klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canım benimde eşimin sperm sonuçları iyi çıkmıştı. bende senin gibi yumurtam oluşuyor ve çatlıyordu. 20 aydır korunmuyorduk ve gebelik oluşmamıştı. bu ay yani korunmadığımızın 21. ayında 3 martta rahim filmi çekildim. doktorlar rahim filminden sonra hamile kalma şansı artıyor dediler. ve adetimden bir gün önce 20 martta test yaptım 2. çizgi silik çıktı hemen gece acilde kan testi yaptırdım pozitif çıktı.. şu an hamileyim. bugün doktora gittim henüz erken kese gözükmez dedi. yine kan testi yaptı. sonucunu bekliyorum düzenli artmış mı diye..

kesinlikle rahim filmini öneriyorum.. :)

Hayırlı olsun çok sevindim. Allah inşallah Sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip eder

dur kız hamilesin sen sinirlenme ve bana anlat ne oldu:KK53:

Okulda zeka engelli bi öğrenci var 5. Sınıfta. İşte okul ist a gezi yapıyor. Biz de çocuğu velisi olmadan geziye kabul etmedik. Kadın meb falan şikayet etti. Sonuç alamayınca kendi de gelmeye razı oldu. Çocuk hiç kimseyi dinlemiyor. Bi sürü öğrenci var nasıl alalım sorumluluğunu. Bişey olsa allah korusun.
Neyse bi baktım bu öğrenci beni face den eklemiş. Kabul etmeden sayfasına baktım. Anam ne göreyim kadın arkamızdan neler yazmış. Yok biz yalancıymışız da ayrımcılık yapılıyormuş, yok biz eğitimin neresindeymişiz de bi ton hakaret. Bi de utanmadan arkadaşlık isteği yollamış terbiyesiz. (Adresi aslında öğrencinin annesi kullanıyormuş )
sanki kadına oğlun gelemez dedik. Siz de gelin dedik. Yok anacım iyi niyetli olmayacaksın. Beni eklerken amacı neydi onu da anlamadım. Böyle işte sinirlerim zıpladı

Hayırlı olsun çok sevindim. Allah inşallah Sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip eder

hayırlı olsun canım çok sevindim ya ben korkuyorum bide bir tane kızım var yani tıkanıklık filan yoktur diyorum ama sezeryandan sonra olabiliyormuş çok canın yandımı

Sinirlenme o kadar hayırdır ne oldu
Aşağıda yazdım canım ( yukarda yani). İşte insanlar çok bencil tek kendini düşünüyor. Bırak 20 çocuğu 1 çocuğun bile sorumluluğu ne kadar büyük. Hele ki ist gibi bi şehirde. Kendini yola atsa bitti

Son düzenleme:
Kişiye göre değişiyormuş canım. Bazıları diyoki vajinal muayeneden farkı yok kimisi de ağrıdan bayıldım diyor. Ben çektirmedim bilmiyorum

canım merakımdan soruyorum senin bebeğin ne kadar sonra oldu evleneli baya olmuşta sanırım önce istemedin bi süre merak yani yanlış anlama oldumu:)))

özele gidiyorum 2 aydır klomen kullanıyorum daha öncede 2 ay tedavisiz denedik olmadı

Tatlım bende özele gidiyorum 2 aydır 2 kere klomen kullandım ilki yanlış kullanımdı bugün kontrole gittim yine yumurta büyümemiş Dr istersen bir ay daha klomen kullanabilirsin dedi ama sen çok sıkıldın dedi iğnelere başlayalım bende hemen kabul ettim benden rahim filmi felan istemedi bu aşamada da olmazsa isticek herhalde Dr un içine çok sinmiyorsa bence değiştir

Tatlım bende özele gidiyorum 2 aydır 2 kere klomen kullandım ilki yanlış kullanımdı bugün kontrole gittim yine yumurta büyümemiş Dr istersen bir ay daha klomen kullanabilirsin dedi ama sen çok sıkıldın dedi iğnelere başlayalım bende hemen kabul ettim benden rahim filmi felan istemedi bu aşamada da olmazsa isticek herhalde Dr un içine çok sinmiyorsa bence değiştir

adam 2de bir aşılama diyor bende doktor bey benim zaten bir tane kızım var ve tedavisiz oldu aşılama için erken değilmi diyorum tamam diyor ama bu ay için rahim filmi dedi başka bir doktoramı gitsem yoksa kendimi hiç kandırmasam filim mi çektirsem bilemedim.....

düşünmekten başım ağrıdı:)))))

canım çok düşünme araştırmada daha çok etkileniyor insan.. ben bu ay çekildim. hastanede 5 kişiydik çekilecek olan. ben 2. sırada girdim. ve işlemden sonra tansiyonum düştü bayıldım.. ben normaldede düşük tansiyonlu biriyim. ozaman 6 ya 3 çıktı tansiyon düşün.. serum filan taktılar bana ama diğer 4 arkadaş çok rahat girip çıktılar. çektirdiğin gün kasıklarında sancı oluyor okadar. bu arada işlem çok kısa ve çok büyük bir acı değil. bayılmama bakma sen. ben dayanıksızımdır tansiyonum hemen dibe vurur benim :)

canım çok düşünme araştırmada daha çok etkileniyor insan.. ben bu ay çekildim. hastanede 5 kişiydik çekilecek olan. ben 2. sırada girdim. ve işlemden sonra tansiyonum düştü bayıldım.. ben normaldede düşük tansiyonlu biriyim. ozaman 6 ya 3 çıktı tansiyon düşün.. serum filan taktılar bana ama diğer 4 arkadaş çok rahat girip çıktılar. çektirdiğin gün kasıklarında sancı oluyor okadar. bu arada işlem çok kısa ve çok büyük bir acı değil. bayılmama bakma sen. ben dayanıksızımdır tansiyonum hemen dibe vurur benim :)

özeldemi yaptırdın ne kadar ücret ödedin canım sorması ayıp:))))

X