klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Doğru söylüyosun canım doktorda önemli olan moral dedi inş hayırlıyla sağlıkla kucağımıza alırız

İnş canım . Sen şimdi panik yapıyorsun anlıyorum seni ama aklındaki kötü düşünceleri at . Bebişin de etkileniyor seninle irlikte unutma. Sen huzurlu mutlu olursan bebişinde huzurlu mutlu olur

İnş canım . Sen şimdi panik yapıyorsun anlıyorum seni ama aklındaki kötü düşünceleri at . Bebişin de etkileniyor seninle irlikte unutma. Sen huzurlu mutlu olursan bebişinde huzurlu mutlu olur

CAnım kalp atışlarını duyduktan sonra rahatladım aslında takmamaya çalışıyorum

kızlar kasıklarımda hafifi hafif hisler var sanki istenmeyen bat gelior gibi.. boşamı gitti onca emek yine..eeloocaannn sen nasılsın durumunda var mı bir değişiklik.hissettigin bişey..

kızlar kasıklarımda hafifi hafif hisler var sanki istenmeyen bat gelior gibi.. boşamı gitti onca emek yine..eeloocaannn sen nasılsın durumunda var mı bir değişiklik.hissettigin bişey..

canım kasıklardakı agrı hem hamılelık belırtısı hemde adet belırtısı adet de olmayabılır

yok canım olmayacak dırek bas. o zaten hazır merak etme:))))))))

Sagol canim valla sende ben gibisin anliyosundur bu sorulari niye soruyorum kusura bakma birde vurdurdugum yerde biseyler yapiyimus gibi yaptilar megersem hep orda yaptiriyim diye yapmislar onlarda cikarip basmislar meger insan bilmiyince dimi ama

denız canım sen ıgnelere devam edıyor musun yoksa bıraktın mı. ben bugun dr sormayı unutmusum gonal f devam edeyım mı dıye. gecen sefer devam etmıs mıydım hatırlamadım ya...

denız canım sen ıgnelere devam edıyor musun yoksa bıraktın mı. ben bugun dr sormayı unutmusum gonal f devam edeyım mı dıye. gecen sefer devam etmıs mıydım hatırlamadım ya...

Yok canim dun aksam sondu hatta 100 toz kaldi dedim hani onu da vurdur der gibi o da kalsin dedi bitti yani igne olayi birde bence vurmamak daha iyi sonucda buyudu catlattik niye buyutme vurcazki mantikmen ama yarin sor istersen

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…