klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

slm kızlar.. bugün doktora gittim iki tane yumurtam olgunlaşmış maşallah.33 ml olmuşlar biraz fazla büyük gibi geldi bana,neyse hayırlı çocuk olsun da :) öğlen 12 de iğnemi yaptırdım pregnly 5000 lik iki adet36 saat sonra ilişki dedi. bakalım hayırlısı artık.kuluçkaya yattım bekliyorum :))) dualarınızı eksik etmeyin

slm kızlar.. bugün doktora gittim iki tane yumurtam olgunlaşmış maşallah.33 ml olmuşlar biraz fazla büyük gibi geldi bana,neyse hayırlı çocuk olsun da :) öğlen 12 de iğnemi yaptırdım pregnly 5000 lik iki adet36 saat sonra ilişki dedi. bakalım hayırlısı artık.kuluçkaya yattım bekliyorum :))) dualarınızı eksik etmeyin
tatlım maaşallah :nazar: inşallah dileğin olur bol bol halvet:KK1::KK1::KK1: ama biraz büyük deyilmi mm leri:44:allah korusun sonra kiste çevirmesin doktora sordunmu iyice veya yalnışmı duysun 23 olmasın:44:

kızlar ben dün çat. iğn. oldum ama ne ağrı var nede başka bişey çatlamıyo mu acaba :18::18::18:

kız valla benim misafirim vardı yeni gitti şimdide koçişim geldi bugün erkenci geldi valla

tatlım maaşallah :nazar: inşallah dileğin olur bol bol halvet:KK1::KK1::KK1: ama biraz büyük deyilmi mm leri:44:allah korusun sonra kiste çevirmesin doktora sordunmu iyice veya yalnışmı duysun 23 olmasın:44:

canım sordum 33 er mm dedi sağ ve solda olmak üzere 2 adet.bende kiste çevirmesinden korkuyorum ama bakalım artık beklicez görcez :) evet bu ay bol bol halvet :)) inşallah hepimizin hayırlı haberlerini alırız.

Son düzenleme:
:KK16::KK16::KK16:merhaba anne adayları öncelikle kendimi tanıtayım...

23 yaşındayım

2 senelik evliyim

hiç hamile kalamadım

4 ay klomen 1 kere çatlatma iğnesi bu ayda aşılama oldum...malesef tutmadı....

hiç bir sorunumuz yok sadece klomen kullanmadığım zamanlarda yumurta tembelliği mevcut bende...

diğer bütün tahlilerim temiz çıktı....

Biliyorum bu konu altında çok topik açıldı lakin bi topiğimiz vardı orası bize uğurlu gelmedi kaç aydır kimse hamiş çıkmadı yeniden

temiz bir topiğe taşınalım dedik...bu yolda yürüyen bütün anne adaylarımızda tanışmak kaynaşmak fikir alışverişi yapmak istiyoruz

bu topiğimiz hayırlı uğurlu olsun RABBİM bütün isteyenlere sağlıklı hayırlı huyu suyu güzel yawrular nasip etsin...

bu yolda çok sabırlı olmalı ALLAHA tevekkül olmalı duanın çok rolü vardır...

haydi bismillah

bol hamişli :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:topiğimiz olsun inşallahhhhhh:KK16::KK16::KK16::KK16:
sıra
no

isim
katılıyor

tedavide kaçıncı deneme ?klomen+iğne+aşılama+tüp bebek
batınız
hamişlerimiz
1
özlem ahmet
serephone+cat.ignesi ilk ay
3 nisan
:KK31:
2ascan27Fransaklomen le 2.ay3 nisan
3
nimet06
21
Adana
?
6 nisan

