klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

:KK16::KK16::KK16:merhaba anne adayları öncelikle kendimi tanıtayım...

23 yaşındayım

2 senelik evliyim

hiç hamile kalamadım

4 ay klomen 1 kere çatlatma iğnesi bu ayda aşılama oldum...malesef tutmadı....

hiç bir sorunumuz yok sadece klomen kullanmadığım zamanlarda yumurta tembelliği mevcut bende...

diğer bütün tahlilerim temiz çıktı....

Biliyorum bu konu altında çok topik açıldı lakin bi topiğimiz vardı orası bize uğurlu gelmedi kaç aydır kimse hamiş çıkmadı yeniden

temiz bir topiğe taşınalım dedik...bu yolda yürüyen bütün anne adaylarımızda tanışmak kaynaşmak fikir alışverişi yapmak istiyoruz

bu topiğimiz hayırlı uğurlu olsun RABBİM bütün isteyenlere sağlıklı hayırlı huyu suyu güzel yawrular nasip etsin...

bu yolda çok sabırlı olmalı ALLAHA tevekkül olmalı duanın çok rolü vardır...

haydi bismillah

bol hamişli :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:topiğimiz olsun inşallahhhhhh:KK16::KK16::KK16::KK16:
isim
katılıyor

tedavide kaçıncı deneme ?klomen+iğne+aşılama+tüp bebek
batınız
hamişlerimiz
hilbar
:KK49: :nazar:
adenozin
akigo
28
klomen cat.ignesi ilk kez
valentines
:KK49::nazar:
aysemm061
yagmur111
23
diyarbakır
2.klomen cat.ign.
:KK49::nazar:
tobeguk
29
Ankara
klomen+cat.ignesi+östrojen
24 nisan
:KK31:
zeynobodrum
30
İstanbul
klomen+cat.ignesi ilk ay
25 nisan
faattmaaa
28
İstanbul
4 klomen+3 cat.ignesi bu ay asılama olucak
26 nisan
zenderu
27
İstanbul
klomen 2.ay
26 nisan
pixeess
malatya
26 nisan
pureipek
32
26 nisan
pembeli14
?
27 nisan
zynn
23
diyarbakır
6 klomen cat.igne denemesi
mayıs da asılama olcak.
29 nisan
sırr
31
konya
klomen cat.ignesi 2.deneme
29 nisan
ascan
27
Fransa
klomen le 2.ay
1 mayıs
elifyeşiller
29
klomenle 3.ay
6 mays
dilekkızıltan
28
izmir
ilk klomen denemesi
8 mayıs
sibeldogan
21
Adana
5.ay klomen denemesi
9 mayıs
sedenim
31
klomen tedavisi
11 mayıs
dewy
28
izmir
klomenle 2.ay
11 mays
sykapusuz
23
İstanbul
klomen 3.tedavisi
12 mayıs
fatma ipek
32
bursa
klomenle 2.ay 2 bebek
14 mayıs
fundurtan
30
2.kez klomen tedavısı
14 mayıs
zd86
27
istanbul
2.klomen cat.ignesi bu ay asılama
15 mayıs
bebetommmm
23
Ankara
4 ay klomen cat.ignesi aşılama
bu ay ara verildi.
22 mayıs
yunu
27
Trabzon
2.klomen denemesi
?
kaptanelif
30
erzurum
1 tane catlatma ignesi asılama
?
leyem
klomen 2.ay
?
A&S
bursa
6.denemeklomen ilk kez 2.bebek
?
oceanshine
28
samsun
klomenle ilk ay
?
yektanur
29
2.asılama
?
rewix
26
ankara
klomenle ilk ay
?
rain_rain
klomenle 2.ay
?
muv_ay
25
klomenle 2.ay
?
pepeti
3.klomen denemesi
?
hülyamesut
24
klomenle ilk ay
?
angeis42
klomen cat.ign.
?
yoosuun
istanbul
?
gamzeilhan
31
Ankara
3.catlama ignesi
?
muhammetömer
30
Ankara
klomenle ilk ay
?
talibim
?
beyazkelebek
3.asılama
?
özlem ahmet
serephone+cat.ignesi ilk ay
?
sedasugur
23
kocaeli
ilk tedavi
?
nimet06
21
Adana
klomenle 2 deneme
?
mysnowgrain
23
3 klomen+ 3 asılama
?
pkosun
2.deneme
?
feraye 48
2.catlatma ignesi
?
41 zeynep
3.asılama
?
zeynelim
21
?
?
hasretim
26
?
?
eşilam
?
?
betul11645
?
?
cihiitlenbik
?
?

