Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

evet canım ben rahim filmi çektirdim bu ay acaba onden mı böyle gecikme yaşıyorum
canım ben rahim filmi çektirmedim bilmiyırum ki neden böyle oldu :26: kc gün gecikti canımm
Aynen bencede kadın doğum uzmanı oldukk:)))aminn canım benimmm hepimiz hayırlı haberler alalım inşallahhh

güzel haberlerini bekliyorum canımm benimmmmmm dularım seninleee

cnm bilgiler icin tsk ederiz.daha oncede konusmustuk senle tedavi yontemimiz ayni ama sadece gunler farkli ben adetin 3.gunu klomene basladim.adetin 10.gunude duphastona baslayacam ins sonucunda senin gibi olur ins benimde ilk ayim bu ay.

cnm bilgiler icin tsk ederiz.daha oncede konusmustuk senle tedavi yontemimiz ayni ama sadece gunler farkli ben adetin 3.gunu klomene basladim.adetin 10.gunude duphastona baslayacam ins sonucunda senin gibi olur ins benimde ilk ayim bu ay.

canım inş sende faydasını görenlerden olursunnn inşşş

her zaman yardım ederimm beybii...ne demekkkk...
sabret bakalımm sabrettt

yaptım canım malesef negatif

yaa ümitlenmiştimm bende...nese kuzumm yapcak birşey yok inşş diğer aya..
ama napıoruz gün aşırı olmasına dikkat ediyoruzz

cnm benim dün bitti klomen yarın doktora gidecegm bende karında şişlik var ama agrım sen ne zaman gideceksn doktora

havuç suyu ne işe yarıyor bende adetimin üçüncü günü klomen kullandm dün bitti yarın doktora gidecegm

Varmi bir haber sekerimmm

cnm yenı gördum henuz gelen gıden yok ıkı gundur regl agrısı vardı bgn sadece gaz ve sık ıdrara cıkma varbgn 3 gun bı de duphastonun gunu beklıyorum 7 gun ıcınde getırır ya ondanda pek umıt etmek ıstemıyorum test flnda yapmadım esım bekle 1 hafta sonra uzuluyorsun dıyor bılmıyorum artık sende var bırseyler:)

cnımmm 1 hafta bekleme trst için sanki o zman üzülmeyecek misin ki..gebeliği erken öğrenmek yani günüde ve bikac gün sonrasında cok önemli çünkü düşük riski vs karşı doktor ilac veriyor önlemini almış oluyorsun inş bebişin seninledir cnımmm klomen kullandın mı bu ay

cnm benim dün bitti klomen yarın doktora gidecegm bende karında şişlik var ama agrım sen ne zaman gideceksn doktora

bugün gidicem canım akşamüstü karnımda şişliğim var benimde baya bakalım ne diyecek yumurta takibi yapılacak bugün kasıklarımdaki ağrının sebebini de öğrenmek istiyorum ben

aslında bana göre senın dedıgın gıbı annemler ve esım öle dedıgı ıcın bırde duphaston kullanmıştım klomenden sonra bıraz onuda beklıyorum aslında cunku gecn ay erken geldı bu ay da gec gelır belkı dıye bekleme sebebım bırazda bu aslında klomende kullandım bu ay ıkıncı klomenım bırde bn prolaktınımı dusurmesı ıcın parlodel ıcıyorum p.ertesı ve cumaları bgn icmemeyı dusunuyorum bu hapı bılmıyorum bakalım yarın saglık ocagına gdıp bır sorayım test yaptırmasamda en azından bılgı alırım yaptrsam ne zamn cıkar vs vs:)

Rabbim hayırlara vesile etsin hepimizinkini inşallah iyi gidiyor ben doktora kavuşmak için sabırsızlanıyorum bi an evvel 4 30 olsun de gideyim

idrar testi al bence gitmişken gizlice yaprsınnnn benim son 4 gübnümmm off geçse günler.21.gün testi yaptırmış mıydın canımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…