klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canım benim hele bi bekle aradan iki hafta falan geçsin.sabırsızım benimm.sabret bitanem sabret.:KK9::KK9::KK9:

yok canım gelmedi,sabah idrar testi yaptım ama tek çizgi çıktı,olmadı sanırım...
canım daha çok yeni evlisin bence hiç stres yapma hepimiz senin yolundan geçtik sabır dilemekten başka çaremiz yok malesef :KK31:ben hiç korunmadığı halde 8. ayım da hamile kalabilmiştim yani herşey nasip kısmet bizim istememizle olmuyo içini ferah tut :KK34:
Tatlım cok teşekkür ederim aynen öyle olacağı varmış olmuş. okudum senin yazdıklarını da çok üzüldüm Allah biran önce kucağımıza bebiş almayı nasip etsin bizede çocuk sevgisini aşılasın yaşadığın şey kolay şeyler değil

allah razı olsun bebeğim ya rabbim yaşadıklarımı kismeye yaşatmasın da gösyetmesin de inan sanki 10 yaş yaşlandım çok zo günlerid benim için en kötütsü bebeğimi kaybettim:KK14::KK14: ve hala hamile kalamadım uğraşıyoruz işte bakalım ne zamna rabbim bidaha nasip edecek
inşş bitanem rabim hepimizin kucağını bebişlere doldursun inşşşşş :KK16::KK16::KK16:

AMA CANIM ben öle hemen çıkacağını düşünmüyorum ki bilmiyorum bu benim fikrim inşallah ki yarın doktora gittiğinde haamile çıkarsın ama benim bildiğim kadarıyla adetin geciktiyse aradan iki hafta falan geçerse o zaman yap testini çünkü o zaman çok daha fazla sonuç alırsın canım ama yine de sen bilirsin. nese fazla canını sıkma stres yapma sevinmene bak, bak adet olmamışsın daha kızzzz.:KK9::KK9::KK9::KK9:

canım daha çok yeni evlisin bence hiç stres yapma hepimiz senin yolundan geçtik sabır dilemekten başka çaremiz yok malesef :KK31:ben hiç korunmadığı halde 8. ayım da hamile kalabilmiştim yani herşey nasip kısmet bizim istememizle olmuyo içini ferah tut :KK34:

allah razı olsun bebeğim ya rabbim yaşadıklarımı kismeye yaşatmasın da gösyetmesin de inan sanki 10 yaş yaşlandım çok zo günlerid benim için en kötütsü bebeğimi kaybettim:KK14::KK14: ve hala hamile kalamadım uğraşıyoruz işte bakalım ne zamna rabbim bidaha nasip edecek
inşş bitanem rabim hepimizin kucağını bebişlere doldursun inşşşşş :KK16::KK16::KK16:

İşte annelik bu yüzden kutsal olsa gerek ama sen bu kadar üzülüp çökme yaşlanma sonra eşin senden daha genç kalır :) eşin nasıl sana destek oluyor mu o da çok istiyor mu

AMA CANIM ben öle hemen çıkacağını düşünmüyorum ki bilmiyorum bu benim fikrim inşallah ki yarın doktora gittiğinde haamile çıkarsın ama benim bildiğim kadarıyla adetin geciktiyse aradan iki hafta falan geçerse o zaman yap testini çünkü o zaman çok daha fazla sonuç alırsın canım ama yine de sen bilirsin. nese fazla canını sıkma stres yapma sevinmene bak, bak adet olmamışsın daha kızzzz.:KK9::KK9::KK9::KK9:

inşallah öyledir canım ya çok sağol,bakalım yarın belli olur.ben yeni evliyim ama eşim yılın 9 ayı doğuda görev yapıyor,önümüzdeki ayın sonunda yine gidiyor o nedenle olsun istemiştik ama olmadı..:KK43:

İşte annelik bu yüzden kutsal olsa gerek ama sen bu kadar üzülüp çökme yaşlanma sonra eşin senden daha genç kalır :) eşin nasıl sana destek oluyor mu o da çok istiyor mu

zaten canım inan o olmasaydı asla başedemezdim çok destek oluyo sürekli beni motive ediyo hiç olumsuz konuşmuyo ne dersem ne istersem yapıyo :KK16:nerdeyse 3 yıldır dr gidip geliyoruz daha bi kere of dediğini surat yaptığını ne gördüm nede duydum o bende de çok istiyo inşş rabbim kalbimize gönlümüze göre verir nasip eder neyse ki eşimde çok şükür sorun yok ben pko olduğum için ve tek tüpüm kaldığı için biraz zorlanıyoruz o kadar derdi veren rabbim dermanımız da verir :KK16:

inan canım sağ sağlim bi bebeğim olabak kadar allahın izniyle sanki dünyanın yükü omuzlarım da :KK14:

inşallah olur canım inşallah.inşallah olurda bebişin eşinin yokluğunu aratmaz sana.üzülme tatlımm benim.eğer böle üzülürsen allahın zoruna gider.sen hep metanatli ol.içini,gönlünü ferah tut.ne sıkıntı yap ne dert.böle kafana takarak sorun çıkarma kendine olacağı varsa da hiç olmaz.sıkıntı yapma hiç bir zaman:KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

inşallah olur canım inşallah.inşallah olurda bebişin eşinin yokluğunu aratmaz sana.üzülme tatlımm benim.eğer böle üzülürsen allahın zoruna gider.sen hep metanatli ol.içini,gönlünü ferah tut.ne sıkıntı yap ne dert.böle kafana takarak sorun çıkarma kendine olacağı varsa da hiç olmaz.sıkıntı yapma hiç bir zaman:KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

bende hep onun yokluğunu aratmasın diye düşünmüştüm,bari hastalansam da önümüzdeki ay gitmeden bir kez daha denesem..

ama olmazki sen bi seviniyonusun bi üzülüyosun gözünüz, yüzünüz hep gülsün üzülmeyin yahu be üzülmeyin diyomm size haaa:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

ama olmazki sen bi seviniyonusun bi üzülüyosun gözünüz, yüzünüz hep gülsün üzülmeyin yahu be üzülmeyin diyomm size haaa:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

çok haklısın canım bizim en büyük düşmanımız STRESS :KK47: dr bana asla kendini kasma üzülme düşünme diyo herşey olacağına varır biz kendimizi üzersek sanki herşey düzelecek keşke düzelse ama oluyo işte :KK50:bende ilk zamanlar çok ağlıyodum hatta bebeğimi kaybettikten sonra günlerce aylaraca ağladım sonrası da hep böyle oldu ama şimdi daha iyiyim rabbim gerçekten dayanma gücü veriyo herşeye rağmen hayat devam ediyo evet çok zor dışarıda da etrafımız da bir sürü hamile bebeği olan var görmesi bakması bile çok zor allahımıza sığınmalıyız derdimiz veren o elden ne gelir...:KK31:

bu abah bi kanal da demek akalını bi roportajı vardı oda bebek tedavisi için hormon tedavisi görüyomuş dediğine göre çok uğraştık çok denemedik olmadı artık kafaya takmayacam oluruna bırakacam :KK31:

valla canım benim adetim 6 nisan göğüsçüklerimde hafif bi sızıntı var.bakalım benim sonum ne olcak:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

valla canım benim adetim 6 nisan göğüsçüklerimde hafif bi sızıntı var.bakalım benim sonum ne olcak:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

inşallah olur dualarım seninle.ben progesteron testi yaptırdım geçen hafta doktorum 10 ve üzerine iyi diyoruz senin 26 çok iyi demişti,o yüzden çok umutluydum ben..

X