klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

günaydın kızlarrrr...ne var ne yok?

güldenizcim sana da günaydın. evet bu aralar pek uğrayamıyorum. bu aralar çok sık misafirim var. bazen giriyorum hesabı açmadan okuyorum ama yazmaya fırsatım olmuyor canım. sen nasılsın canım?

Kulakların mı çınladı:KK1:oh ya özlemstm seni,nasl olaym ya evlendgmdn beri habire hastaym.simdide sırtm tutlmus nefs alamyrm.sen naslsn canım?

Kulakların mı çınladı:KK1:oh ya özlemstm seni,nasl olaym ya evlendgmdn beri habire hastaym.simdide sırtm tutlmus nefs alamyrm.sen naslsn canım?

valla ne yalan söyliyim ben de sizi özlüyorum. kıskanıyorum yazamayınca :)) ben de çok şükür iyiyim canım. hala regl olmadım. söktürmek için bişeyler içeyim dedim. ama önce tedbir amaçlı kan testi yaptırdım. yarın alıcam sonucu. bir de kapanıcam ya bu aralar alışverişe daldım :)) canım üşüttün mü yoksa? sırt tutulması ondan da olabiliyormuş. bacağın nasıl oldu datlum?

valla ne yalan söyliyim ben de sizi özlüyorum. kıskanıyorum yazamayınca :)) ben de çok şükür iyiyim canım. hala regl olmadım. söktürmek için bişeyler içeyim dedim. ama önce tedbir amaçlı kan testi yaptırdım. yarın alıcam sonucu. bir de kapanıcam ya bu aralar alışverişe daldım :)) canım üşüttün mü yoksa? sırt tutulması ondan da olabiliyormuş. bacağın nasıl oldu datlum?

Ceryanda kaldm cnm,o yüzdn üsüttm.hadi bkalm belki hamilesndr hc belli olmaz.alisverisnde hayirli olsun:)

Ceryanda kaldm cnm,o yüzdn üsüttm.hadi bkalm belki hamilesndr hc belli olmaz.alisverisnde hayirli olsun:)

benim her ay böyle gecikiyor :KK43:( o yüzden hiç umutlu değilim. zaten bu gecikmeler yüzünden 1 senedir 2 ayım boşa geçmiştir. valla adet olabilmek bile güzel. eskiden hiç gecikmeler olmazdı. korunmayı bıraktıktan sonra oldu. sabahları eskiden kalabalık olurdu burası artık pek kimse uğramıyor. bu arada alışveriş konusunda tavsiyelerin var mı? ne alacağıma bir türlü karar veremiyorum :KK9::KK9:

benim her ay böyle gecikiyor :KK43:( o yüzden hiç umutlu değilim. zaten bu gecikmeler yüzünden 1 senedir 2 ayım boşa geçmiştir. valla adet olabilmek bile güzel. eskiden hiç gecikmeler olmazdı. korunmayı bıraktıktan sonra oldu. sabahları eskiden kalabalık olurdu burası artık pek kimse uğramıyor. bu arada alışveriş konusunda tavsiyelerin var mı? ne alacağıma bir türlü karar veremiyorum :KK9::KK9:

Inan benimde hep gecikyr.bekarken sn bir yil düzene grmsti evlendikten snra bozuldu yine.kiyaft knusunda,etekle gömlek cok isine yaraqg.pantlnlada uzun tunik..üzerine sportif kap alabilirsn cnm.evet ya pek sessizlesti bu aralar burasi

Inan benimde hep gecikyr.bekarken sn bir yil düzene grmsti evlendikten snra bozuldu yine.kiyaft knusunda,etekle gömlek cok isine yaraqg.pantlnlada uzun tunik..üzerine sportif kap alabilirsn cnm.evet ya pek sessizlesti bu aralar burasi
ben kapalılara etek ceket çok yakıştırıyorum. ama biraz klasik oluyor. evet kaplardan almayı düşünüyorum ben de. çok güzel onlar. hem spor duruyor.
arzu dışında hamiş olanlar artık uğramıyor buralara. unuttular bizi :2:

oy kuzummmmm ınsallah bebegım yaa ama senınkının olmasını kendımden daha cok ıstıyorum nıye yalan soyleyım ben hıc degılse kocamla ewımde mutlyum kaynanam yukarıda ama uzak gıbı ama senın daha cok ıhtuyacın war herseye sukur etmek lazım ı yuzden senınkını daha cok ıstıyorum ınsallahhhhhhhhh olurrrr

canm benım cok tsk edrım Allah hepımıze nasıp etsın hayırlı ve saglıklı evlatlar ıns. tabıkı herseye cok sukur beterın beterı var her zaman rabbım gonlune gore versın senın de butun arkadalarımızın da bırlıkte:KK49::KK49::KK1::KK49:

