klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Nasil uzerinde hazir siringa yazilyor gobekden 3 parmak altta batirip bascammi?

Hepimizin gönlündeki olsun inş. Hepimiz hakediyoruz. :KK16:
Kız iğne göbekten 3 parmak altamı yapılıyor. Benim hemşire arkadaşim göbek hizasından 5 cm kadar sağ ya da sol da vurmuştu. Bana da öyle yap demişti.
Evet butun igneleri 3 parmak uzaga yaptim bunu da ogle vur yada vurdut dedide isde disarda vurdururum diye sormadim nasil oldugunu simdide gece cikmak istemiyorum.elif anlatsada kendim vursam
Slm kızlar nasılsınız??? :KK54::KK54::KK54::KK54:
Slm iyiyiz.

Evet butun igneleri 3 parmak uzaga yaptim bunu da ogle vur yada vurdut dedide isde disarda vurdururum diye sormadim nasil oldugunu simdide gece cikmak istemiyorum.elif anlatsada kendim vursam

Slm iyiyiz.

canım acınca anlarsın zaten ahzır sırınga. yerını az once tarıf ettıgım gıbı bul oraya batır. yavas yavas bas sırıngaya bırden yapma. bırde bıtınce 10 sanıye kadar bekle oyle cıkar ıgneyı vurdugun yerden hepsı bu dıger ıgneler gıbı hıc merak etme... bu arada dıger yazdıgımı okudun mu yerını tarıf ettım ama ....

Canım pazartesi gitmiştim ilaç iğne verdi önemli bişey değil olabilir dedi kalp atışlarını falan duymuştık zaten çok afedersin çamaşırımı bile kirletmiyo ama yinede insan korkuyo

Doktor önlemi almış canım. Sen içini ferah tut o zaman. İlk 3 ay kendini yorma yeter

Nasil uzerinde hazir siringa yazilyor gobekden 3 parmak altta batirip bascammi?

canım gobekten vuracaksan hangı tarafta yumurtan gelısmısse o taraftan yap mesela sagdakı yumurtan mı gelıstı, gobekten 4 parmak saga yap. solda ıse aynı sekılde soldan 4 parmak yap. aslında cok onemlı degıl cunku o ıgneyı koldan bıle yapıyor bazı hemsıreler... benım ılkını hemsıre vurmustu sagda mı yumurtan solda mı dedı o zaman sagdaydı. gobekten 4 parmak saga yapmıstı. benım bu sefer ıkı tarafta da var :))) ole denk gele vuracam zaten...
Yumurtanin gelistigi tarafi bilmiyomki hatirlayamadim neyse ortadan vursam olur mu?oncekiler hep koldan oldu 2 sefer ilk gobekden olcak simdi elif hazir zaten cikarcam hicbirsey yapmadan gobegime vurcam

X