klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

bu ay ben de umutluydum ama klomen falan vermeyince doktor yine kayıp bir aymış gibi geliyor.kahroluyorum bazen.keşke korunmayı çok daha erken bıraksaydım.böyle uzamasaydı.normalde hiç üzülmezdim ama bu ay kötü hissettim kendimi.mayısa çok iyi bakıyordum oysaki:KK43:

Nasil yani ilacmi icmiceksin

bu ay ben de umutluydum ama klomen falan vermeyince doktor yine kayıp bir aymış gibi geliyor.kahroluyorum bazen.keşke korunmayı çok daha erken bıraksaydım.böyle uzamasaydı.normalde hiç üzülmezdim ama bu ay kötü hissettim kendimi.mayısa çok iyi bakıyordum oysaki:KK43:

canım madem klomen wermedı sende ıncır kürüyle sogan kürünü yap cok ıyı gelecektır bosa gecmemıs olur

gundeniz canım baktım şimdi tahmin ettigim seymiş
sen kucukken anneni azmı emdin merak ettim sora bakım anana
balık et süt ve ürünleri tukettınmı düzelir bence halsiz dustun yaa ondan bu hamilelige engel degil yani
birde canım sen zayıf birisin galiba protein eksik yaa öyle canlandı gözumde

Kızlar sonunda tüm işlerim bitti :KK16:
Güldeniz canım inş sonuçların temiz çıkar canım. Ben sana bu cuma mı diye sormuştum ya sanki içime doğmuş. Bak yarın öğreniceksin. Cuma mübarek günde :KK16: allahın izniyle herşey yoluna girecek canım. Sen kalbini ferah tut. Şu üşütmeyi de ihmal etme. Biran önce doktora görün cnm.
Elif, Deniz heyecan var mı kızlarr? Ben uyuyamamıştım heyecandan. Eşimde nöbetteydi. Kendi kendime oturdum tüm gece.
İnş sizlerinkilerde hayırlısıyla tutacak :KK16: ve hamiş kalcaksınız :KK49: dua edicem size

Hsg yaptırdım ne tırstım yawww ağlaya ağlaya canım çıktı ama hiç acımadı bayada komikti ben masada yatıyom millet etrafımda dolaşıp muhabbet ediyodu eşimde yanımdaydı ben rahat rahat bacaklarımı açtım yattım allaha şükür temiz tüpler açık rahim konumlanması düzgün dedi bakalım hayılısı eşim temiz çıkacağını biliyodum 350 tl şıkışmış diyooooooo:)))))))sizlerden ne haber ben yine 15. günü yumurta takibine gidiyim diyorumbakalım ilaçsız yumurtluyormuyum:))))

gundeniz canım baktım şimdi tahmin ettigim seymiş
sen kucukken anneni azmı emdin merak ettim sora bakım anana
balık et süt ve ürünleri tukettınmı düzelir bence halsiz dustun yaa ondan bu hamilelige engel degil yani
birde canım sen zayıf birisin galiba protein eksik yaa öyle canlandı gözumde

Allah razi olsun bktgn icin cnm.vallaha ne kadar emdm bilmyrm ama annem hep söylr sen hc beni üzmdn ne verdysem yedn diye.cnm 70kilo oldu evlendktn snra gerci bu aralar verdm biraz.hc gücüm kuvvetim yok deniz ya.

2Sonuc alcm birini kan verdgm yerdn dgrini doktordan.artk doktr bkip söylyck.Allahm insallah iyi cikarda tedavime kaldgm yerdn dvm edrm ya.bi sonucta protein s eksikligi var diyr.bi bilgnz var mi
Canım pıhtılaşma sorunu bu. Genelde genetik Dr ları yapar bu testi. Benim de kızım öldüğünde kan pıhtılaşmasından mı öldü acaba diye yaptırmıştık. Bacağındaki tıkanıklığın sebebi bu olabilir canım. Konu ne tam olarak bilmiyorum ama sordundiye cevap yazdım tatlım. Bu konuyla ilgili sorularını sorabilirsin canım, az çok bilgim var.

Son düzenleme:
Hsg yaptırdım ne tırstım yawww ağlaya ağlaya canım çıktı ama hiç acımadı bayada komikti ben masada yatıyom millet etrafımda dolaşıp muhabbet ediyodu eşimde yanımdaydı ben rahat rahat bacaklarımı açtım yattım allaha şükür temiz tüpler açık rahim konumlanması düzgün dedi bakalım hayılısı eşim temiz çıkacağını biliyodum 350 tl şıkışmış diyooooooo:)))))))sizlerden ne haber ben yine 15. günü yumurta takibine gidiyim diyorumbakalım ilaçsız yumurtluyormuyum:))))
geçmiş olsun canım. çok şükür temiz çıkmış.benim çok acımıştı. o anı hatırlamak bile istemiyorum :KK43:

Güldeniz canım inş sonuçların temiz çıkar canım. Ben sana bu cuma mı diye sormuştum ya sanki içime doğmuş. Bak yarın öğreniceksin. Cuma mübarek günde :KK16: allahın izniyle herşey yoluna girecek canım. Sen kalbini ferah tut. Şu üşütmeyi de ihmal etme. Biran önce doktora görün cnm.
Elif, Deniz heyecan var mı kızlarr? Ben uyuyamamıştım heyecandan. Eşimde nöbetteydi. Kendi kendime oturdum tüm gece.
İnş sizlerinkilerde hayırlısıyla tutacak :KK16: ve hamiş kalcaksınız :KK49: dua edicem size

Evet cnm öyle dmiştin.senin kalbın temiz ya cnm benim.insallah her sey yoluna grer

bende var dı gecti normal ultrasyon muanesi gibi geliyor suan burda heyecanım yatısıyor gece herkez uyuyunca ne olur bilmem artık.
bencede takip ettir.
yaa bu soğan kürü bir benim işime yaramadı herhalde. polikistikler inci gibi duruyor hala :KK43:

sen dayanabilecek misin acaba :KK1::KK1:

dayancam kızz valla elif aklımı çelmezse dayancam

Nasil yani ilacmi icmiceksin

cnm ilaç içiyorum ama klomen değil.cyclo progynova diye bir ilaç.korunma sağlamıyormuş.hamile kalma durumu olabiliyor ama yumurtam büyüyecek mi çatlayacak mı bilmiyorum.rastgele bir ay olacak

soğan kürü yapamam ben ama çok soğan yiyorum:KK1:her akşam 2 incir yiyorum ama bu akşam canım istemedi yemedim

Zd ciğim ve elifciğim umarım yarın aşılamanız size bebişinizi getirir hayırlısıyla. Dualarım sizinle. Şansınıza mübarek günde de olacakmış:KK34::KK34::KK34:

X