klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canım sen şimdi test yapsan silik de olsa çıkar zaten .. iğneden 10-12 gün sonra kanda bakılıo.. senin 14 gün olmuş zaten adetn de gelmediyse belki silik de olsa çıkara idararda ???

doktorumu aradım hafta sonuna kadar bekleyelim dedi ....ona söylemesi kolay tabi ama idrar yaparsam şu an da çıkmaz zaten bu siteden okuduğum kadarı ile cuma gidip kan testi yaptıracam artık....

umarım hamilesindir canım...belirtilerin o yönde ama test için ben olsam yarın yapardım çok sabırsızım çünki:18:[/QUOT

inan sabırlı birisi değilim canım ama kendimi öyle bir oyalıyorum ki aklın şaşar :))) adet olmadan en az 1 gün önce her zaman bilirdim yarın adet olcam diye hiç şaşmazdı....yaa bu ay beni şaşırtacak ya da bu ay başardım ama bilmiyorum....doktorum frenliyor beni yoksa elli defa kan testine gitmiştim :)))

niye sakıncası olsun canım benim,askeri personel eşim..
aaaa ne tesadüffff canım beniki de aynıııııı :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
kızlar ben çıkıyorum siz yeni gelen arkadaşlarımız batlarını+tedavi sürecinizzi yazarsanız listeye alalım sizleride...tedaviniz yoksa yıne yazarız listeye..... bekleyelim bu ay birbirmizi takip edelim hamiş çıkalım inşallahhhhh:KK31::KK31:
canım beklenmeyen bat 17 nisan ama pko olduğum için net tarih veremicem ki inşş gelmez de bana büyük süprüz olur :KK16::KK16:şimdilik herngi bi tedavim yok ama sürekli kullandığım ilaçlarım var glifor corsapirin ve folik asit
Merhaba arkadaşlar,

Sizi bundan önceki 2 topiğinizde de takip ettim bir kaç saattir.En son topiğiniz bu olmuş ilk önce hayırlı olsun diyorum...Bu kadar tecrübeli hanımlar umarım bana da yardımcı olurlar .

3 yıllık evliyim 30 yaşındayım 5 martta ilaç almaya başladım 11 martta iğnemi oldum.Doktorumla konuştum adet günüm bugünler yani dün ya da bugün olmam lazım ama çok şükür ki olmadım :)))umarım önümüzde ki dokuz ay da olmam ...sol kasığımda ara ara sızı şeklince ağrım oluyor ve 10 gün gibi bir zamandır beyaz ya da şeffaf kokusuz akıntım oluyor.Belim kopacak kadar ağrıyor ve midem de yanma var....şimdi sorun şu ben delirmeden daha kaç gün daha beklemeliyim test yapmak için bilen var mı :KK43:((

inşş bebeğin sana sımsıkı tutunmuşur tatlım rabbim nasip etmiştir :21::21:

kizlar smear kultur sonuclarimda temiz cikti.zeynep kamil de dosyam acildi persembe heyete cikcakmisim dua edin su rapor hemen ciksin yaa gitgel yaptim ama islerde hep yolunda gitti kizlaarr bu arada zeynep kamile rapor icin gitmek isteyenler bana herseyi sorabilir elimden geldigince yardimci olurum.

X