klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

bencede sonucu temızse ne dıye cektırcen bır daha ... bence sen ıyı dusun basla asılama o kadar acılı degıl olsa ben acık acık yazarım ınan bana... azcık agrı oluyor masadan kalkmadan gecıyor. bak bu gun denızde yaptırdı oda aynısını soyluyor sor ıstersen:))) teyzende bılır gercı onada sor... korkma cesareını topla bu yaslar bır daha gerı gelmez yasın gen yumurtalar aktıfken hemen basla bak ben 30 yasındayım her gecen gun aleyhımıze ıslıyor sonra pısman olursun... tam zamanı bence :)) adetın 2. gunu gıt dr una baslar o zaten sormak ıstedıgın bır sey olursa burdakı kızlar hep yardımcı olur merak etme :)))

çok sağol cnm gerçekten birilerinden böyle şeyler duyunca morali yükseliyor insanın inş bu ay zamanında adet olurumda giderim dr'a ama bende adette problem geçen ay 2 ay adet olmadım anca söktürücüyle olabildim gliforda adeti ddüzenliyor diyolar inş bendede etkisini gösterirde zamanında adet olurum bide biraz kilo vermem gerekiyo galiba 75 kiloyum pkodan dolayı kilo veremiyorum :))

Tobeguk konu bile vardi kk da cok hamile kalan varmis elif kizz bende yarinmi alip taksam kafama yerlesti simdi

İyi yaptin canim benim acemiligime geldi bak birde o sivi akti ya bende o an bittim sanki adet oldum ve agzimi acmadim bir daha sadece progestani soyledim yarim agizla oyle isde

korkma canım ıcını temızledıler akıntı oluyor ya normalde onu atıyorlar kı kolay olsun dıkıntı olmasın dıye :) hatta o anda ıcerı sıktıgı o ılac bıraz agrıttı aklıma rahım fılmı geldı hafıf bır baskı hıssettım ama cabuk gectı sonra besmele cektı dr asılamayı yaptı :) yakı ısıne gelınce denemekten zarar gelmez herhalde ben deneyım bakalım ne olacak :) hersey bır umut ıste ıse yararsa herkese faydası olur. bu sıteyı ondan sevıyorum ıste bırcok sey duyuyorsun aklına yatanı denıyorsun ıste ...:))

bencede sonucu temızse ne dıye cektırcen bır daha ... bence sen ıyı dusun basla asılama o kadar acılı degıl olsa ben acık acık yazarım ınan bana... azcık agrı oluyor masadan kalkmadan gecıyor. bak bu gun denızde yaptırdı oda aynısını soyluyor sor ıstersen:))) teyzende bılır gercı onada sor... korkma cesareını topla bu yaslar bır daha gerı gelmez yasın gen yumurtalar aktıfken hemen basla bak ben 30 yasındayım her gecen gun aleyhımıze ıslıyor sonra pısman olursun... tam zamanı bence :)) adetın 2. gunu gıt dr una baslar o zaten sormak ıstedıgın bır sey olursa burdakı kızlar hep yardımcı olur merak etme :)))

Evet benim bu ilk asilamaydi canim yandi ama dayanilmicak gibi degildi smear kultur yaptinmi hic ayni o aciyla birde bende yabanci cisimle anlasamam

çok sağol cnm gerçekten birilerinden böyle şeyler duyunca morali yükseliyor insanın inş bu ay zamanında adet olurumda giderim dr'a ama bende adette problem geçen ay 2 ay adet olmadım anca söktürücüyle olabildim gliforda adeti ddüzenliyor diyolar inş bendede etkisini gösterirde zamanında adet olurum bide biraz kilo vermem gerekiyo galiba 75 kiloyum pkodan dolayı kilo veremiyorum :))

canım benım adetlerım duzenlıdır bu konuda kullanılan ılacları bılmıyorum ınan ama burda aynı durumda olanlar var onlar sana yardımcı olur :)) soğan kuru sanırım bu gıbı gecıkmelere ıyı gelıyormus duzene sokuyormus onuda dene derım:))