bebeto ne yaptın ne ettin bebek durumlaru tedaviye devammı?aynı kaderi paylaşıyoruz

denız yarın dr gıdıyorsun .. bak sonucu yaz meraktan catlarım ben burda vallah. bende gıdecem yarın ama ıgne yazdırıp gelecem ınsallah. bend eyarın baslayacagım ıgnelere. bana yıne gonal f verırı galıba sen ne vurulmustun canım ....

yazarım canım yarın mutlaka sende yazdır ilacı mutlaka benim puregon 300 du canım

yazarım canım yarın mutlaka sende yazdır ilacı mutlaka benim puregon 300 du canım

yazdırmazmıyım hıc aslında evde var dolapta ama ben bır sey olmustur dıye gecen aydan tam yenıden yazdıracam. bakalım yarın raporu yetıstıremezsem para ıle alırım artık. gecen ay paralı 800 dü raporla 300 e aldık...

İnşallah ikinciler bu kadar uğraştırmaz bizi

inşallah canım :KK31:

bacım umutsuz olmayın bızım komsu 49 yasında dogurdu torunu cocugundan büyük o kadr yanı allah ısterse her sekıl olur

kız biyolojik olarak olsada kafamız kaldırcakmı o saatten sonra :KK30: dün arkadaşlar vardı 3 yaşında bi kızları vardı hiç durmadı resmen sürekli zıpladı.. kendimi annesinin yerine koydum bir an da benimkide böyle olursa naparım diye :KK37: başımıza iş açıyoz gibi geldi :KK1:

inşallah canım :KK31:

kız biyolojik olarak olsada kafamız kaldırcakmı o saatten sonra :KK30: dün arkadaşlar vardı 3 yaşında bi kızları vardı hiç durmadı resmen sürekli zıpladı.. kendimi annesinin yerine koydum bir an da benimkide böyle olursa naparım diye :KK37: başımıza iş açıyoz gibi geldi :KK1:

anam olsunda yaramaz olsun ne guzel vıcır vıcır sesı hıc gıtmesın ewımızden cocuk sesıne hasretım ewımıze nese gelsın artık :KK31:

Daha küçüksün ama sanırım iki yıllık evlisin gerçekten zor herkes kesin sanada soruyodur hamilemisin bebek düşünmüyomusunuz ben on ayda bıktım bunlardan :)

hıc sorma bırsey warmı dedıklerın şartellerde atıyr bende saolsun olmadıgını kaynanam herkese soylemıs acıklama geregı fazla duymuyorum artık :KK31: düşünmüypruz yasımız kucuk dıyodum dün de kayınbabam dr işiniz ne oldu dedı bende sorun yok beklıyoruz dedım uyuz nolcak :)

hıc sorma bırsey warmı dedıklerın şartellerde atıyr bende saolsun olmadıgını kaynanam herkese soylemıs acıklama geregı fazla duymuyorum artık :KK31: düşünmüypruz yasımız kucuk dıyodum dün de kayınbabam dr işiniz ne oldu dedı bende sorun yok beklıyoruz dedım uyuz nolcak :)

Kayınpederime doktora gidiyorum falan diyorum ama canım babam soramıyoda niye gittiğimi tamam kızım deyip susuyo açıklamada yapamıyorum...Eşimede soran olursa eşim astım hastası ilaç kullanıyo tedavi oluyo oyüzden bebek düşünmüyoruz diyomuş oyy ölürüm ben ona...

Kayınpederime doktora gidiyorum falan diyorum ama canım babam soramıyoda niye gittiğimi tamam kızım deyip susuyo açıklamada yapamıyorum...Eşimede soran olursa eşim astım hastası ilaç kullanıyo tedavi oluyo oyüzden bebek düşünmüyoruz diyomuş oyy ölürüm ben ona...

masallah ne guzel kayınpederın war bızden kredı cekmemızı ıstedı bocları warmıs bızde seneye tup bebek yaptıracaz dedık benım ıhtıyacım war daha sonra yaptırırsınız dıyor bu kadar sorumsuz ıste uyuzz :KK50:

X