Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

idrar testi al bence gitmişken gizlice yaprsınnnn :KK9::KK9: benim son 4 gübnümmm off geçse günler.21.gün testi yaptırmış mıydın canımm

yok hele ıdrar testı hıc yapmam cunku hep tek cızgı gördgm ıcın korkuyorum:)evet gecmıyor malesef yok cnm yaptırmadım :)

ben gibi olunn deli cesaretii ile test yapın sonra pozitifi görünn sonra kan verinnn ondan sonra değeriniz yükselcekmi diye bekleyinn inşşşş :KK1::KK1::KK1:

Allahhh rağzı olsun kuzum benimmm inşallah bende umutsuzlanıyorum ama bilemedimmm:2:
canımm inş bebişin seninledirrr dulrım sizleeeee:KK16:
canımm inş bebişin seninledirrr dualarımdasınızzz Öztürk ve didemali :KK16::KK16: inş güzel haberler gelecek
ben gibi olunn deli cesaretii ile test yapın sonra pozitifi görünn sonra kan verinnn ondan sonra değeriniz yükselcekmi diye bekleyinn inşşşş :KK1::KK1::KK1:

içim içimi yemektense haklısınn kuzummm yaaa bende test ısmarlıcam şimdi gg den yetişirse yaparım artık olmadı gelecek aya lazım olcaklar :KK1::KK1:

canımm inş bebişin seninledirrr dualarımdasınızzz Öztürk ve didemali :KK16::KK16: inş güzel haberler gelecek

içim içimi yemektense haklısınn kuzummm yaaa bende test ısmarlıcam şimdi gg den yetişirse yaparım artık olmadı gelecek aya lazım olcaklar :KK1::KK1:

Alllahımmmm kırmızılar gelmesinnn ve bebişlerrrr gelsinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn umutlanıp sevinçlerimizi paylaşalımmmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

tsk ederım söyledıklerınız ıcın cesaretlendırmeye calışıyorsunuz ama sanırım onuda yıtırmısım önce böle degıldım malesef her ay böle oldugu ıcın o duyguyuda kaybetmısım allah'ım duygularımı bana gerı verrr luffen:KK16::KK5::KK36:

Alllahımmmm kırmızılar gelmesinnn ve bebişlerrrr gelsinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn umutlanıp sevinçlerimizi paylaşalımmmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

tsk ederım söyledıklerınız ıcın cesaretlendırmeye calışıyorsunuz ama sanırım onuda yıtırmısım önce böle degıldım malesef her ay böle oldugu ıcın o duyguyuda kaybetmısım allah'ım duygularımı bana gerı verrr luffen:KK16::KK5::KK36:

inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş kuzummmmmm verdin mi testi sen..bende ynen böyleyim hissiz bişey oldummm her ay aynı şeyleri yaşamaktan yitiriyoruz duygularımızı :KK14::KK14:

inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş kuzummmmmm verdin mi testi sen..bende ynen böyleyim hissiz bişey oldummm her ay aynı şeyleri yaşamaktan yitiriyoruz duygularımızı :KK14::KK14:

işte bu yuzden korkuyorum yarın bı gıdeyımde saglık ocagına ona göre verıcem testtı:)

bayanlar sizinde kasıklarınızda ağrı varmı benım 31 günüm olmasına ragmen sol kasığımda batmalar ağrım oluyor klomen nekadar ağır bir ilaçmış

inşallahhh sonucumuzzz ıyı cıkar canım senın gene ıyı cıkmış ıdrarda daha 3 günün var

evet canım idrarda çıktı ama kanda düşük çıktı..bakalım kısmet bebeğimm inş güzel sonuçlar alırsınız...

kız eczaneden alıver gg dan gelinceye kadarrrr...

kaç gün var bebegim

idare eder işte tatlım umutsuzluk sarmış döört bi yanımı :KK14:

kaç günün var kuzum idare ederim ben de

canım öle deme seni çok iyi anlıyorum bende diyordum olmayacak diye umudum bitmişti ama bak mucize olduuu

işte bu yuzden korkuyorum yarın bı gıdeyımde saglık ocagına ona göre verıcem testtı:)

kaç gün var bebegim

idare eder işte tatlım umutsuzluk sarmış döört bi yanımı :KK14:

kaç günün var kuzum idare ederim ben de
kuzuummmmmm ayın 7 si adetimm.ama ben erken öğrendim negatifff :KK14:
bayanlar sizinde kasıklarınızda ağrı varmı benım 31 günüm olmasına ragmen sol kasığımda batmalar ağrım oluyor klomen nekadar ağır bir ilaçmış

canım bazen adet olacak mıışm gibi ağrı yokluyor beni göğüslerin nasıl benim acımaya başladı cok yürürken bilee :KK50:

inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş kuzummmmmm verdin mi testi sen..bende ynen böyleyim hissiz bişey oldummm her ay aynı şeyleri yaşamaktan yitiriyoruz duygularımızı :KK14::KK14:[/

çok sabırlı olmalıyız, umudumuzu hiç bizaman yetirmemeliyiz. ben inannıyorumki Allah ne zman kararladıysa , ne zman nasip ettiyse tabiki bizimde çabalarımızla bebişlerimiz tutunup gelecek hayatımıza.
aslında bu süreçte eşlerimize ve ailelerimize de çok iş düşüyor. bize destek olmalılar.. mesela bizimkiler her adet olduğumu öğrendikleri zaman bi yüzleri düşüyor üzülüyorlar, buda beni daha çok üzüyor.sonra bana rahat ol, stres yapma vs diyorlar..ama ne mümkün..
:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

bende de hala var canım korkuyorum o yüzden ama normal diyorlar..
sen test yapmadınmı halaaa :KK52::KK52::KK52:

X