar kiste dönüşecek çünkü hiç beyaz akıntım gelmedi cuma günü 22 mm olmuş dedi ama hiç çatlama belirtisi yok :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

canım catlatma ıgnesı hapla buyuyen yumurtalar catlasın dıye yapılan bı ıgne ayrı bı tedavı degılkı yanı senın doktorun bı kac ay ılac deneyelım daha sonra ıgneye gecerız demesını anlamadım. catlatma ıgnesını kendı basına ılac kulllanmadan yapsa ne olacak kı buyuyen yumurtaya catlatma ıgnesı yapılır. doktorunun numarası varsa bı ara sor . kafanı karıstırmak canını sıkmak ıstemem ama ben senın yazdıgından bunu anladım kzuum. ılacla yumos buyutuluyor sonra catlatma ıgnesı yapılıyor. bo kac ay bole deneyelım demısya sana catlamıorsa yumurta ve ıgne yapmıyorsa kullandıgın ılacın bı anlamı yokkı :KK43:

genelde doktorlar ılactan sonra catlayıp catlamadıgına bakmadan ıgne verıyorlar benım doktorum bana ole yaptı yumos 19 mm oldu hemen ıgne verdı . ertesı gun ılıskı dedı vs ıste....

Belkı gelmez canım ya ateşte yanılma oluyor. Bu arada bugün ben ateşini ölçtum 37 çıktı doktorum yumurtan yok dedi ama akintim var
yok canımm test yaptım ek ciz<gi yineee

Canlarim bilgisayardan girdiğim zaman hepinizi eklicem.

İnş olmaz kuzucum birşey sen silma canini BIRTANEM sabah inş silik çizgiyi görürsün:KK16:
bir şey yok kuzum bugün hala bekliyprum olsamda soğan kürüne başlasam yaa testimde negatiff kistmi oldu bende acaba hiç böyle olmazdımmm :KK50::KK50:

Hayir canım çatlama iğnesi olmadim doktorum bir kac ay sadece ilacla devam edelim yumurta takibi yapalım sonra iğne ye geçersiz dedi
Ama bence bende çatlama olmadi.dokrora Enson cuma günü gittim 22mm di zamanı dedi ama cumartesi ve pazar ne akıntı oldu ne bişe kasıklarimda ağrılar var ama akıntı yok malesef ;(((
benimde 3 günüm bugünn korkuyorum kist olmuştu diye nestimde negatifff :KK50: inş kist yoktur bende yaa yoksa doğum konrol hapı veriyomuş eritmek içinn..şmdi onun korkusu sardı yarın doktoruma gitcem olmazsamm
genelde doktorlar ılactan sonra catlayıp catlamadıgına bakmadan ıgne verıyorlar benım doktorum bana ole yaptı yumos 19 mm oldu hemen ıgne verdı . ertesı gun ılıskı dedı vs ıste....

bana vermedi canım yaaaa benim yumurtam cokmuş ama çünkü progesteronum 55 cıktı yumurtlamam cok iyi olmuş ama bebiş olmamış herşeyin hayırlısı..koruyorum kiste dönüşmüş olmasın hiç ağrımsızım yok bu kırmızılar gelecek gibi görünmüyor testimde negaitff :26::26:

Belkı gelmez canım ya ateşte yanılma oluyor. Bu arada bugün ben ateşini ölçtum 37 çıktı doktorum yumurtan yok dedi ama akintim var

Canlarim bilgisayardan girdiğim zaman hepinizi eklicem.

kızlar nasılsınız ya ben ateş çıkmasını anlamadım ateş çıkınca hamile olma olasılığımı oluyon yoksa muayen günümü yaklaşıyor:KK50:

X