klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

sağol canım. biliyorum yalnız değilim ama insan düşünmeden yapamıyor. artık başkalarının bebeklerini bile sevemiyorum. hemen gözlerim doluyor. gönlüme bir ferahlık gelse çok daha kolay olacak biliyorum.

insallah canım Allah herkezin gönlune göre versin
amin kuzuşum günaydınnn biz düngece ilk çalışmayı yaptık bakalım bugün 2. ye devam sonrada progestan kullanıcam bebek olursa tutunsun diye..

anadolu yakasında özel bır hastanede o zaman kı dr kendı cektı.

annemler anadolu yakasında oturuyor. orada da çekilebilirim. ya ben çok korkuyorum. hangi hastane, ne kadara çekilmiştin canım? çok canın yanmış mıydı?

arkadaşlar bat tarihim bugündü,sabah idrar testi yaptım,kocaman bir tek çizgi,klomende iğne de işe yaramadı..

Son düzenleme:
.amin!!!sende durumlar nasıl canım
canım ben bu ay özel bişey yaomıyorum adetin 3 gunu testler yenilenmeye basladı zk (zeynep kamilde) testler yenileniyor ve asılama için rapor cıkarcam 2 asılamadan sonra tüp bebek ıcın rapor cıkarcam bakalım ıns.hersey yolunda giderde adet tarihime kadar rapor cıkar.cunku bu ay bosa gitti nisanda bosa gitmesin isterim.ama bır bakımada kafam rahat ay suram agrıyor buram agrıyor derdim yok ilac içmedigimden ama yumurtlama haftamdayım calısmaları kafama takmıyom kafama göre takılıyom bu ayy bakalım adet olabilcekmıyım.

Kızlar günaydın şimdi acilden eve gidiyorum çooook kötüydüm kistim patlamış sabah 6 buçuk lavobo için kalktım sıkıştığım için ağrı girmiştir diye düşündüm ama alakası yokmuş yatağa uzandım kıvrandım kıvrandım hemen eşim hastaneye götürdü tahliller ultrason felan çekildi anlattım ilaçları ne içtiğimi kistin patlamış dedi klomenle yumurtalar oluşmuş kistin bi tanesi 4 cm olmuş çatlamasıyla içimde sıvı oluşmuş kanla da karıştığı için ağrı yapıyormuş bu kadar sancağa iyi dayanmışsın dedi ameliyat demicem dedi zaten bebek için uğraşıyorsun 2 gün istirahat et cuma tekrar kontrole gel dedi ağrı kesici verdi ağrıların olabilir dedi. Hani anlattım ya ilaçları yanlış içtim diye Dr anlattım şu ağrıların bi geçsin dedi tekrar ilaçlarını doğru bi şekilde kullanırsın dedi

annemler anadolu yakasında oturuyor. orada da çekilebilirim. ya ben çok korkuyorum. hangi hastane, ne kadara çekilmiştin canım? çok canın yanmış mıydı?

canım öyle sasalı bir hastane degildi kac para verdim hatırlamıyorum ama canım oyle cok acımadı tabi acı oluyor ama cok az hastaneyi soylıyım istersen ama yani daha iyi biryerde cektirebilirsin ben dr orda oldugu için cektırmıstım sonrada bıraktım zaten git bir özel hastaneye cekıl kendi gittigin dr cekemezmı devletemı gidiyorsun takıpe

canım şimdi doktorumla görüştüm. gittiğim özel bir hastane.hastane iyi. ağrı kesici veriyorlarmış bir saat önce. dayanılabilecek kadar acı duyarsın dedi. büyük ihtimalle orada çekileceğim. çok sagol. hsg çekileceğim için klomen de kullanmayacakmışım bu ay.
sen ne zamandır bebek için ugraşıyorsun

yaa çok geçmiş olsun. çok üzüldüm. Allah en kısa zamanda atlatmanı nasip etsin.ilaçları kullanırken dikkat et bari bundan sonra.

bişey degil canım kendi dr cekerse daha ıyı oluyor o an zaten soyluyor genelde tüpler acık cıkıyor.ben 3.5 yıldır korunmuyorum 4 aydır ugrasıyorum canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…