klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

yazarım canım yarın mutlaka sende yazdır ilacı mutlaka benim puregon 300 du canım

yazarım canım yarın mutlaka sende yazdır ilacı mutlaka benim puregon 300 du canım

yazdırmazmıyım hıc aslında evde var dolapta ama ben bır sey olmustur dıye gecen aydan tam yenıden yazdıracam. bakalım yarın raporu yetıstıremezsem para ıle alırım artık. gecen ay paralı 800 dü raporla 300 e aldık...

İnşallah ikinciler bu kadar uğraştırmaz bizi

inşallah canım

bacım umutsuz olmayın bızım komsu 49 yasında dogurdu torunu cocugundan büyük o kadr yanı allah ısterse her sekıl olur

kız biyolojik olarak olsada kafamız kaldırcakmı o saatten sonra dün arkadaşlar vardı 3 yaşında bi kızları vardı hiç durmadı resmen sürekli zıpladı.. kendimi annesinin yerine koydum bir an da benimkide böyle olursa naparım diye başımıza iş açıyoz gibi geldi

anam olsunda yaramaz olsun ne guzel vıcır vıcır sesı hıc gıtmesın ewımızden cocuk sesıne hasretım ewımıze nese gelsın artık

Daha küçüksün ama sanırım iki yıllık evlisin gerçekten zor herkes kesin sanada soruyodur hamilemisin bebek düşünmüyomusunuz ben on ayda bıktım bunlardan :)

hıc sorma bırsey warmı dedıklerın şartellerde atıyr bende saolsun olmadıgını kaynanam herkese soylemıs acıklama geregı fazla duymuyorum artık düşünmüypruz yasımız kucuk dıyodum dün de kayınbabam dr işiniz ne oldu dedı bende sorun yok beklıyoruz dedım uyuz nolcak :)

Kayınpederime doktora gidiyorum falan diyorum ama canım babam soramıyoda niye gittiğimi tamam kızım deyip susuyo açıklamada yapamıyorum...Eşimede soran olursa eşim astım hastası ilaç kullanıyo tedavi oluyo oyüzden bebek düşünmüyoruz diyomuş oyy ölürüm ben ona...

masallah ne guzel kayınpederın war bızden kredı cekmemızı ıstedı bocları warmıs bızde seneye tup bebek yaptıracaz dedık benım ıhtıyacım war daha sonra yaptırırsınız dıyor bu kadar sorumsuz ıste uyuzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…