klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Gecmiş olsun bu konuyla ilgli pek bir bilgim yok ama dr agrıların gecer dediyse insallah tez zaman da gecer.

selam kızlar bıraz kendımden bahsedıyım 21 yaşındayım nisanda 1 yıllık evli olucam evlendıkten 3 ay sonra korunmayı bıraktım ve pko teşhisi konuldu hala bebeğim bana gelmediii ve ben artık sabırsızlanıorum bu ay klomene başladım allahım bu ay mucezımı bana vermesini çokk istiorumm hem evlilik yıl dönümü hediyem gelmiş olurrr gel beiiiş gellllll hee birde ben obezıte hastasıyım baya kıloluyum ve dıyetteyım ama bakalım

daha yaşın çok genç. rahat ol. inş en kısa zamanda olur.

sonunda yeni bi topiğimiz oldu.inşallah burası bize uğur getirir.inşallah herkez hamiş olur.ayyyyyy inşallah

selam kızlar yen, topiğiniz hayırlı olsun
bende kendimden bahsedeyim ;26 yaşındayım pko hastasıyım 3yıl önce bi dış gebelik geçirdim çok geç kalındığı için
amaliyatla alındı ve sağ tüpüm de gitti...sonrasın da hsg tedaviler derken en son bi prof gittik bi olumsuz aşılamam olduben neden niye olmadı diye araştırırken dr bi şekilde sorun olup olmadığı anlaşılır dedi laporoskopi ve histereskopi dedi beni 7 ay oyalamıştı madem bi çözümü vardı keşke baştan yapsaydı deyip bıraktık lanet dr tekrar eski dr gittik hemen gün verdi aralığın 3 de operasyonum yapıldı ve iyi ki de yapılmış sol tüpümün girişini tıkayan polip bulmuş ayrıca rahim kanalaında da bi tane bulmuş yani anlayacağınız iyi ki yapılmış...dr bundan sonra işimiz kolaylaştı dedi tam taviye başlayacaktık ki adetim gecikti dr gittik bide ne olsun 7cm büyüklüğünde kist var nasıl eve geldiğimi bilemez oldum ağlaya ağlaya bi hla olmuştum hemen doğum kont hapı verdi çok şükür geçen gün gittik kist yok hatta kendiliğimden yumutlamışım bile dr bu ay böyle geçsin bidaha ki işi şansa bırakmak yok dedi işte böyle biraz uzun oldu kusura bakmayın bu 3 yılda başıma gelmeyen kalmadı inşş rabbim hepimize evlatlarımnız sağ sağlim nasip eder

bu ara da 3 aydır glifor coraspirin ve folik asit kulnıyorum

pempiş senin bugün batın geldimi merak ettim ayy inşallah gelmemiştir canımmm.

kızlar ben de 27 yaşındayım ve 5 aylık evliyim.ilk günden beri bebek istiyoruz ama olmadı.geçen ay klomen ve iğne vuruldum çatladı ama tutmadı.bu hafta tekrar 2. kez klomen e başladım inşallah bu topik uğur getirir bize ya daha fazla beklemeyelim

canım öncelikle aramıza hoşgeldiiiiinnnnnn sanırsam çok zor şeyler yaşamışsın.ama neyseki atlatmışsın çok şükür.inşallah burası sana uğurlu gelir sende bebişini alırsın kucağını canım.

çok tşk ederim bebeğim sanırım benden bahsediyosun evet çok acı şeyler yaşadım hepsi tecrube işte rabbim bizi sınıyo yine bugünümüze çok şükür olsun derdi veren rabbim dermanımızı da verir
inşş hepimşize uğurlu gelir bitanem hepimiz evlatlarımıza kavuşuruz

yaa çok geçmiş olsun. çok üzüldüm. Allah en kısa zamanda atlatmanı nasip etsin.ilaçları kullanırken dikkat et bari bundan sonra.

Cok teşekkür ederim. Bir daha asla ilaçları yanlış içmem sabırsızlıktan çatlıyorum resmen biran önce bu ay geçsede tekrar tedaviye başlasam

canım çok gelmiş geçmiş olsun rabbim bidaha yaşatmasın inşş

benim de geçen ay kistim vardı yumurtam çatlayamadığı için kiste dönüşmüştü 7cm büyüklüğündeydi çok şükür ki patlamadı doğum kont hapıyla atlattım senin ki aslında küçükmüş ama işte olacağı varmış olmuş bitmiş

Tatlım cok teşekkür ederim aynen öyle olacağı varmış olmuş. okudum senin yazdıklarını da çok üzüldüm Allah biran önce kucağımıza bebiş almayı nasip etsin bizede çocuk sevgisini aşılasın yaşadığın şey kolay şeyler değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…