klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

dostlar hepınızı opuyorum ve cıkıyorum daha bıtmedı donunce dınlemek ıstersenız fılm gıbı hayatıma devam edrız

yiyorum canım ya inciri cok seven ben yıyemıyorum yaaa
selam kızlar 2 gundur bır fırsat bulup gıremedım ne var ne yok bakım. denız sen dr mı gıttın . gecmısı okuyamadım kusura bakma ...
gittim canım 13.5 ve 10.5 yumos varmıs ilac tozu artırıldı 100 vurcam pazartesi gitcem gene ama dr yumurtaları bulmak ıcın cok aradı zor buldu neden acaba...
kız 1 tane olcagını nerden biliyon sen gene kendin koy ısmını canım.
yok kız pazartesi buyurse carsamba asılama olur 2 gun olcak aramızda beraber beklicez bakarsın pazartesi de buyumez
Valla doğru söylüyon. Deniiiiiiizzzzzzz okuyon mu bunları. Bak moral bozmak yok. Döverim valla kızzzz

evet canım gecmişi okuyom 790 sayfaya geldim ara verip yazı yazdım sıze

dostlar hepınızı opuyorum ve cıkıyorum daha bıtmedı donunce dınlemek ıstersenız fılm gıbı hayatıma devam edrız

görüşürüz talım bekliyoruz seni tekrar sıkma canını hep dua et şükret elbet bi çaresi vardır herşeyin canım seni seviyorum öptüm

görüşürüz talım bekliyoruz seni tekrar sıkma canını hep dua et şükret elbet bi çaresi vardır herşeyin canım seni seviyorum öptüm

etmeye calısıyorum canm sız de bana dua edın ben de sıze edyım boyle konussam sızınle hıc sıkılmam kı ya gelırım yıne canım ben de hepınızı sevıyorum coooook

söyle bencede tozu arttırsın

Slm kızlar eşimin sperm sonuçları iyi çıktı sorun bende yani:))) napıcam şimdi yumurtada oluşuyo kendiliğindende çatlıyo doktorum aşılama meraklısı bu arada adet oldum 2. günüm klomenin 3. kürürnde rahim filmi isteyelim dedi şimdi tekrar gitsem filim istiycek napsam acaba aramı versem başka dr mı gitsem bilemedim napıyım siz söyleyin rahim filmi çektiren varmı aranızda????

Ayyyy kızlar çok sinirlendim yaaa. Ne uyuz insanlar var dünyada allahım yarabbim. Akşam akşam velinin teki sinirimi bozdu iyi mi ya. Yolasım var şuan kadını

Son düzenleme:

bence film cektır ve tedaviye basla sebebsiz interlite galiba senın kı sebeb olmadıgı için careside zor bulunuyor dr dinle derim ben

canım benimde eşimin sperm sonuçları iyi çıkmıştı. bende senin gibi yumurtam oluşuyor ve çatlıyordu. 20 aydır korunmuyorduk ve gebelik oluşmamıştı. bu ay yani korunmadığımızın 21. ayında 3 martta rahim filmi çekildim. doktorlar rahim filminden sonra hamile kalma şansı artıyor dediler. ve adetimden bir gün önce 20 martta test yaptım 2. çizgi silik çıktı hemen gece acilde kan testi yaptırdım pozitif çıktı.. şu an hamileyim. bugün doktora gittim henüz erken kese gözükmez dedi. yine kan testi yaptı. sonucunu bekliyorum düzenli artmış mı diye..

kesinlikle rahim filmini öneriyorum.. :)

Ayyyy kızlar çok sinirlendim yaaa. Ne uyuz insanlar var dünyada allahım yarabbim. Akşam akşam velinin teki sinirimi bozdu iyi mi ya. Yolasım var şuan kadını

umursama daha ne veliler çıkacak karşına.. benim velilerden biri doktora gidiyorum diye benle kafa tuttu düşün yani :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…