Zaten bizi bizden başka kimse anlamaz kocalarımız bile benim dün belimde ağrı vardı söktürücü kullanıyorum 4 gün daha içicem adetin 30.günüydü dayanamadım gittim kontrole belki vardır bi gelişme diye Dr muane etti aynı dedi en son kontroldeki gibi dedi hiç değişmemiş bende rezil olmamak için çok ağrım oldu dedim sadece regli olduğum zaman böyle oluyo dedim belki idrar yıllarında iltihaplanma vardır dedi yanma var mı dedi hayır dedim ağrı kesici verdi. Birde heyet raporunu sordum yaş sınırı var mı diye hayır dedi o tüp bebek için geçerli aşılamada yok dedi bende aşılamamı olucam dedim hayır dedi evrakda öyle göstericez raporu alabilmen için öyle yani biran önce kırmızıları bekliyorum. (Ne kadar çok dedi dedim yazmışım:))))

canım o zaman benım doktorum neden olmuyor dedı ya ne bıcım ınsandır bunlar esım de daha maasını almamıstı bır suru borc aldık ondan bundan ya senınkı ozel mıydı

selam kızlar gecmısı okuyamadım. bugun yenı pc basına oturdum... dr a gıttım. 18 olmus yumurtalar. bugun 11 de catlatma ıgnesını yapacagım. cuma 11 dede asılama olacak ınslalah...

hayırlı olsun canm benm ıncıre devam edıyor musun ben yıyemedım bu ay yesem mı acaba sana da dua edcem canm yasın de okuycam ınsallah bu sefer olur

Gece 12 de vurcam da yaa kendinmi vurabilirmiyim ki dedim sen kendinmi vurcan ben oncekileri hep disarda vurdurdum ama bu gece 12 de cikmiyalim diyorum da ama kocamda ben vuramam dedi kiyamiyor igne yaa onu dicektim sen kendinmi yapcan

canm senın ıcın de yasın okuycam dua edcem ıns. bu sefer olcak elıfle bırlıkte mujdeyı vereceksınız ınsallah:KK49::KK49::KK49::KK55::KK1:

kızlar ben arada bakarm yıne acık kalsın ıslerımı yapayım sımdı gelırler bugun erken gelecekler malesef:KK60::KK60::KK60:

Denizcim hayırlı uğurlu olsun. İçi dolu kocaman göbişin olsun inşallah :KK49: :KK16:
Buarada herkese günaydın kızlar :KK3:
sagol canım
Günaydn kızlar.deniz,elif ignelerinz hayirli ugurlu olsun inşallah
sagol canım senınde bıran önce sonucun cıksa iyi olcak.
Özge,elif(elifyesiller),gamzeilhan ugramyrsunz.niyeee?hele yagmur111 hamile kaldi ve gtti. . .
hamile kalıp ugramayanlara bende kızıyorum inan ama yapcak bişey ...
canm senın ıcın de yasın okuycam dua edcem ıns. bu sefer olcak elıfle bırlıkte mujdeyı vereceksınız ınsallah:KK49::KK49::KK49::KK55::KK1:

sagol canım cok tesekkur ederim bende bırazdan yasin çeşitli dualar meryem suresi vs.okucam yarın sabah saat 8:30 orda olcaz eşim için anca ögleden sonra gelicem eve yarın okuyamam o yuzden bugunu ve bu aksamı dua lara ayırdım (hepimizinde isimlerini eklicem) acaba asılama esnasında agrı acı oluyomu ki

