klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

denız guldenız bebetom ddıgerı kımdı unuttum konusun :)

bebetom yok canım cıkalı cok oldu ama altta burdaymıs gibi gözukuyor liste için girdı ugrastı ama olmamıs ayarlar bozulmus yaa kızlar su gulumsemelerı falan yapıldıgı yer nerdeydi hani gırıp yazdıgımız sayfadakı ikonlar cıkıyordu altta nasıl oluyodu.

CAnım kasıklarımda ağrı oldu ama adet ağrısı gibi değil çok afedersin tuvaletini çok tutarsında bi ağrı olurya öyleydi.akıntımda normal adet olacakmışım gibiydi canım sende belirti var mı??

adet belırtısımı anlamadım bendekını sol kasıgım agrıyor sankı sızlıyorrr arada belıme vuruyor sabahtan berı boyle artık agrı kesıcı ıcecem normalde adetten once goguslerım agrırdı o bıle yok

adet belırtısımı anlamadım bendekını sol kasıgım agrıyor sankı sızlıyorrr arada belıme vuruyor sabahtan berı boyle artık agrı kesıcı ıcecem normalde adetten once goguslerım agrırdı o bıle yok

Canım herkese göre değişir belitiler inş hamilesindir de bizim bebişlere arkadaş gelir :KK1::KK1::KK1:

o zamana sen hamile oldugunu ögrenırsın kıızzz senın müjden daha önce olcak...

ay inşallahhhhhhh sewıncten geberırım herhalde eger adet olmazsam 5 gun sonra test yapacam kız ınsallah ıkız olur asılamada ıkızde olabılıyor benım arkadasım 6 yıldan sonra asılamayla hamısle kaldı ıkızı war su an aylin we ali bı de benım arkadasım 6 ayda bır adet olurdu we cok kıloluydu ılk asılamada hamıle kaldı allah ısterse hersekıl oluyor

evet canım beraber saycaz ama ben böyle iyiyim gecmesın zaman dıyorum bugun adet olmakdan korkuyorum inan

ınsallah canım ya sabretmesı cok zorr belırsızlık helede adete yakın sancılar basaadı mı butun umutlar bıtıyor

Kızlar ya morallerinizi yükseltin biraz hakkımızda hayırlısını versin rabbim...Bebişleriniz doğunca sizi şikayet etcem hep üzdüler kendilerini dicem:KK1::KK1::KK1::KK1:

kızlar günaydın. malum ben malum istenmeyen adetin ikinci günü bugün.dün olmuştumm.ve ne kadar üzülsemde aglasamda peşini bırakmamaya karar verdim.ve dün gece dr umdan randevu aldım bugün saat 10 da gidecem.. bakalım ne diyecek.. korkuyorum ama bununla yüzleşmeliyim diye düşünüyorum.. rabbim beni sınıyor ve ben de sabırla bu sınavıda geçemeye çalışıyorum...

sibelciğim yazdıklarınızı okudum ve sen inş bu ay ( 4 gün sonra) bize buradan haber vereceksin..

eellooocaan sen de bugün ögrenecektin inş vardır... dualarım seninle. inanki yürekten ediyorum..mevlam bir başkasının agzından senin için yapılan duayı daha çok kabul edermiş derler ...inş kabul olur hepimiz bebiş sahibi oluruz cnm

X