4
sykapusuz
23İstanbulklomen+2.ay
7 nisan
5
dewy
28İzmirklomenle ilk ay
9 nisan
6
elifyeşiller
29
klomenle 2.ay
10 nisan
7
gamzeilhan
31
Ankara
3.ayın klomen cat.ignesi
11 nisan
8
muhammetömer
30
Ankara
klomenle ilk ay
11 nisan
9
zd86
27
İstanbul
2.cat.ignesi bu ay araverdi
12 nisan
10
yoosuun
İstanbul
?
12 nisan
11
hülyamesut
24
klomenle ilk ay
13 nisan
12
rain_ rain
klomen 2.ay
14 nisan
13
rewix
26Ankaraklomenle ilk ay
15nisan
14
yektanur
29
2.asılama
16 nisan
15
oceanshine
28
klomen ilk ay
16 nisan
16
akıgo
27
ilk kez gonal+cat.ignesi
16 nisan
17
muy_ay
25
klomen 2.ay
16 nisan
18
fatmaipek
32
Bursa
klomen ilk ay 2.bebek
16 nisan
19
A&S
bursa
6.denemeklomen ilk kez 2.bebek
17 nisan
20
sedasugur
23
kocaeli
ilk tedavi
17 nisan
21
leyem
klomen 2.ay
19 nisan
22
yunu
27
Trabzon2.klomen denemesi
21 nisan
23
bebetommmm
23
Ankara
4 ay klomen+1 cat.ignesi+1 asılama
23 nisan
24
tobeguk
29
Ankara
klomen+cat.ignesi+östrojen
24 nisan
25
zeynobodrum
30
İstanbul
klomen+cat.ignesi ilk ay
25 nisan
26
faattmaaa
28
İstanbul
4 klomen+3 cat.ignesi bu ay asılama olucak
26 nisan
27
zenderu
27
İstanbul
klomen 2.ay
26 nisan
28
pembeli14
?
27 nisan
29
mysnowgrain
23
3 klomen+ 3 asılama
?
30
pixieess
klomen 2.ay
?
31
pkosun
2.deneme
?
32
feraye 48
2.catlatma ignesi
?
33
beyazkelebek
3.asılama
?
34
41 zeynep
3.asılama
?
35
zeynelim
21
?
?
36
hasretim
26
?
?
37
eşilam
?
?
38
betul11645
?
?
39
yagmur111
?
?

Yeni topiğiniz hayırlı uğurlu olsun kızlar inşallah bu topikte hamişler çoğalır.Rabbim hepinizin gönlüne göre hayırlı evlatlar versin inşallah çok aratmasın.

canım sordum 33 er mm dedi sağ ve solda olmak üzere 2 adet.bende kiste çevirmesinden korkuyorum ama bakalım artık beklicez görcez :) evet bu ay bol bol halvet :)) inşallah hepimizin hayırlı haberlerini alırız.
inşallahda oluşmasında zaten canım benim:KK16:sonrada güzel haberini alırız:KK49::emir_bebek:

Ya ne güzel herkes kaç tane yumurtası olduğunu kaç mm olduğunu ne zaman çatlıyacağını ne zaman ilişkiye gireceğini ne zaman adet olacağını biliyor ben hiç birşey bilmiyorum çatlıcam ya artık ÇATLICAM meraktan. yanlış içtim klomeni kistim patladı gittim acile sonra kendi doktoruma gittim ilacı yanlış içmene rağmen güzel oluşmuş yumurtan çatlamış dedi iliskiye girmişsen 3 hafta içerisinde adet olmazsan Gebe olabilirsin dedi en son üç ay önce adet olmuştum. şimdi ne zamAn yumurtam çatladı ilişki oldu olmadı mı hiç birşey bilmiyorum ya artık gerçekten dayanmıyorum ya geçmiyor zaman geçmiyor

kızlar selam :) ben biraz önce eşimle alışverişe gittim ama alışveriş yapamadan dönmek zorunda kaldık.çünkü benim başım dönüo gibi daha doğrusu her yer birden bulanıklaşıo ve aşırı halsizlik oluo.klomen kullanmıştım bu ay ve şimdide progestana devam ediyorum 2 gündür.neden böle oldu ki? sizden böle olan oldu mu acaba??

kızlar bugün kırmızıları gördüm sonunda.testin sonucu da negatifmiş zaten.çok moralim bozuk çok üzgünüm.üzülmeyeceğim ağlamak yok diyorum kendi kendime ama gözyaşlarım istemsiz akıyo tutamıyorum.bu 4 güblük gecikme çok umutlandırmıştı beni ama malesef acı son...bu ay artık hemen aşılama denemek istiyorum ama dr.umdan pek memnun değilim.Malatyada iyi bi doktor önerebilecek olan var mı?gittiğiniz memnun kaldığınız?ben doğu fertilde uğraş uçara gittim hiç menun kalmadım.klomeni verdi 3 ay kullan gel....sonuç 2. ayımda 6 tane kist..bi arkadaşımın ilk aşılamasında tutturmuştu tavsiye üzerine gittim çok da övüyolardı ama ters bi insan biraz.arayıp rahat rahat bilgi alamıyosun bile.nolur bana yardımcı olun bu konuda...

kızlar bugün kırmızıları gördüm sonunda.testin sonucu da negatifmiş zaten.çok moralim bozuk çok üzgünüm.üzülmeyeceğim ağlamak yok diyorum kendi kendime ama gözyaşlarım istemsiz akıyo tutamıyorum.bu 4 güblük gecikme çok umutlandırmıştı beni ama malesef acı son...bu ay artık hemen aşılama denemek istiyorum ama dr.umdan pek memnun değilim.Malatyada iyi bi doktor önerebilecek olan var mı?gittiğiniz memnun kaldığınız?ben doğu fertilde uğraş uçara gittim hiç menun kalmadım.klomeni verdi 3 ay kullan gel....sonuç 2. ayımda 6 tane kist..bi arkadaşımın ilk aşılamasında tutturmuştu tavsiye üzerine gittim çok da övüyolardı ama ters bi insan biraz.arayıp rahat rahat bilgi alamıyosun bile.nolur bana yardımcı olun bu konuda...

