klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

bende hamıle kalırsam sıze salgam gonderecemmm adanadan :KK9:
Ben şalgam sevmem bana bicibici yollaaaa.(ne yüzsüzüm değil mi?:KK9::KK9::KK9:)
Aynen öyle hiç bitmiyor aynı şeyi eşimde söylüyor derdin hiç bitmiyor diye :):) bi tane mı test yaptın sadece
Evet canım evde bi tane vardı. Onu yaptım. Bir de bugün pazar ya. Yarın 2 tane alıp yapayım bari. Sonraki gün de kan veririm artıkın...
Evet ya evlen, iş, ev, hamile kaldım mı? Bebeği taşı, Bebek yaşıyor mu, iyi mi diye kork. Doğumdu, bebeği büyüt vs. Hepsi bize dert yahu!!!!
Erkeklerde devirip totoları ya kitap ya uyku:KK19::KK19:

Zd ciğim canım pek konuşmuyorsun. İnşallah bi sıkıntı yoktur canım...

Önceki sayfalarda ben de tutturdum bu kız hamile diye de, onu diyorum okudun mu diye:KK34::KK34:

ah canım hepınızınde agzından bal damlıyor. umıtlenmek ıstemıyorum am a gelın bana sorun sabahı nasıl edecem o sonuclar cıkana kadar nasıl beklıycem merak edıyorumzaten...:)

Ben şalgam sevmem bana bicibici yollaaaa.(ne yüzsüzüm değil mi?:KK9::KK9::KK9:)

Evet canım evde bi tane vardı. Onu yaptım. Bir de bugün pazar ya. Yarın 2 tane alıp yapayım bari. Sonraki gün de kan veririm artıkın...
Evet ya evlen, iş, ev, hamile kaldım mı? Bebeği taşı, Bebek yaşıyor mu, iyi mi diye kork. Doğumdu, bebeği büyüt vs. Hepsi bize dert yahu!!!!
Erkeklerde devirip totoları ya kitap ya uyku:KK19::KK19:

kız ne yuzsuzlgu gonderılebılecek bısey olsa hamıle kaladan sımdı bıle gonderırım oyle seylerın lafımı olur :KK19:

ewt canım adanadayımm aaa ne guzel bende beledıye ewlerınde oturuyorum cukurowada kac yasındasın kacc yıllık ewlısın ne tedawısı goruyorsun sende say bakem ya cok merak ettım canım :)

Canım ben 21 yasındayım 8 aylık evlıyım bende klomen tedavısı goruyorum bu ay 2.ayım:KK1:

Hoşgeldin zümrem.
Demekki bizim herifler odun olduğu için bizim bebişler gelmiyoooo, hıııııııııı şimdi anladıııııııım:KK52::KK52::KK9::KK9::KK9:

kız yok benımkıde seker gıbı ole uzerıme tıtrıyor kı ama banada gelen gıden yok. acaba benım bebısın babasından haberı mı yok :))))))))))

Ay canım benim sağol arkadaşııııım. Valla bu topic bi gecede akraba yapacak bizi:KK16::KK16:bebişleri bilem kerteceğiz yakında:KK9::KK9::KK9:

ne demek canım ya gercekten oyle ama burdakıler anlıyor bır tek halımzden baskası anlamıyor kı bebısımız olsunda hayırlısıyla besıge de bındırrım kerterımde :KK1:

kız yok benımkıde seker gıbı ole uzerıme tıtrıyor kı ama banada gelen gıden yok. acaba benım bebısın babasından haberı mı yok :))))))))))

O da iyiymiş:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:kız eliiiif o daha fena yaaaa:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:sen beni güldürdün Allah da seni güldürsün.
Şaka maka benim eşim de iyidir kız. Hakkını yemeyeyim şimdi, günah!!!!!

Tabi sen hamilesin el üstünde tutar seni ondan bir parça taşıyorsun gerçi ben benimkinin de hakkını yiyemem

Yok şekerim evlendiğimizden beri böyle:)) bebiş yüzünden değil yani.şanşlıyım anacım ne yapayım:21:
ayyyy nazar da değdirmeyim. Al nazar boncuğumu da koyayım bari :nazar:

şaka maka mı tarafa benım kocamda bı tanedır ya uyandı sımdı özür dilerım askım dedı oy kıyamam yaaaaaaa hakkını yıyıom ben bu melegın ya :KK1:

X