Kuzucuğum, bilgi verince incileri dökülür Dr ların, kelimeleri biter, sana nasıl harcasınlar??? uyuz insanlar. Keşke sen de sorsaydın canım ya...
Bu arada ben aşılama yaptırsaydım hiçç kalkmadan yatardım herhalde kızlar. Çok psikopatım çünküü:KK37::KK35:hoş olacak olduktan sonra yatsanız da oluuur yatmasanız da....
vallah bende ıkı ayrı kısıden duydum yaslı teyzeler . cok kısıye tavsıye etmısler bebek ısteyen olmus:) aslında benım annem belıne yapıstırırdı. bel fıtıgı vardı onda. bende ılk kez yapıstırdım buyuk olanlardan bır ıkı tane aldım eve. adetten sonra yumurtalar catlamaya yakın oldugu gunlerde belın tam ortasına yapıstırıyormusun. sıcak hıssı verıyor yakan bırsey ama ınsan alısıyor bır sekılde :) kendı cıkana kadar kalıyor orda ama bızde banyo sart malum :) banyodan sonra degıstırıp yenısını yapıstıracagım artık :) bır ıkı gun deneyecegım zararlı bırsey degıl gıbı geldı yaslıların haklı bır yanı var sonucta tavuk bıle sıcakta cıvcıv cıkarıyor derdı annem :) o yuzden sımdı belım oyle sıcak kı ter attırıyor bana :) gercı belıme bezde sardım sıcak olsun dıye ben bugun ondan da olabılır :)))[/QUOTE]
Annenin sözü güldürdü beni:KK9::KK9::KK9: Dur bakıyım ben de deneyeyim bu ay. Çok iyi oldu öğrendiğim. Sağolasın canım ya! Hem bel fıtığı da var ben de.
Şimdi ben Pazartesi yumurtlayacağım pazar başlayayım değil mi?

yınede bıraz burda arastırın ıstersenız ben yaptım am abenım gozum karadır :) sorun olacagını sanmıyorum ... altı ustu yarabandı gıbı bırsey sonucta :) pazar yapmanı tavsıye ederım am adr larda kızıyor bole ek seylere :) ıncır yemek su ıcmek gıbı belkı bunada soyleyecek lafları olur :)))

canım benım adetlerım duzenlıdır bu konuda kullanılan ılacları bılmıyorum ınan ama burda aynı durumda olanlar var onlar sana yardımcı olur :)) soğan kuru sanırım bu gıbı gecıkmelere ıyı gelıyormus duzene sokuyormus onuda dene derım:))

aynı durumda olan çok insan var biliyorum sürekli takip ediyorum ama bugün ilk kez yazdım üye olmadan öncede her sorumun cevabını burda buluyodum en sonunda bende üye oldum :) hamile kalanların tecrübeleri çok umutlandırıyo beni oyüzden bunları okumayı seviyorum :KK70:

arzuuu canım ya hos geldın okuyorum arada yazdıklarını ama cevap yazamadımsa kusura bakam :))) YA sen asılama yaptıgın gun ılıskı olmadı degıl mı yanlıs mı hatırlıyorum ertesı gun muydu??? :)))) hıc ozelın kalmadı ama kusura bakma bana dr bu gece ılıskı dedı ama kararsız kaldım :))

arzuuu canım ya hos geldın okuyorum arada yazdıklarını ama cevap yazamadımsa kusura bakam :))) YA sen asılama yaptıgın gun ılıskı olmadı degıl mı yanlıs mı hatırlıyorum ertesı gun muydu??? :)))) hıc ozelın kalmadı ama kusura bakma bana dr bu gece ılıskı dedı ama kararsız kaldım :))

Canım benim doktorum bu gece değil yarın geceden itibaren gün aşırı ilişki demişti canım.

Yarin onemli biseyyy varr melegimizin kalp atislarini annesi ve babasi duycakkk vee annesi hemen bize teyzelerine haber verceekk

Yarin onemli biseyyy varr melegimizin kalp atislarini annesi ve babasi duycakkk vee annesi hemen bize teyzelerine haber verceekk

ana kız kendımı dusunmekten unuttum ya ben onu :))) hadı bakalım hele yarın olsun gercı yarın ben kete yapacagım o uzden aksam gelırım anca:) ama okurum :))

X