Canım gerçekten çok üzüldüm inanır mısın sabah kalktığımdan beri senin yazmanı bekliyorum güzel haberi aldın da o yüzden yazmadığını düşünmüştüm keşke öyle olsaydı ama lütfen yıpratma kendini bak ezanda okunuyo Allah'tan ümit kesilmez biliyorum üzülüyorsun hayal kırıklığına uğradın ama yıpratma kendimi sabır demekten başka birşey gelmiyo elimizden

Canım gerçekten çok üzüldüm inanır mısın sabah kalktığımdan beri senin yazmanı bekliyorum güzel haberi aldın da o yüzden yazmadığını düşünmüştüm keşke öyle olsaydı ama lütfen yıpratma kendini bak ezanda okunuyo Allah'tan ümit kesilmez biliyorum üzülüyorsun hayal kırıklığına uğradın ama yıpratma kendimi sabır demekten başka birşey gelmiyo elimizden

Birde nasıl yani 3 ay kullan gel demiş hiç kontrollere gitmedin mi niye üç ay,aralıksız her ay içtin mi hiç yumurta takibi yapılmadı mı

valla sabahtan beri içim kıyıldı ağlamaktan.eşim de zorla dışarı çıkarttı.hiç nete giremedim yazamadım oyüzden.biraz da elim varmadı olmadı diye yazmaya.biz bu sınavı ne zaman geçicez yaaa?ne zaman gülecek artık yüzümüz? :KK43:(((

kızlar selam :) ben biraz önce eşimle alışverişe gittim ama alışveriş yapamadan dönmek zorunda kaldık.çünkü benim başım dönüo gibi daha doğrusu her yer birden bulanıklaşıo ve aşırı halsizlik oluo.klomen kullanmıştım bu ay ve şimdide progestana devam ediyorum 2 gündür.neden böle oldu ki? sizden böle olan oldu mu acaba??

progestan dehşet baş dönmesi yapar.günde kaç tane içiyorsun bilmiyorum ama 200 mg 100 mg a göre çok çok baş dönmesi yapıyor ben 200 mg ı günde 2 defa içmektense,100 mg ı günde 3 kez içiyorum o kadar etkisi olmuyor ve akşam içmem gerekeni de yatmadan önce içiyorum yoksa herşey, bütün zemin dönüyor,zor yürüyorum.

Birde nasıl yani 3 ay kullan gel demiş hiç kontrollere gitmedin mi niye üç ay,aralıksız her ay içtin mi hiç yumurta takibi yapılmadı mı

evet cnm aynen öyle oldu.Allahtan ben şüpheci davrandım da burdaki devlete kontrole gittim.klomenle 12. günümde 5cm 3cm 6 tane kist oluşmuştu.dr. aradım böyle olmuş diye onlar butür vakalara alışkın olmadığı için tuhaf gelmiştir anormal bişey yok adetle atılır onlar dedi.bide beni tersledi.hatta korunmayın gebelik olabilir normal sürece devam edin dedi.

bebetom nerelerdesin??girmiyosun pek...tesellilerinize ihtiyacım var.bu arada bir sonraki bat 26 nisan güncellersin bilgilerimi canım...

evet cnm aynen öyle oldu.Allahtan ben şüpheci davrandım da burdaki devlete kontrole gittim.klomenle 12. günümde 5cm 3cm 6 tane kist oluşmuştu.dr. aradım böyle olmuş diye onlar butür vakalara alışkın olmadığı için tuhaf gelmiştir anormal bişey yok adetle atılır onlar dedi.bide beni tersledi.hatta korunmayın gebelik olabilir normal sürece devam edin dedi.

Çok saçma ya şimdiye kadar hiç duymadım böyle birşey daha doğrusu burada okumadım 3 ay üst üste içen birisini nasıl hiç kontrole çağırmaz takip yapmaz bencede sen hemen iyi bir doktor bul özel hastane mı arıyosun

canım farketmez özel ya da devlet.güya en iyisi olsun diye özele gittik.bir sürü de para verdik muayene spermiyogram filan.şimdi bid aşılama düşünüyoruz en az 1000 tl de ona gider.ilçedeyim ben büyük şehir imkanları yok ki rapor da çıkarttıramıyoruz oyüzden.Allah yardımcımız olsun bu süreçte.kime hangi hastaneye gideyim bilemiyorum.ve en geç p.tesi gitmem lazım...

X