klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Günaydın kızlar sizi takip ediyorum ama yazmıyorum cuma gün iki arkadaşım aşılama olacaktı elif ve deniz suzi merak ettim umarım herşey yolunda gitmiştir iki hafta sonra güzel haberler bekliyoruz dualarimiz sizinle benim aşılamam da önümüzdeki hafta içi heyecanlı ve stresiyim

gunaydn canm evet dun asılama oldu senın de ıns tutar hayırlısıyla:KK49::KK49::49

hayırlısıyla kotu bısey duymaycaksn canm merak etme bebıse bı adım daha yaklasacsın

cnm hayirlimi hayirsiz mi anlayamadim.pztesi kontrole cagirdi.rahim duvari yedi mm mis.artik ignelere baslariz dedi.ve asilama yapariz dedi... salak gibiyim suanda...

baktım biri gelin dedi geldimde sen gitmişsin demek aşılamanı oldun hayırlı olsun canım inş.son olur

mrb kızlar listenize baktımda sırayla hamiş kalınmış galiba inşallahta listeniz hamişlerle dolar
olanlara rabbim sağlıkla sıhhatla bağışlasın benim gibi olmayanlarada rabbim en kısa zamanda nasip etsin hepinizin tedavileri hayırlı olsun

tünaydıınnn a kızlar =))) bugün Allaha şükür evdeym çalışmıyorum, oh be.. güzel bir gün olması dileğiylee..inşallah haber bekleyenlerden de güzel haberler alırız..

İyi haber en azından yeni tedavi için herhangi bir sorun yok takma kafana artık

aşılama yada iğne dediği sey ne ? ve ona başlayabilmek için rahim duvarının en az 5 mm düşmesi gerekmiş... iğne ne? nasıl yapılıor günlük dedi ama... anlamadım bilmiyorum..bana anlatırmısınız? vee ilk aşılamayla hamile kalınabilme ihtimali var mı?

X