klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

neyse kızlar benım kocıs cagırıyor azcık onla ılgılenem yarın sehır dısına cıkıyorum 3 gun gorusemıcez onsuz nasıl duracaksam artık ıyı geceler öpüldünüz :KK19:

masallah ne guzel kayınpederın war bızden kredı cekmemızı ıstedı bocları warmıs bızde seneye tup bebek yaptıracaz dedık benım ıhtıyacım war daha sonra yaptırırsınız dıyor bu kadar sorumsuz ıste uyuzz :KK50:

Gerçekten Allah sabır versin bencilmiş amca kendi borçları yüzünden çocuğunun mutluluğunu erteletiyo... Rabbim güldü yüzüme çok şükür eşim ve ailesiyle aramız iyi maşallah...

Canım korkma ya. Seni çok iyi anlıyorum stres yapıyorsun . Yumoşlar büyürken ağrı yapıyorlar canım. Sen içini ferah tut. Bak 1 güncük kaldı kontrole gitmene

yazdırmazmıyım hıc aslında evde var dolapta ama ben bır sey olmustur dıye gecen aydan tam yenıden yazdıracam. bakalım yarın raporu yetıstıremezsem para ıle alırım artık. gecen ay paralı 800 dü raporla 300 e aldık...

canim dolapdakini kullan bence dr sor cunku dolapda bisey olmaz bence verme o kadar para benim kalirsa ben bir dahaki aya mutlaka kullanirim zaten raporda elimizde var gozukurse tekrar devlet karsilamiyor burda takip ediliyor ya sizin orda nasil bilmiyorum ama sende gelismeleri yaz mutlaka arada girip okuyorum maglum kocis varr :) birde bel agrim daha fena hic boyle olmamisti yumoslarda cok fena agriyor bakalim yarin ne olcak yazarim size byy iyi geceler

canim dolapdakini kullan bence dr sor cunku dolapda bisey olmaz bence verme o kadar para benim kalirsa ben bir dahaki aya mutlaka kullanirim zaten raporda elimizde var gozukurse tekrar devlet karsilamiyor burda takip ediliyor ya sizin orda nasil bilmiyorum ama sende gelismeleri yaz mutlaka arada girip okuyorum maglum kocis varr :) birde bel agrim daha fena hic boyle olmamisti yumoslarda cok fena agriyor bakalim yarin ne olcak yazarim size byy iyi geceler

Deniz , elif sonuçlarınızı mutlaka yazın. Merak ederim. Yarın belki giremeyebilirim. Kardeşim bende . Bi de tutturdu kız arkadaşını çağırdı yemeğe , gece de kalacakmış. Tövbe yarabbim. Ne geniş kızlar var ya. Bişey de diyemiyorum. Kalbi kırılmasın diye. Yani anlayacağınız yarın yine koşturmaca var. Birde yazılı haftam . Perşembe yapacağım yazılı için soru hazırlamam gerek. Üstüne arkadaşın oğlu 1 saat derse gelcek. Ayyyy hepsini nasıl yetiştircem bilmiyorum. Arada girip okurum ama genede cevap yazamasamda .
Herkese iyi geceler kızlar:KK3:

canım soğan kürüne adetliyken devam edilmemeli olarak biliyorum birde soğan kürü prolaktin sorunu olanlar için çok sakıncalııı
süt hormonunu yükseltiyor ve gebeliği engelliyorrr başıma gelmiştiii doktor demişti süt hormonunu yükseltmiş diyeee
herkezde işe yarayan şeyler bende hep ters teptii bende mi bi numara var acaba çözemedimm:))

Şimdi benide bi korku saldı inşallah böyle bişey olmaz dr sormadan uyguladım soğan kürünü :KK43: her yokuşun inişi vardır sabret

Günaydın kızlar. :KK3:

gunaydinlarr kızlar dr ciktim 1 tane 13mm yumos varmis ilaca devam cuma gene bakacaklar biraz moralim bozuldu ama hiç yoktan iyidir dedim kocisle geziyoruz bugün program yoğun üzüntümu unuturum ben biliyorum zaten bu aıslama benim tutmicak ama hiç tüp için 2 tane yapmak zorundayız iş de :KK43:

Günaydın . bu yumurtaların toplanması için yumurtalar kaç cm olması gerekiyor. bilgisi olan varmı ?

gunaydinlarr kızlar dr ciktim 1 tane 13mm yumos varmis ilaca devam cuma gene bakacaklar biraz moralim bozuldu ama hiç yoktan iyidir dedim kocisle geziyoruz bugün program yoğun üzüntümu unuturum ben biliyorum zaten bu aıslama benim tutmicak ama hiç tüp için 2 tane yapmak zorundayız iş de :KK43:

Deniz hiç kafana takma bile en azından bi tane 13mm büyüklüğünde var biliyorsun benim 24. Gün olmasına rağmen hala bir tane bile büyümedi inş cuma gününe kadar büyüyüp çatlıyacak sıkma canını düşünme bile bak ben öyle yapıyorum normal hayatıma devam ediyorum üzülmüyorum artık yumurta oluşmadı diye kendimizi yıpratıyoruz büyüyeceği varsa da büyümüyor

bu arada şu çalışan elif ve diğer arkadaşlar gelmiyorlar bu hafta merak ettim

Sizi hiç yalnız bırakmak istemiyorum ama burada olunca çok kafama takıyorum moralim bozuluyor yumurtayı felan unutup akışına bırakmak istiyorum o yüzden yazamıyorun

Aaaa kızıcam ama şimdi. Neden tutmayacakmış. Hemen olumsuz düşünme. Zaten dozun azdı ilaçta bence normal canım. Sen kafanı böyle şeylere takma.
Sana iyi gezmeler

Ya bu yumurtalardan nedir çektiğimiz. kaç cm olması lazım bu yumurtaların bilen yokmu ben tüp bebek tedasine başladım purogan 900 ml ,300 ml,300 ml vuruldum. artı yumurtaların şekil bozulmamaı için iğne verdi. onuda vuruluyorum. doktorcum sağolsun detayları paylaşmıyo benimle. sağda 4*9 solda 4*8 diye kıza yazdırdı. sağ 13 sol 12 cm olmuş. iğneye devam bugün yine gidicem de yumurta ne zaman toplancak merak ediyroum

Günaydın kızlar.....:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:
Bel fıtığım azdı kızlar iki seksen yatıyorm evde:KK53::KK50::KK50::KK50: siz iyisinizdir inşallah....

Şiişşşşşt kız! Acı biber sürcem diline, ne demek tutmayacak????:KK20::KK20::KK47: 13 mm az mı kız!!! Bi kaç güne o 16-18 olur ki hem!!
Hadi gez toz gel, bi daha duymayacağız öyle cümleler senden tamam mı???:KK34::KK34::KK34:

X