isim
katılıyor

tedavide kaçıncı deneme ?klomen+iğne+aşılama+tüp bebek
batınız
hamişlerimiz
hilbar
:KK49: :nazar:
adenozin
akigo
28
klomen cat.ignesi ilk kez
valentines
:KK49::nazar:
aysemm061
yagmur111
23
diyarbakır
2.klomen cat.ign.
:KK49::nazar:
elifyeşiller
29
klomenle 3.ay
6 mays
:KK31:
beyazsiyah
32
Antalya
1 ölü dogum 1 asılama
7 mayıs
dilekkızıltan
28
izmir
ilk klomen denemesi
8 mayıs
sibeldogan
21
Adana
5.ay klomen denemesi
9 mayıs
sedenim
31
klomen tedavisi
11 mayıs
dewy
28
izmir
klomenle 2.ay
11 mays
sykapusuz
23
İstanbul
klomen 3.tedavisi
12 mayıs
fatma ipek
32
bursa
klomenle 2.ay 2 bebek
14 mayıs
fundurtan
30
2.kez klomen tedavısı
14 mayıs
zd86
27
istanbul
2.klomen cat.ignesi bu ay asılama
16 mayıs
bebetommmm
23
Ankara
4 ay klomen cat.ignesi aşılama
bu ay ara verildi.
22 mayıs
pixeess
Malatya
22 mayıs
oceanshine
28
Samsun
Cyclo progynova ile 1 ay korunmasız devam
25 mayıs
ascan
27
fransa
klomen le 2.ay
?
sırr
31
konya
klomen cat.ignesi 2.deneme
?
zynn
23
Diyarbakır
6 klomen cat.igne denemesi
mayıs da asılama olcak.
?
pembeli14
?
pureipek
32
?
zenderu
27
İstanbul
klomen 2.ay
?
faattmaaa
28
İstanbul
4 klomen+3 cat.ignesi bu ay asılama olucak
?
zeynobodrum
30
İstanbul
klomen+cat.ignesi ilk ay
?
tobeguk
29
Ankara
klomen+cat.ignesi+östrojen
?
yunu
27
Trabzon
2.klomen denemesi
?
kaptanelif
30
erzurum
1 tane catlatma ignesi asılama
?
leyem
klomen 2.ay
?
A&S
bursa
6.denemeklomen ilk kez 2.bebek
?
yektanur
29
2.asılama
?
rewix
26
ankara
klomenle ilk ay
?
rain_rain
klomenle 2.ay
?
muv_ay
25
klomenle 2.ay
?
pepeti
3.klomen denemesi
?
hülyamesut
24
klomenle ilk ay
?
angeis42
klomen cat.ign.
?
yoosuun
istanbul
?
gamzeilhan
31
Ankara
3.catlama ignesi
?
muhammetömer
30
Ankara
klomenle ilk ay
?
talibim
?
beyazkelebek
3.asılama
?
özlem ahmet
serephone+cat.ignesi ilk ay
?
sedasugur
23
kocaeli
ilk tedavi
?
nimet06
21
Adana
klomenle 2 deneme
?
mysnowgrain
23
3 klomen+ 3 asılama
?
pkosun
2.deneme
?
feraye 48
2.catlatma ignesi
?
41 zeynep
3.asılama
?
zeynelim
21
?
?
hasretim
26
?
?
eşilam
?
?
betul11645
?
?
cihiitlenbik
?
?
[/QUOTE]
kızlar listede batlarını yazmayanlar cok:26: mayıs ayına da girdik lütfen yazalım:KK6::KK6::KK6:

sagol canım

sagol canım senınde bıran önce sonucun cıksa iyi olcak.

hamile kalıp ugramayanlara bende kızıyorum inan ama yapcak bişey ...

sagol canım cok tesekkur ederim bende bırazdan yasin çeşitli dualar meryem suresi vs.okucam yarın sabah saat 8:30 orda olcaz eşim için anca ögleden sonra gelicem eve yarın okuyamam o yuzden bugunu ve bu aksamı dua lara ayırdım (hepimizinde isimlerini eklicem) acaba asılama esnasında agrı acı oluyomu ki

agrı olmuyo dedıler canm A llah kabul etsın ınsallah o duaların hurmetıne besıson e kavusursun canm

arkadaşlar canım çok sıkkın geçen ay yumurtam olmadığı için aşılama yapılamadın bu ay tam hastalanayım başlayalım derken eşime görev çıktı doğu ya gidiyor,korktuğum başıma geldi,bugün adetimin ilk günü aşılama için ne kadar süreye ihtiyacım var??

X