Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

merhaba bende dün doktora gittim sağda bi tane yumurtan gelişmiş dedi ve ovitrelle çatlatma iğnesi verdi yarın vurdur 36 saat sonra ilişki sonra gün aşırı dedi.neyse bugün iğneyi vurdurdum yanlız daha önceki iğneler kalçadandı bunu göbekten yaptılar ve daha öncekilerde kasıklarımda çok ağrı olurdu bu defa hiç bi ağrı acı yok ve bu beni daha çok telaşlandırıyor açıkcası.

Bende herhangi bir ağrı ve yan etkisi olmadı bazen kasıklarıma ağrı giriyor okadar bugünde doktora gittim 17mm dedi daha da büyür bak oluşmuş yumurtaların dedi maşallah güzel dedi canım

günaydın kuzucuk nasılsın öncelikle :) nasıl gidiyor görüşmeyeli benım de klomen pazar akşamı bitti yarın sabah dr gıdecem kontrl edecek ilaç bıttınce ıkıgun sonra gel demişti salıgunu için randeum aldım kuzum sen kaç gun sonra gitmiştin? cumartesi ilaçımın bıtanesını içmeyi unutmuşum bende pazar gunu sabah oglen akşam 3 içtim inşşallah sorun olmaz yumurtalarıma :))

Günaydın Bayanlar

Ben klomen kullandım bitti doktora gittim doktorum yumurtaların oluşmuş maşallah güzel buyukluklerı dedı ve iğne vermedi şimdi ise kasıklarımda bir ağrı sankı adet olucak gibi birde aşırı derecer idrara çıkıyorum çok afedersiniz ama gaz oluyo normal mı sizce böyle olması yardımcı olursanız arkadaşlar:26:

İyiyim canım benım hayırlı olsun öncelikle ilacın bitmiş :) ben adetimin 12 günü gittim ozaman çağırmıştı doktor beni şuanda bekliyorum sankı adet olcakmısım gibi ağrı oluyor gaz ve idrara cok çıkıyorum canımmm yarın mı gıdıceksın doktora cok heyecanlı walla özeldi dime doktorun hayırlı haberlerını bekliyoruz canım ınsallah

yaa canım bugün benimde 13.günüm ve acayip afedersin gazım var gibi..şiştim kaldımm yaa..
kasıklarımda da aynı adet öncesi ağrı var..
birde akıntım var beyaz..
dün hatta akıntının içinde kande geldi korktum ama yumurtlama döneminde olurmuş..
hafta sonunu hiç boş geçirmedikk inş tutmuştur bebek..
bu benim ilk klomen macerammm

evet heycanlıyım baya akşam annemgılde kalcagız ordan hastane yakın sabah 8 de orda olcam ama muane saattı 11 bulur çıknca yazarım kuzum sen iğne vuruldun mu??

Demekki canım klomenin vücudumuza vermiş olduğu bir etki normal ozaman canım benımde bugun adetımın 15.günü canım birgün aralıklarla ilişki oluyor bakalım inşallah hayırlısıyla bu ay olur canım

kuzum ya eşim sinir etti beni hafta sonu 2 sabahta çalışma oldu bizim..dün olmaz 1 gün ara vermemiz lazım dedi..
başşlarım gününe yaa dedi..ne bu böle mesai satti gibi hadi gel hadi git dedi..
uymadık biz gün aşırı meselesine..
ama tabi daha 11-12.günlerde idi..
asıl çalışma bu hafta olması lazım..
hakkımızda hayırlısı inşşş

evet heycanlıyım baya akşam annemgılde kalcagız ordan hastane yakın sabah 8 de orda olcam ama muane saattı 11 bulur çıknca yazarım kuzum sen iğne vuruldun mu??

Yok canım doktor gerek görmedi sordumda çatlıycak durumda kendiliğinden dedi bakalım hayırlısı olsun bu stres heyecan olmasa zaten herşey yoluna gircekte bizdeki heyecan:)

canım senın kaçıncı günün peki bugün

canım senın kaçıncı günün peki bugün

13.günüm canım..
yarın gidicem bende doktora.normalde benim doktorum çağırmadı kontrole falan ama ben burada okuduğum kadarı ile gitmem gerekiyor ve yarın gidicem 14. gün..
ben klomene adetimin 3.günü başladım günde 2 tane olmak üzere 5 gün içtim sen nasıl kullandın şekerim

Yok canım doktor gerek görmedi sordumda çatlıycak durumda kendiliğinden dedi bakalım hayırlısı olsun bu stres heyecan olmasa zaten herşey yoluna gircekte bizdeki heyecan:)

evet canım senın için daha heycanlıdırr :)) çatladıgını hıssettn mı akıntı fılan oldu mu? sünen bir akıntı bana iğne verse keşke kendı halıne bırakmasa :)kuzum sende klomenı gunde ıkı defa kullandın dımı? bendede gaz yaptı kendımı şişmiş hissedıyorum

evet hergun hergun zor olacak hepimize

Canım ben adetimin 5 günü başladım 5 gün boyunca sabah akşam kullandım 12.günümde ise kontrole gittim

Aynen canım heyecanlıyım şuan ama akıntım olmadı henüz çatlamadı sanırım daha:) günde iki kere kullandım bende aşırı derecede gaz ve idrara çıkıyorum hiç böyle olmamıştım canım ya şiş hissediyorum

merhaba kızlar bende geçen ay kullandım adetin 5. günü günde 2 adet toplam 5 gün
klomen kullandığım ay akıntım olmadı normalde olur yumurtlama akıntım ama onu kullandığımda olmadı akıntıya takılmayın bence
karın ağrım kasık ağrım olmuştu çok idrar yaparken de oluyodu ilacın etkisinden bu durum
çok fazla yumurtam oluşmuştu iğne ile çatlattık ama olmadı dr. da çok şaşırdı birinden biri tutmalıydı dedi ama kısmet işte...

inşallah sizin sonu güzel olur..

evet hergun hergun zor olacak hepimize
evet canım ama yapacak birşey yok...bebekler tutunsunda inşşş

Canım ben adetimin 5 günü başladım 5 gün boyunca sabah akşam kullandım 12.günümde ise kontrole gittim

benim doktorum kontrole çağırmadı ama ben kendim gideceğim yarın..

bende de hafif ağrı var canım..
çok yumurta olması iyi değilmiş okuduğum kadarı ile canım..2 tane olsun olgun olsun diyor doktorlar..

canım ben normalde de çok idrara çıkarım da gaz rahatsız edıyor canım ya benım yarın hesapladım 11 gun oluyor rendeu ıptal mı etsem çarşmaba 12gun alsam erken mi? Almışım sence bı sıkıntı olur mu? Sende ilaç bıttınce gitmiştin dımı hemen

yakında çatlar canım yada çatlamıştır sız ara vermeyın çalışmalara bu hafta önemlı bızım için :)

canım doktor benide çağırmadı ama ben başka doktora gittim memnun değildim zaten doktorumdan eve istenilen büyüklükte olsun az olsun öz olsun:) benımkiler 12.günde 17 mm şimdi nedir durumları bilmiyorum:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…