klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

BEN 1 yıl önce düşük yaptım işyerimde bir arkadaşımla aramızda bir hafta vardı o kasımda doğum yaptı ona gittiğimde benimkisi de bu kadar olacaktı demekten alamıyorum kendimi tüm özlemle hayırlısını istiyorum çünkü hep ısrarla olsun istedim oldu ve düştü psikolojisi daha ağır oldu.şimdi herşeyin hayırlısı diyorum eminim onun da geleceği gün saat yazılıdır ne yapsak önüne geçemeyiz.tüm kalbimle iyi dileklerine AMİNNNNNNNNNN diyorum Rabbım isteyen herkese hayırlı zamanda hayırlı evlat versin.namazdan sonra belli bi isim listem vardı,şimdi kadınlar kulübündeki tüm arkadaşlarım için de diyorum.kulun başkası için yaptığı dua daha hızlı olurmuş,inşallah nisan ayında tüm gebişlerin haberini alırız.

Amiiiiîiiiiiiinn canım. Ben de burada moral buluyorum. Kimseyle paylaşamadığım şeyleri burada rahatlıkla konuşuyorum. Ortak dertler. Hissedilenler aynı. Birbirimize benziyoruz burada.

BEN 1 yıl önce düşük yaptım işyerimde bir arkadaşımla aramızda bir hafta vardı o kasımda doğum yaptı ona gittiğimde benimkisi de bu kadar olacaktı demekten alamıyorum kendimi tüm özlemle hayırlısını istiyorum çünkü hep ısrarla olsun istedim oldu ve düştü psikolojisi daha ağır oldu.şimdi herşeyin hayırlısı diyorum eminim onun da geleceği gün saat yazılıdır ne yapsak önüne geçemeyiz.tüm kalbimle iyi dileklerine AMİNNNNNNNNNN diyorum Rabbım isteyen herkese hayırlı zamanda hayırlı evlat versin.namazdan sonra belli bi isim listem vardı,şimdi kadınlar kulübündeki tüm arkadaşlarım için de diyorum.kulun başkası için yaptığı dua daha hızlı olurmuş,inşallah nisan ayında tüm gebişlerin haberini alırız.

saolasın cnm Allah'ım dualarımızı kabul etsin.hayırlısıyla sağlıklı yavrularımız olsun inş.amin

Ya ne güzel herkes kaç tane yumurtası olduğunu kaç mm olduğunu ne zaman çatlıyacağını ne zaman ilişkiye gireceğini ne zaman adet olacağını biliyor ben hiç birşey bilmiyorum çatlıcam ya artık ÇATLICAM meraktan. yanlış içtim klomeni kistim patladı gittim acile sonra kendi doktoruma gittim ilacı yanlış içmene rağmen güzel oluşmuş yumurtan çatlamış dedi iliskiye girmişsen 3 hafta içerisinde adet olmazsan Gebe olabilirsin dedi en son üç ay önce adet olmuştum. şimdi ne zamAn yumurtam çatladı ilişki oldu olmadı mı hiç birşey bilmiyorum ya artık gerçekten dayanmıyorum ya geçmiyor zaman geçmiyor

canım sen niye sıkıntı yapıyorsun dr yönlendirir seni bak hamile olma ihtimalin var demiş dr, üç hafta içinde adet olmazsan gidersin yine doktora kaldığınız yerden devam edersiniz cnm böyle sıkıntı yapmak yok canım benim

kızlar bugün kırmızıları gördüm sonunda.testin sonucu da negatifmiş zaten.çok moralim bozuk çok üzgünüm.üzülmeyeceğim ağlamak yok diyorum kendi kendime ama gözyaşlarım istemsiz akıyo tutamıyorum.bu 4 güblük gecikme çok umutlandırmıştı beni ama malesef acı son...bu ay artık hemen aşılama denemek istiyorum ama dr.umdan pek memnun değilim.Malatyada iyi bi doktor önerebilecek olan var mı?gittiğiniz memnun kaldığınız?ben doğu fertilde uğraş uçara gittim hiç menun kalmadım.klomeni verdi 3 ay kullan gel....sonuç 2. ayımda 6 tane kist..bi arkadaşımın ilk aşılamasında tutturmuştu tavsiye üzerine gittim çok da övüyolardı ama ters bi insan biraz.arayıp rahat rahat bilgi alamıyosun bile.nolur bana yardımcı olun bu konuda...

ben bişeyi anlamıyorum klomen kist yapabiliyor dr nasıl 3 ay kontrol etmeden kullan diyor
her ay klomene başlamadan önce adetliyken baktı benim dr um kist var mı diye
kist yok klomene devam dedi
artık dr ların eksiğini yeri geldiğinde biz tamamlayacağız uyanık olalım dr çağırmasa da biz gidelim kontrole yada hatırlatalım kontrole çağırmayacak mısınız diye...
sıkma canını hayırlısı diyelim cnm
daha iyi bir dr bulursun mutlaka netten de araştır cnm

merhaba arkadasim guzulme inan simdi yeniden ilaca baslayinca umutlarin cogalcak.bu arada bende klomeni 4 ay kont.suz kullandim hicbirsey olmadi ama deli cesaretiymis benimki tabii o zamanlar bilmiyodum zararli oldugunu 4 ay sonra dr gittigimde niye gelmedin dedigindeki yuzumu gormeniz lazim ama sans herhangi bir terslik olmadi.sen dr degistir.gene kont.olsun hersey catlatma falan yaparlar sansin yukselir.mudunu kaybetme sakin

iyi pazarlar hanımlar eminim herkesin eşi evdedir topiğe bugün belki yazamazsınız benim pc yoktu evde eşim götürüyordu bugün geldi yazamadım ne var ne yok nasılsınız?

iyi pazarlar hanımlar eminim herkesin eşi evdedir topiğe bugün belki yazamazsınız benim pc yoktu evde eşim götürüyordu bugün geldi yazamadım ne var ne yok nasılsınız?

Anladim ben zaten gelmeyince yaa kocasi evde dedim yada bilg. yok dedim ee ne yapiyon nasilsin

Ben de Kartaldayım ne kadar yakınız birbirimize. Çok kalabalık. Herkes kendini sahillere vurmuş

X