Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canım doktor benide çağırmadı ama ben başka doktora gittim memnun değildim zaten doktorumdan eve istenilen büyüklükte olsun az olsun öz olsun:) benımkiler 12.günde 17 mm şimdi nedir durumları bilmiyorum:)

genelde okuduğum canım 12.günde 17 mm civarında olmuş..
14.günde 19-20 ye ulaşmış..
sen bugünler boş geçirme çalışmanı yap şekerim...

Canım ben ilacım bitti doktoru aradım durum böyle böyle dedım kaçında adet oldun dedı bana bende 3 şubatta dedım saydı kendisi 12 günü gel dedı bana ben o şekilde gittim 11.gün biraz erken gibi gerçi 1 gün var arada ama gün geçtikçe büyüyor

Öyle yapıyorum kuzum ama daha çatlamadı heralde çünkü bir akıntım yok şuan

yumurta çatladığındamı akıntı oluyor canım..
benim 2 gündür var gibi..
ama açıkçsı acaba spermmi gelenler bilmiyorum..
çalışmalar olunca onlarda geliyor..
ne olduğunu anlayamıyorummm

Bende şubatın 3de oldum ama marttın kaçında olurum bilemiyorum canım inşallah olmayızsda bebişler gelir:)

benimde normalde 2 şubattı..ilk defa adetim 3 gün gecikti ve 6 şubatta adet oldum..
27 günde gelirdi şimdi 29 gün diye hesapladım..
stres çok etki ediyor...

bugün randevum var gitcem cok heyecanlıyım inş yumurtam büyümüştür :)
gözü aydın olsun inş :))) canım bizimde burda bi abla vr öyle 1 çocuğundan sonra olmamış hiç yıllar sonra soğan kürü yapayım ne kaybederimki demiş ve bitiminin üstüne hemen hamile kalmış şimdi beb işi 1 yaşında :))

yumurt çatladığında sümüksü bi akıntı geliyormuş ve bitiminede kuruyor muşsun inş yumurtalama akıntısıdır bu günleri değerlendirin canım...

yumurt çatladığında sümüksü bi akıntı geliyormuş ve bitiminede kuruyor muşsun inş yumurtalama akıntısıdır bu günleri değerlendirin canım...

canım az önce lavobaya gittimm..
afedersin böle şeffaf bir akıntı hemen bacağıma aktı sünmüş vaziyette..
baya ıslak ama..
bende daha önce hiç bu kadar akıntı olmadı...
spermmi desem dün sabahten beri gele gele bitmedi..
bu kadar olmaz sanırım değilmi

canım sperm akıntısı eline alınca sünmez diye biliyorum ben.kacıncı günnü bugün ve kac günde bir oluyorsun önce onu sorayım? birde bu ay klomen kullanmışmıydın canımm

aynenn bu hafta önemli bizim içindeeee...
5 mart benim batım sizin ne zaman kızlarrrr

benimde 7 mart :) hep sırasırayız bakalım mart hangimize bebeiş getircek

Evet canım bende de ilişkiden sonra biraz sperm çıkıyor normaldır dime

canım sperm akıntısı eline alınca sünmez diye biliyorum ben.kacıncı günnü bugün ve kac günde bir oluyorsun önce onu sorayım? birde bu ay klomen kullanmışmıydın canımm

canım böle yapışkan bir akıntı baya aktı geldi bacağıma şok oldum dünden beri böle..
bu benim ilk klomen kullanışım..bugün 13.günüm canım
adetlerim hep 27 gün dedimi gelirdi ama ilk defa geçen ay 31 günde oldum..4 gün gecikme oldu..
hiç aksamazdı yani...

benimde 7 mart :) hep sırasırayız bakalım mart hangimize bebeiş getircek

hadii bakalımm inşş güzel haberler alırızzz

Evet canım bende de ilişkiden sonra biraz sperm çıkıyor normaldır dime

bende de çııkıyor canım içerde hepsi kalmaz zatenn

Son düzenleme:

Yani canım normaldir bakalım hayırlısı olsun inşallah gönlümüzün muradı olur canım ya

benim hatlar karışmış :)))) canım bugünler seni voulasyon günlerin akıntımndan da belli bende 29 günde bir oluyorum bazen 28 de gelir benim daha akıntım yok geçen gün aşırı bi akıntım oldu bir gün sürdü bitti hiçbişey anlamadım ama aşırı bi akıntıydı klomenimde yeni bitti bugün rndevum var bakalım doktorum ne dicek inş güzel şeyler der :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…